Bertram Quist

Opiekun Działu
 • Zawartość

  224
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

189 Wzorowa

3 obserwujących

O Bertram Quist

 • Ranga
  Szef policji w Ponyville
 • Urodziny 16.07.1955

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Kraków
 • Zainteresowania
  Interesuje się geografią (głównie sprawy związane z krajami i ich stolicami flagami kulturami ) polityką wiedzą o społeczeństwie i oczywiście MLP :)
 • Coś o sobie
  Hej jeśli będziesz chciał/chciała ze mną pogadać pisz śmiało ja zawsze wysłucham doradzę.
  Pytanie w co gram ? A w TF2 :) Wiem że ta gra ma swoje lata ale Team Fortress 2 jest wyjątkowy jeśli chcesz ze mną zagrać dodaj mnie na steamie nazywam się Colgate :3 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198250225954) Napisz do mnie że jesteś z MLP polska i chcesz grać :)
 • Ulubiona postać
  Pinkie Pie i Colgate (Minuette jak kto woli)

Ostatnio na profilu byli

1176 wyświetleń profilu
 1. Tenis
 2. Odcinek nie był zły ale też bardzo nie powalał z nóg. Fajnie że poznaliśmy w pełni wnętrze domu discorda i jego klony xd Bardzo spodobał mi się charakter Fluttershy gdy próbowała myśleć jak Discord by mu pomuc Odcinek spoko oceniam go 8/10 Dałbym 7/10 ale dałem 8 bo nie było Starlight Glimmer której nie znoszę XD
 3. Ten odcinek był niesamowity ! W końcu poznaliśmy rodziców AJ i powiem że się nie zawiodłem ich wyglądem. Tata spoko ale mama aaaaaaaaaaaaaaaaa: Prze urocza Słodziak jakich mało No i pojawienie sie nowych postaci oraz odmłodzonych tarych postaci było wielkim plusem Pani Burmistrz w różowych włosach była śmieszna XD Plusem ogromnym była piękna piosenka wykonana przez mamę AJ oraz końcowe pogodzenie się rodzin i poznanie dziadka applejack Powiem że podczas oglądania tego odcinka naprawdę się wzruszyłem Odcinek oceniam 11/10 naprawdę dobra robota
 4. No cóż zaryzykuje i powiem że Ferrari Testarossa może to będzie to
 5. Baca
 6. Puki jeszcze żyjesz weź strzykawki ze znieczuleniem i wstrzyknij mu w nogi...o samych piłach nie będzie w stanie się poruszać. Następnie zamknij drzwi w pomieszczeniu w którym się znajduje i zadzwoń po służby bezpieczeństwa. Jeżeli nie uwierzą ci że atakuje cię szalony dentysta z piłami zamiast rąk to podpal budynek XD Colgate ! Mój dentysta dostał zawału podczas wizyty i przygniótł mnie do łóżka co mam zrobić ?
 7. Plac zabaw na jednym z Krakowskich osiedli. Budzi we mnie wielkie wspomnienia a szczególnie to drzewo (jabłonka) na którym dawno temu siedziałem wraz z kolegami po szkole. Drzewo miało kiedyś więcej gałęzi ale je przycięli tak jak większość drzew w Krakowie. Codziennie przechodzę koło tego placu zabaw i gdy tylko to robię wzbudza we mnie wspomnienia z dzieciństwa nie tylko jak siedziałem na drzewie z kolegami ale również gdy chodziłem się tam bawić z moją babcią. To miejsce jest dla mnie naprawdę ważne a w szczególności drzewo. Gdyby zostało wyznaczone do wycinki nie zgodziłbym się i bym protestował.
 8. Nic innego jak Windows
 9. Oczywiście Oslo