Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

War

Brony
 • Content Count

  1,514
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by War

 1. War

  To brzmi jak bełkot. No i skąd masz wiedzieć co jest dobre a co złe bez spróbowania tych rzeczy? Wutka się nie liczy Nie dowiesz się inaczej jak sobie cokolwiek zagwarantować. Also, nie rozumiem też jak fakt, że masa obcych ludzi setki kilometrów od ciebie mają lepiej lub gorzej, miałoby wpłynąć na twój nastrój XD To tak jakby się przejmować że nie możesz sobie turlać księżyca. Stultus.
 2. War

  Kupuję jednego browara w sklepie.
 3. War

  Lepiej napisz swoje przemyślenia o matematyce.
 4. War

  Stanę przed lustrem, zrobię zdjęcie...
 5. War

  To chyba dobrze?
 6. War

  Pirszy.
 7. War

  Ej, w ogóle to się żalę, że ten temat ma w swojej nazwie tę cholerną kropkę nienawiści. Ktoś chce się wyżalić, widzi coś takiego i potem mu jeszcze gorzej. Jeśli tak miało być, to w takim razie żalę się, że nazwa tematu kłamliwie oferuje miejsce do wylania swych żalów i wnoszę o zamienienie jej na bardziej adekwatne "Zabij się.".
 8. War

  Pls, życia ci nie starczy, żeby upewnić się, że nie nadajesz się do niczego
 9. War

  Służę pomocą. DC, bo Joker. Do czytania LotR i wszystko wokół, do oglądania SW. Chyba, że masz wolne 12h, to polecam zrobić maraton wersji reżyserskich trylogii o metalurgii. Mam nadzieję, że pomogłem.
 10. War

  Ja ostatnio otworzyłem paczkę płatków a tam ten bastion z rurek pcv. Jak żyć ;-;
 11. War

  Nic innego nie mogę stąd zrobić, to się śmieję w człowieka, może mu się przykro zrobi, albo wstyd chociaż :c
 12. War

  Nie wiem czy on sam wie. Ale to podejrzana sprawa.
 13. War

  Król Etanol Eternit wygrał dzisiejszy dzień xDDDDDDDDDD
 14. War

  To nie ser, to plastik
 15. War

  N: Szekiel. A: Szacenuk za Grawitacja Upadać i Pana Stożka. (NOW IN 3D!!!!!!!!) J: S: Boję się ujrzeć ukrytą zawartość :c U: Prawie na pewno coś pamiętam, gdzieś widziałem. Chyba rozmawialiśmy kiedyś i w ogóle
 16. Tak tylko mówię, nie czytałem waszych literek bo mi się nie chciało. Tylko moda na sukces nie ma końca. Skąd wiesz, sprawdzałeś? Może siedzą na diskordach albo na grupkach na fejsiku albo gdzieś jeszcze? ...o co w tym momencie pytasz? Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo. Nie. SPÓJRZ NA MÓJ AVEK I POWIEDZ TO JESZCZE RAZ. WE NEED TO BUILD A WALL! AND WE HAVE TO DO THIS! Całe szczęście, nasz męczenniku W tym momencie cała inicjatywa przestała mieć jakąkolwiek, nawet pozorną, siłę sprawczą x3 Po co to piszesz, żeby mieć potem powód do żalenia się, że nikt nie słucha tego co mówisz? A teraz może coś na temat: Społeczność mamy chyba dość hermetyczną a sam temat jest dość wąski, więc miliardów userów jak np. na darkwarez się nie spodziewaj x3 Poza tym kiedy chodzi o wymianę informacji w kierunku spotykania się w prawdziwości to są do tego szybsze metody niż forum. Bo chyba tak to teraz działa, prawda? Grupki ludzi tak bardzo się ze sobą zaznajomiły że z nieśmiałego forum przeszli do umawiania się na wude na fejsiku. Chwila. Co. Dziwisz się ludziom, którzy tu zostali pomimo tego jak tu jest, próbujesz im to zmienić i dziwisz się jeszcze raz, kiedy nie chcą zmiany? A ci co odeszli to jak mają zagłosować? I dlaczego? Przecież już ich tu nie ma. Ja mam. WTF xD Chyba Twoje czarne wizje są pod wpływem...czegoś dla dorosłych niskiego sortu To miejsce ma, ile, 6 lat? To całkiem sporo. Dużo się przez ten czas działo, więc może teraz niech nie dzieje się za dużo? Z resztą za 2 lata może nawet i nie być już forume
 17. War

  Wiem, że pozory mogą mylić, ale DerpKapitan to mimo wszystko nie jest facet
 18. War

  Chyba hochle. Cokolwiek to by było.
 19. War

  Dorób sobie kocie uszy i będzie git.
 20. War

  Ja z kolei nie potrafiąc na żywca sklecić zdania do człowieka po angielsku, zaliczyłem na 100%. Jak tam, słodziaki?
 21. War

  Hellou
 22. War

  Poproszę sierp i kilo gwoździ.
×
×
 • Create New...