Jump to content

War

Brony
 • Posts

  1511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by War

 1. To brzmi jak bełkot. No i skąd masz wiedzieć co jest dobre a co złe bez spróbowania tych rzeczy? Wutka się nie liczy Nie dowiesz się inaczej jak sobie cokolwiek zagwarantować. Also, nie rozumiem też jak fakt, że masa obcych ludzi setki kilometrów od ciebie mają lepiej lub gorzej, miałoby wpłynąć na twój nastrój XD To tak jakby się przejmować że nie możesz sobie turlać księżyca. Stultus.
 2. Kupuję jednego browara w sklepie.
 3. Lepiej napisz swoje przemyślenia o matematyce.
 4. Stanę przed lustrem, zrobię zdjęcie...
 5. Ej, w ogóle to się żalę, że ten temat ma w swojej nazwie tę cholerną kropkę nienawiści. Ktoś chce się wyżalić, widzi coś takiego i potem mu jeszcze gorzej. Jeśli tak miało być, to w takim razie żalę się, że nazwa tematu kłamliwie oferuje miejsce do wylania swych żalów i wnoszę o zamienienie jej na bardziej adekwatne "Zabij się.".
 6. Pls, życia ci nie starczy, żeby upewnić się, że nie nadajesz się do niczego
 7. War

  Salvete!

  Służę pomocą. DC, bo Joker. Do czytania LotR i wszystko wokół, do oglądania SW. Chyba, że masz wolne 12h, to polecam zrobić maraton wersji reżyserskich trylogii o metalurgii. Mam nadzieję, że pomogłem.
 8. Ja ostatnio otworzyłem paczkę płatków a tam ten bastion z rurek pcv. Jak żyć ;-;
 9. Nic innego nie mogę stąd zrobić, to się śmieję w człowieka, może mu się przykro zrobi, albo wstyd chociaż :c
 10. Nie wiem czy on sam wie. Ale to podejrzana sprawa.
 11. Król Etanol Eternit wygrał dzisiejszy dzień xDDDDDDDDDD
 12. N: Szekiel. A: Szacenuk za Grawitacja Upadać i Pana Stożka. (NOW IN 3D!!!!!!!!) J: S: Boję się ujrzeć ukrytą zawartość :c U: Prawie na pewno coś pamiętam, gdzieś widziałem. Chyba rozmawialiśmy kiedyś i w ogóle
 13. Tak tylko mówię, nie czytałem waszych literek bo mi się nie chciało. Tylko moda na sukces nie ma końca. Skąd wiesz, sprawdzałeś? Może siedzą na diskordach albo na grupkach na fejsiku albo gdzieś jeszcze? ...o co w tym momencie pytasz? Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo. Nie. SPÓJRZ NA MÓJ AVEK I POWIEDZ TO JESZCZE RAZ. WE NEED TO BUILD A WALL! AND WE HAVE TO DO THIS! Całe szczęście, nasz męczenniku W tym momencie cała inicjatywa przestała mieć jakąkolwiek, nawet pozorną, siłę sprawczą x3 Po co to piszesz, żeby mieć potem powód do żalenia się, że nikt nie słucha tego co mówisz? A teraz może coś na temat: Społeczność mamy chyba dość hermetyczną a sam temat jest dość wąski, więc miliardów userów jak np. na darkwarez się nie spodziewaj x3 Poza tym kiedy chodzi o wymianę informacji w kierunku spotykania się w prawdziwości to są do tego szybsze metody niż forum. Bo chyba tak to teraz działa, prawda? Grupki ludzi tak bardzo się ze sobą zaznajomiły że z nieśmiałego forum przeszli do umawiania się na wude na fejsiku. Chwila. Co. Dziwisz się ludziom, którzy tu zostali pomimo tego jak tu jest, próbujesz im to zmienić i dziwisz się jeszcze raz, kiedy nie chcą zmiany? A ci co odeszli to jak mają zagłosować? I dlaczego? Przecież już ich tu nie ma. Ja mam. WTF xD Chyba Twoje czarne wizje są pod wpływem...czegoś dla dorosłych niskiego sortu To miejsce ma, ile, 6 lat? To całkiem sporo. Dużo się przez ten czas działo, więc może teraz niech nie dzieje się za dużo? Z resztą za 2 lata może nawet i nie być już forume
 14. Wiem, że pozory mogą mylić, ale DerpKapitan to mimo wszystko nie jest facet
 15. Chyba hochle. Cokolwiek to by było.
 16. Dorób sobie kocie uszy i będzie git.
 17. Ja z kolei nie potrafiąc na żywca sklecić zdania do człowieka po angielsku, zaliczyłem na 100%. Jak tam, słodziaki?
 18. Poproszę sierp i kilo gwoździ.
×
×
 • Create New...