Jump to content

Bertram Quist

Brony
 • Posts

  673
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by Bertram Quist

 1. Pytanie do zęba numer 10: "Zawsze przyjdzie, ale nigdy nie przyjdzie dzisiaj." Co to jest?
 2. Serio nie zdziwiło cię to że Mane6 są stare i siwe a ich siostry wyglądają na 20 pare lat? To jaka jest między nimi różnica wieku? 40 lat? I jak Pinkie jest starą babcią to jej nieletnia córka też wygląda nienaturalnie Popaprali wiek wielu postaciom i to mi się najbardziej nie spodobało. No ogólnie słabo zareagowałem na ulubione postacie w wersji old. @Triste Cordis Ale żeś mnie skrytykował... Serio już własnego zdania nie moge wypowiedzieć bo mnie ktoś skrytykuje? Nie mam urazy no ale come on.
 3. Jeśli chodzi o mnie to ten cały epilog to totalny badziew. Zrobiony został totalnie na odwal się. Nie zależało mi na jakiś fanowskich teoriach na temat zakończenia lecz po prostu na epickim zakończeniu typu "friendship is magic" oraz o lepszej piosence (co prawda motyw z zamykającą się książką był bardzo dobry). Poza tym tragiczne było między innymi: - Spike z sześciopakiem, z małego przydupaska na kulturystę z wielką szczeną. - Piosenka przez którą płaczę. - Postarzenie postaci... Młodzi stali się dorośli, dorośli stali się starzy a starzy umarli... - Trochę nie spodobało mi się nasilenie innych ras w Equestrii ale jest to szczegół (chociaż gryf w królewskiej straży wygląda dziwnie, nie wspominając o setce smoków chodzących po Canterlocie) - No i chyba najgorsze co mogło być to zmiana Twilight w Celestie V2 i tak jak wspomniał kolega wyżej zostało to zrobione by Haj$bro sprzedawało kolejne swoje badziewie. Przyznam też że od razu miałem mieszane uczucia co do tego może i przez to że serial się skończył a był dal mnie wszystkim. Całe to postarzenie było głupotą ale ostatecznie... OSTATECZNIE bym to przebolał. Ale Twilight to już do przesady! Jak dla mnie odcinek 25 mógłby być ostatnim gdyż ja osobiście epilogu nie uznaje i raczej tego nie zrobię. Najlepszym rozwiązaniem mogło być zrobienie finału 3 częściowego tzn. 24 25 i 26 to "Koniec Końców" tylko że ma 3 części. W tej trzeciej mogli dać koronacje plus kilka wspomnień w odnowionej wersji czy nawet opowiedzieć kolka ciekawostek nawet o przyszłości. No cóż stało się jak się stało, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
 4. Ząbek dla @PervKapitan RANKING: 1- Starszy Dentysta PervKapitan (27 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta Darkbloodpony (2 ząbki) 9- Stażysta MLPFan (1 ząbek) Który następny?
 5. PYTANKO! Czy zna ktoś kogoś kto robi pluszaki z MLP? Chodzi mi o pluszaki wysokiej jakości. Jeżeli ktoś zna jakąś dobrą osobę lub dobrą stronę proszę o odpowiedź :P :colgate:

  1. Cipher 618

   Cipher 618

   Sprawdzałeś na etsy.com? Niestety, ale ceny są bardzo wysokie :/ 

  2. PervKapitan

   PervKapitan

   @Triste CordisRęcznie szyte zawsze będą miały wysoką cenę

    

   Ja polecam https://www.facebook.com/kotezioworkshop/ bo nie dość, że robi je ręcznie, ślicznie, to grzywy i ogon są z futerka, a nie takiego samego materiału co ciało i przez to wyglądają obłędnie ~ cenowo to nie pamiętam jak, ale jako iż mieszka w Polszy to możliwe że wyjdzie taniej niż na anglojęzycznych. Ino nie wiem czy przyjmuje komisze, ale warto zapytać

