Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Bertram Quist

Opiekun Minuette
 • Zawartość

  498
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

566 Equestriańska Legenda

O Bertram Quist

Kontakt

 • Strona www
  STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198250225954
 • Discord ID
  Colgate#0909

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Kraków
 • Zainteresowania
  Interesuje się prawem, psychologią, geografią (głównie sprawy związane z krajami i ich stolicami flagami kulturami ) polityką wiedzą o społeczeństwie i oczywiście MLP :)
 • Ulubiona postać
  -Pinkie Pie
  -Colgate
  -Autumn Blaze

  Tak na marginesie nienawidzę Starlight :/

Ostatnio na profilu byli

3396 wyświetleń profilu
 1. Minuette spoważniała i powiedziała cichym głosem: -Te parszywe słodycze. Usiadła koło klaczy i kontynuowała: -Oczywiście że wiem, nie licząc Tawerny Smutny Arlekin którą prowadzi Pinkie Pie jest jeszcze druga, mianowicie Tawerna Pod Pękniętą Lirą prowadzoną przez Lyre i Bon Bon. Zamyśliła się na chwilę i powiedziała: -Coś mi nie pasuje w tych ich słodkościach, są jakieś...dziwne, poza tym psują zęby !
 2. Po chwili do stolika w którym siedziała Cigarette podeszła pewna klacz, była to Minuette. -Witaj, barman mówił że mnie szukałaś. Powiedziała zainteresowanym głosem. -Jestem Minuette, z kim mam przyjemność?
 3. Barman przerwał polerowanie kieliszka i niewzruszonym wzrokiem spojrzał na klacz i powiedział: -Wyszła. A kiedy wróci to tego się u mnie nie dowiesz gdyż tej wiedzy nie posiadam. Zresztą, nie wiem czy i tak chciałaby z tobą rozmawiać, napij się czegoś i usiądź przy którymś stole i nie zawracaj mi już głowy. Po tych słowach napluł do trzymanego kieliszka i zaczął go z powrotem czyścić. -Akurat jest tam wolny stolik. Mówiąc to wskazał stolik w centralnej części sali.
 4. W małym miasteczku tuż przy ryneczku znajdziecie pewną tawernę, najbardziej popularną w tych ziemiach ale również na swój sposób tajemniczą... Przed samym wejściem na grubych dębowych drzwiach możemy zobaczyć srebrzystą nazwę tawerny a tuż pod nią wcielony w drzwi duży złoty ząb. Po wejściu do pięknej świecącej od chropowatych pozłacanych ścian które nadają całemu miejscu złoty kolor sali rzuca się w oczy duży bar po lewej stronie który obsługiwany jest przez starszego, brodatego, przypominającego wyglądem krasnoluda kucyka ziemskiego z którego twarzy nigdy nie znika powaga. Drugą rzeczą bez której to miejsce nie byłoby sobą jest żywa muzyka która znajduje się na scenie na końcu sali na przeciw wejścia a składa się z czterech grajków i jednej młodziutkiej tancerki. Czas na wisienkę na torcie a mianowicie na wielki ogrodzony otwór na samym środku sali z którego tylko na specjalne okazje wysuwany jest gigantyczny złoty ząb. Wielkością przekracza nawet ochroniarza który jest wielkiej wagi z krótką czarną grzywką oraz wąsem. Pilnuje on zawsze porządku w tawernie lecz gdy złoty ząb jest wysuwany on nie spuszcza go z oczu. Ząb ten jest nieznanego pochodzenia ale jest powodem do dumy właścicielce tawerny... Minuette. Chodząca zawsze z uśmiechem na twarzy i cechująca się otwarciem do klientów, lecz niektórzy wiedzą że jest to tylko udawanie miłej lub ukrywanie czegoś. Pracownicy tawerny raczej nie mają najlepszych kontaktów z Minuette i wyglądają jakby się jej bali. Właścicielka stoi często przy samotnym stole z boku sali pisząc jakieś nieznane listy popijając do tego cydr. Co ciekawe koło tegoż stolika znajdują się zabarykadowane taśmą drzwi z wywieszoną kartką z napisem SUROWY ZAKAZ WSTĘPU. Zazwyczaj sama Minuette stoi przy tych drzwiach z surowym spojrzeniem, lecz gdy ktoś przechodzi obok pojawia się na jej twarzy sztuczny uśmiech. Nikt poza pracownikami nie wie co znajduje się za tymi drzwiami, był kiedyś taki młody cwaniak co założył się z kolegami że wejdzie tam w nocy gdy wszyscy usną... po tejże nocy słuch o nim zaginął. Krążą również plotki przekazywane przez miejscowych pijaków że ściany tawerny zostały zrobione z złotych zębów upitych klientów którym podczas snu wyrywano je. Dzisiaj, co nie było planowane został wysunięty złoty ząb na środku sali. Nikt nie wie z jakiego powodu ale widok patrzącego się na nich ochroniarza i właścicielki odbiera im chęć zapytania o to. W tym też dniu barykada z tajemniczych drzwi zniknęła, została tylko kartka z wielkim napisem, może to oznaczać że ktoś ma tam zamiar jeszcze wchodzić... tylko po co? Wychodząc z tawerny Minuette spojrzała na barmana przy wyjściu beztroskim wzrokiem i powiedziała stanowczo "Miej oko na drzwi, ja niedługo wrócę". Barman bez słowa kiwną głową i z niespokojnym wzrokiem patrzył jak właścicielka opuszcza lokal.
 5. 62 kuc stracił ząb bo był w wojsku i sprzeciwił się dowódcy
 6. Tak Masz telefon od firmy Apple?
 7. To ty sięgnij po nóż... na pewno je odłoży Colgate! Mój dentysta ma wielkiego kaca
 8. Udowodnij mu że masz mocne zdrowe zęby i odgryź mu drugiego Colgate! Mój dentysta nie ma zębów!
 9. Najleszego!!! Spełnienia marzeń!!!

  latest?cb=20140520022756

×