Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

krystian

Brony
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About krystian

 • Rank
  Źrebaczek

Recent Profile Visitors

510 profile views
 1. krystian

  W pierwszym wyszedł mi INFP czyli luna a w drugim INTP czyli twilght.
 2. krystian

  Taka ciekawostka celestia nie jest taka dobra to jest pokazane nawet w serialu bo w tym odcinku z tym feniksem to kiedy twilght dowiedziała się że fluttershy "pożyczyła" filomene to powiedziała że celestia może ją wygnać albo wtrącić do lochu albo wygnać i wtrącić do lochu w miejscu do którego ją wygna co daje do myślenia że kucyki muszą się bać celestii i napewno jakaś przyczyna tego jest. A jeśli chodzi o pytanie to wole lune. Nowy hymm związku solarnych republik equestrianskich.
 3. krystian

  -Doktor who -Sliders:piąty wymiar -większość seriali które lecą na Disney Channel,Disney xd,Cartoon network,boomerang,nickelodeon.
 4. krystian

  Kiedyś w szkole na kompie ktoś ustawił herb bronies wrocław.
 5. krystian

  Bardzo mi brakowało radia yay.
 6. krystian

  Ponoć 6 sezon ma się właśnie opierać na poznawaniu nowych miejsc w equestrii (ale to tylko takie domysły).
 7. Ostatnio spotkałem się z teorią(w którą wierze) ze podczas snu podróżujemy do równoległej rzeczywistości więc jest możliwe że przeniosłeś się do Equestrii
 8. krystian

  Co jeśli Atlantyda to była tak naprawdę Equestria?
 9. krystian

  Odcinek super z 6 powodów: 1.Luna 2.Tematyka snów 3.Sen pinkie 4.Koszmar rainbow dash 5.Princess big mac 6.Lyra i bonbon połączone ze sobą(czemu lyra nie była człowiekiem) Teraz moje wnioski które wyciągnąłem z odcinka: Luna ma swiadome sny i potrafi je wywoływać(a może kucyki maja swiadome sny naturalnie). Pinkie pie ma problemy z koncentracją uwagi(czyzby ADHD?).
 10. krystian

  Equestria istnieje w innym wymiarze a nawet jest nieskończoność equestrii (w tym Fallout Equestria,Equestria która ma pinkamenę, TCB, Frendship is Optimal i tak dalej).
 11. krystian

  U mnie to następująco: 1.Dashie 2.Twilght sparkle 3.Luna
 12. krystian

  Ja tam czekam maksymalnie kilka minut a wchodzę codziennie.
 13. krystian

  Gdybym mógł wybrać którą rasą chciałbym być byłby to alicorn , a propo tego że alicorny zyją wiecznie to niewiadomo moze być tak że: a) Alicorny wolniej się starzeją ale umierają normalnie jak reszta kucyków b) Kucyki żyją wiecznie (w sensie ze nie umierają z przyczyn naturalnych) Może nawet na jakimś forum poświęconym "My litlle human" jest wątek "Plusy i minusy bycia człowiekiem".
 14. krystian

  +magia/latanie +możliwość życia w equestrii -możliwość ze zostanę w tym świecie -mogę zostać kucykiem ziemnym
×
×
 • Create New...