Jump to content

Efei

Brony
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

About Efei

 • Birthday 05/02/2001

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Wiele różnych.
  Na przykład:
  Czytanie. W tym roku pożarłam 40 książek.
  Jeździectwo.
  Pisanie. (okruchy-lustra.blogspot.com)
  Jazda na łyżwach.
  Gra na pianinie.
  Koty.
  Szermierka.
  Puszczanie latawca akrobacyjnego.
  Gapienie się w gwiazdy.
  Trochę pieczenie.
  Samodzielna nauka łaciny.
 • Ulubiona postać
  Dużo tego...
  Między innymi:
  Big Mac
  Zecora
  Coco Pommel

Recent Profile Visitors

2748 profile views

Efei's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

10

Reputation

 1. Dziwne jest, że akurat dwie siostry, władczynie mają znaczki i umaszczenie zgodne z przeznaczeniem i z imieniem. Tak, jakby ktoś to zaplanował. Co do reszty masz racje. Za mało dowodów, żeby to potwierdzić. Ale wciąż nie obaliłeś wszystkich moich argumentów. Wprawdzie został tylko jeden (Cała reszta dzikich terenów i proporcja nieużytków, miast i pól uprawnych w Equestrii. ), ale... Jeszcze nie zdążyłam napisać nic o drzewie harmonii. A że właśni wciąga mnie wir obowiązków do nadrobienia, więc: au revoir! Au demain! Do jutra! Bonne soirée! Adios! Hej!
 2. Czyli las jest dziki, nieujarzmiony i potężny. Czyli kuce nie do końca kontrolują tą przyrodę. Czasem im się udaje, a czasem okazuje się ona zbyt potężna. Raczej cieszyły się powrotem słońca niż ze zwycięstwa księżniczki. Czyli jet kult słońca - niezwykle ważnego elementu przyrody. A to trzecie: ciekawa teoria... Ale na razie nie mamy żadnych dowodów na nieśmiertelność "sztucznych" alicornów, w przeciwieństwie do sióstr. I to dziwne, że specjalnie są dwie siostry, każda z pasującym znaczkiem i umaszczeniem do swojego ciała niebieskiego.
 3. Drugim swoim argumentem obaliłeś pierwszy. Reszta niezgodności została podkreślona. To Tia zrobiła Twilight alicornem. Istnieją podobne teorie co do Cadence.
 4. A może pewna wiara w siły natury? Argument nr 1: Las Everfree. Jest ogromny, nieokiełznany, dziki. Kuce boją się tam zapuszczać. Boją się Zecory-może nie tylko z powodu głupich pasków: To coś przyszło z lasu! Toż to straszne! Coż to może być? Na dodatek jest pasiaste. Argument nr 2: Cała reszta dzikich terenów i proporcja nieużytków, miast i pól uprawnych w Equestrii. Argument nr. 3: Summer Sun Celebration. Bo co to jest, jak nie święto na cześć naszej ukochanej dziennej gwiazdki? Argument nr. 4: Celestia i Luna. Bo to co prawda miecz obosieczny (za pomocą ich postaci można równie dobrze obalić tą teorię), ale co mi zaszkodzi przedstawić fakty przemawiające za. Mogłyby one być kimś w rodzaju łączników pomiędzy kucami i bóstwami natury. No bo alicorny. No bo same władają częścią przyrody i przy okazji władają państwem. Ale to tylko hobbistycznie. Dowody obalające teorię: Po pierwsze i najważniejsze: pegazy kontrolują pogodę, a wszystkie kuce jakby nigdy nic sprzątają zimę.
 5. Niektóre bumerangi nie wracają. Wybierają wolność.

  Stanisław Jerzy Lec

 6. Zad sprawia wrażenie nieco zbyt szerokiego, ale po zastanowieniu się stwierdzam, że nie wiem jak można by to skorygować, bo anatomicznie wygląda poprawnie.
 7. Może Ten obiekt w kolorze zielonożółtym i ten liliowołososiowy mogły by być zwykle towarzyszącymi tego rodzaju stworzeniom.
 8. To dziwne. Jest dość duże prawdopodobieństwo, że w innych okolicznościach ten post zostałby zaatakowany sporą ilością repów. A tu nic. Jak wiele w ludzkim życiu zależy od szczęścia.
 9. Szukam kulturalnej osoby, z którą mogłabym podyskutować na temat książek, w szczególności o "Nocnym Locie" de Saint-Exupery i/albo "Pikniku na Skaju Drogi" braci Strugackich. Mój gust literacki jest dość rozległy, jednak preferuję klasykę i fantasy, część sci-fi. Dużo żadziej noe=we i popularne książki typu "Percy Jackson" albo "Harry Potter". Może ktoś się zgłosi? Najchętniej pogadam po prostu na forum.
 10. Nikt jeszcze nie dał tego: Ani tego. Stare, ale jare Albo to:
 11. 1. Ostatni swój post napisał dziewięć godzin temu. Nikt go od tego czasu nie widział ani nie słyszał... 2. Przyjemność sprawia mu niszczenie i obwinianie siebie za właściwie wszystko. 3. Ma więcej pomysłów niż ja na rozkręcenie tego tematu...
 12. Ponieważ nie zrobiłam tego wcześniej chciałam pogratulować zwycięzcom i recenzentom! Miło pisało się opowiadanie, przyjemnie czytało się inne historie i recenzje. Na razie au revoir, widzimy się w grudniu, jak już wszyscy zdążymy uzbroić się w różnorakie pomysły i owinąć się świecącym choinkowym łańcuchem. Pierniczki także powinny się przydać. A może kilka duchów świąt? Kto wie? Czas pokaże.
 13. Z góry proszę o przeniesienie tematu jeśli okaże się napisany w niewłaściwym miejscu lub niepotrzebny. Powiem krótko: Nigdzie nie zauważyłam tematu, w którym można by się podzielić zabawnymi tzw. "uwagami pisemnymi". Pewnie już wiecie o co chodzi. "Uczy się na lekcji", "śpiewa na lekcji muzyki", "klasa chodzi po klasie i nie wraca uwagi na moje uwagi", "uczeń suszy skarpetki na lekcji historii"...
×
×
 • Create New...