Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Pinkiee Piee !

Brony
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

7 Followers

About Pinkiee Piee !

 • Rank
  Pyszne ciasteczka z kremikiem czekoladowym +-+

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Ponyville

Recent Profile Visitors

852 profile views
 1. Pinkiee Piee !

  Też się nad tym zastanawiałam, że przecież Twilight powiedziała ,że przeznaczenia się nie da zmienić, lecz jeżeli chodzi o to jak Starlight się dowiedziała o znaczkach i tej przyszłości to też fakt, lecz gdy obejrzałam animację to już naprawdę nie wiem.
 2. Pinkiee Piee !

  Na początku gra okey, lecz gdy przejdziesz wszystko, to od nowa to samo i tak w kółko... A te kody z lalkami no lipa, lecz można z netu skanować, co do całej gry gdy przejdzie się całe robi się to powoli nudne.
 3. Pinkiee Piee !

  Witajcie ! Nie dawno przeglądałam sieć na temat finałowego odcinka sezonu V . Nie mogłam w to uwierzyć, ale znalazłam opis tego odcinka,(a przy okazji jeszcze odc od 14 do 26) w którym było napisane, że "Starlight Glimmer cofnie się w czasie i nie powstrzyma do wykonania Ponaddźwiękowego Bum Rainbow Dash"(na wyścigu obrony honoru Fluttershy) oraz, że Sunset Shimmer będzie alikornem ! Czy może wiecie coś na temat tego odcinka więcej? Czy może to jest nie prawdą? Źródło : http://www.fge.com.pl/2015/07/winycj-spoilerow.html
 4. Pinkiee Piee !

  Moim zdaniem wygląda to tak : Jeżeli Rainbow ma 21 lat (wynika ze świeczek na torcie) to Fluttershy ma też 21 lat, bo była na obozie lotniczym z Rainbow, lecz miała dłuższe nogi i skrzydła, więc liczmy ,że Fluttershy jest starsza od Rainbow o zaledwie kilka miesięcy. Jeżeli Fluttershy ma 21 lat to znaczy ,że Pinkie ma 20 lat(bo jest o rok młodsza od Fluttershy). Reszta to kwestia wybraźni, lecz raczej jak te 3 klacze mają po 20, 21 to raczej applejack nie ma 30. Co do Applejack, moim zdaniem powinna być najstarsza. Jeżeli ma własną farmę i utrzymuje rodzinę. Może Rarity co tam niektórzy mówią. Możliwe. Ona ma zakład swój i szyje ubrania na zamówienie, lecz ja bym została przy kwesti Applejack. Moim zdaniem zachowuje się najdojrzalej. Rarity powinna gdzieś być o rok młodsza od Applejack.Jeszcze kwestia Twilight. Fakt ,że ona studiuje jest ważny. Moim zdaniem jest na najmłodsza, ale już pełnoletnia. Niektórzy mówią ,że Pinkie Pie jest najmłodsza, bo zachowuje się jak na najmłodszą, ale może mieć nawet 30 lat i się tak zachowywać(zależy kto ma jaki charakter). Wracając do Twilight. Powinna być gdzieś o rok młodsza od Pinkie czyli ma gdzieś z 19 lat.Została Applejack i Rarity. Jeżeli Fluttershy z 4 wymienionych klaczy jest najstarsza, to Rarity powinna być starsza o jakieś 2 lata (ze względu na nieśmiałość Fluttershy) to wychodzi 23 lata. W takim razie jak powyżej napisałam o rok starsza Applejack(prawdopodobnie) czyli Applejack 24. Czyli z tego wszystkiego mówiąc: Twilight-19 Fluttershy-21 (starsza o kilka miesięcy od RD) Applejack-24 Rarity-23 Rainbow Dash-21 (młodsza o kilka miesiecy od Fluttershy) Pinkie Pie-20 Oczywiście to tylko przypuszczenia, a wieku mane 6 dokładnie nie da się ustalić
 5. Pinkiee Piee !

  Moim zdaniem Luna i Celestia. Jak ktoś tam wcześniej powiedział mają swoje wady i zalety. Luna na początku może była zła, ale to nie powód , żeby jej nie lubić. Potem się zmieniła, a po za tym ona podnosi księżyc czyli można powiedzieć ,że rządzi nocą. Niektórzy uwielbiają noc i jej urok, ja osobiście uwielbiam oglądać gwiazdy w nocy oraz pełnię księżyca. Jeżeli chodzi Celestię, ona rządzi tak jakby dniem. Dla niektórych dzień nie jest lepszy od nocy. Celestia od początku była dobra i jest. Ma poczucie humoru i jest dobrze rządzącą władczynią. Może ktoś myśli, że jest nudna, ponieważ jeżeli chodzi o Lunę, to u niej jakaś akcja się dzieje, straszy w dzień koszmarów itd., a Celestia tylko rządzi. Celestia ma też zalety jak i wady. Ona źle nie traktowała Luny tylko Nightmare Moon . Naprawdę nie wiem która z tych księżniczek byłaby najlepsza do wyboru, lecz moim zdaniem wolę je obie na równi.
 6. Przeciętny kucyk śmieje się 15 razy dziennie ! ^^ :D :D

  1. sleeping

   sleeping

   Coś czuję, że będziesz aktywna na forum :P

  2. WhiteHood

   WhiteHood

   Podaruj mi piwo,a podwoje ten wynik.

×
×
 • Create New...