 6. Pytanie do zęba numer 7: "Leżę na podłodze bez życia znaku - kiedy się ubrudzę, ląduję na trzepak. Czym jestem?"
 7. I ząbek leci do @PervKapitan RANKING: 1- Starszy Dentysta PervKapitan (26 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta Darkbloodpony (2 ząbki) 9- Stażysta MLPFan (1 ząbek) Który następny?
 8. Pytanie do zęba 2: "Choć jestem malutka, skok mam doskonały. Z kim się zaprzyjaźnię, tego swędzi dzień cały. Czym jestem?"
 9. I ząbek leci do @Darkbloodpony RANKING: 1- Starszy Dentysta PervKapitan (25 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta Darkbloodpony (2 ząbki) 9- Stażysta MLPFan (1 ząbek) Który następny?
 10. Nie ma porozumienia to ja wybiorę 3 Pytanie brzmi: "Bywam czyste, bywam świeże, chociaż w wielkich miastach do powyższych nie należę. Czym jestem?"
 11. Poprawna odpowiedź to kolczyki Więc ząbek oraz awans leci do @PervKapitan!! RANKING: 1- Starszy Dentysta PervKapitan (25 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Który następny? @Youkai20 Prowadzę Lunarny tryb życia ok? Nie interesuj się co robię po nocach XD I nawet nie próbuj wszczynać śledztwa bo będzie degradacja
 12. Zagadka do zęba numer 5: "Zawisnę tam, gdzie igłą się wkujesz. Od razu wszystkich uwagę przykuję. Czym jestem?"
 13. Poprawna odpowiedź to lalka Ząbek leci do @Cheerful Sparkle! RANKING: 1- Dentysta PervKapitan (24 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Który ząbek następny?
 14. Pytanie do zęba 4: "Jestem miniaturowym człowiekiem, co nie starzeje się z wiekiem. I chociaż jestem piękna, do chłopaków nie mam szczęścia. Czym jestem?"
 15. Ząbek leci do @PervKapitan RANKING: 1- Dentysta PervKapitan (24 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (15 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Który następny?
 16. Pytanie do zęba numer 1: "Choć powiedzieć nie potrafię, kto na świecie najpiękniejszy, stań tylko przede mną a przekonasz się pierwszy. Czym jestem?"
 17. Ząbek leci do @Youkai20 RANKING: 1- Dentysta PervKapitan (23 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (15 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbki) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Który następny?
 18. Oczywiście że zniżki dla pracowników i przyjaciół są przewidywane! 25% zniżki! A co do najlepszej pasty to chyba wiesz jakiej używam ;* ~~Minuette Dobrze a teraz zagadka do zęba numer 6: "Chociaż niewiele różni mnie od sznura, z moją pomocą bolesna jest tresura. Czym jestem?"
 19. I to jest poprawna odpowiedź! @Youkai20dostaje ząbka RANKING: 1- Dentysta PervKapitan (23 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (15 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (12 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbki) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) - I tak oto kolejny pacjent wychodzi od nas z pięknym uzębieniem - Nasz gabinet jest już najbardziej znany w całym Canterlocie! - Bez pomocy naszych pracowników nie udałoby się nam - Dziękuję wam kochani :* -A teraz czas na następną osobę! - Ja to powiem! NASTĘPNY! :3 Który leci na pierwszy ogień? :3
 20. Ząbek leci do @PervKapitan RANKING: 1- Dentysta PervKapitan (23 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (15 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (11 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbki) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Został ostatni więc podaję zagadkę: "Choć zwykle w wodzie mieszkamy, nawet w gwiazdach swe miejsce mamy. Czym jestem?"
 21. Pytanie do zęba 7: "Narodowym symbolem Irlandii się stałam, choć zwykle nie mam tylu listków, ile chcesz bym miała. Czym jestem?"
 22. Ząbek dla @Cheerful Sparkle Dostajesz również awans! Gratulacje! RANKING: 1- Dentysta PervKapitan (22 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (15 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (11 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbki) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Który next?
 23. Do zęba 6: "Jestem granicą między tym, co widzisz, a co nie. Zawsze równie daleko od ciebie, nigdy nie dogonisz mnie. Czym jestem?"
 24. Ząbek leci do @PervKapitan RANKING: 1- Młodszy Dentysta PervKapitan (22 ząbków) 2- Pomocnik Dentysty Cheerful Sparkle (14 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (11 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbki) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Który next?
×
×
 • Create New...