Jump to content

Bertram Quist

Brony
 • Posts

  673
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Bertram Quist last won the day on March 18 2022

Bertram Quist had the most liked content!

5 Followers

About Bertram Quist

 • Birthday July 16

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kraków
 • Zainteresowania
  Interesuje się prawem, psychologią, geografią (głównie sprawy związane z krajami i ich stolicami flagami kulturami ) polityką wiedzą o społeczeństwie i oczywiście MLP :)
 • Ulubiona postać
  -Pinkie Pie
  -Colgate
  -Rarity
  -Autumn Blaze

  Tak na marginesie nienawidzę Starlight :/

Recent Profile Visitors

8813 profile views

Bertram Quist's Achievements

Koń

Koń (6/17)

633

Reputation

 1. Pytanie do zęba numer 10: "Zawsze przyjdzie, ale nigdy nie przyjdzie dzisiaj." Co to jest?
 2. Serio nie zdziwiło cię to że Mane6 są stare i siwe a ich siostry wyglądają na 20 pare lat? To jaka jest między nimi różnica wieku? 40 lat? I jak Pinkie jest starą babcią to jej nieletnia córka też wygląda nienaturalnie Popaprali wiek wielu postaciom i to mi się najbardziej nie spodobało. No ogólnie słabo zareagowałem na ulubione postacie w wersji old. @Triste Cordis Ale żeś mnie skrytykował... Serio już własnego zdania nie moge wypowiedzieć bo mnie ktoś skrytykuje? Nie mam urazy no ale come on.
 3. Jeśli chodzi o mnie to ten cały epilog to totalny badziew. Zrobiony został totalnie na odwal się. Nie zależało mi na jakiś fanowskich teoriach na temat zakończenia lecz po prostu na epickim zakończeniu typu "friendship is magic" oraz o lepszej piosence (co prawda motyw z zamykającą się książką był bardzo dobry). Poza tym tragiczne było między innymi: - Spike z sześciopakiem, z małego przydupaska na kulturystę z wielką szczeną. - Piosenka przez którą płaczę. - Postarzenie postaci... Młodzi stali się dorośli, dorośli stali się starzy a starzy umarli... - Trochę nie spodobało mi się nasilenie innych ras w Equestrii ale jest to szczegół (chociaż gryf w królewskiej straży wygląda dziwnie, nie wspominając o setce smoków chodzących po Canterlocie) - No i chyba najgorsze co mogło być to zmiana Twilight w Celestie V2 i tak jak wspomniał kolega wyżej zostało to zrobione by Haj$bro sprzedawało kolejne swoje badziewie. Przyznam też że od razu miałem mieszane uczucia co do tego może i przez to że serial się skończył a był dal mnie wszystkim. Całe to postarzenie było głupotą ale ostatecznie... OSTATECZNIE bym to przebolał. Ale Twilight to już do przesady! Jak dla mnie odcinek 25 mógłby być ostatnim gdyż ja osobiście epilogu nie uznaje i raczej tego nie zrobię. Najlepszym rozwiązaniem mogło być zrobienie finału 3 częściowego tzn. 24 25 i 26 to "Koniec Końców" tylko że ma 3 części. W tej trzeciej mogli dać koronacje plus kilka wspomnień w odnowionej wersji czy nawet opowiedzieć kolka ciekawostek nawet o przyszłości. No cóż stało się jak się stało, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
 4. Ząbek dla @PervKapitan RANKING: 1- Starszy Dentysta PervKapitan (27 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta Darkbloodpony (2 ząbki) 9- Stażysta MLPFan (1 ząbek) Który następny?
 5. Najlepszego w dniu urodzin :party:

  Spoiler

   

   

 6. PYTANKO! Czy zna ktoś kogoś kto robi pluszaki z MLP? Chodzi mi o pluszaki wysokiej jakości. Jeżeli ktoś zna jakąś dobrą osobę lub dobrą stronę proszę o odpowiedź :P :colgate:

  1. Cipher 618

   Cipher 618

   Sprawdzałeś na etsy.com? Niestety, ale ceny są bardzo wysokie :/ 

  2. PervKapitan

   PervKapitan

   @Triste CordisRęcznie szyte zawsze będą miały wysoką cenę

    

   Ja polecam https://www.facebook.com/kotezioworkshop/ bo nie dość, że robi je ręcznie, ślicznie, to grzywy i ogon są z futerka, a nie takiego samego materiału co ciało i przez to wyglądają obłędnie ~ cenowo to nie pamiętam jak, ale jako iż mieszka w Polszy to możliwe że wyjdzie taniej niż na anglojęzycznych. Ino nie wiem czy przyjmuje komisze, ale warto zapytać

 7. Pytanie do zęba numer 7: "Leżę na podłodze bez życia znaku - kiedy się ubrudzę, ląduję na trzepak. Czym jestem?"
 8. I ząbek leci do @PervKapitan RANKING: 1- Starszy Dentysta PervKapitan (26 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta Darkbloodpony (2 ząbki) 9- Stażysta MLPFan (1 ząbek) Który następny?
 9. Pytanie do zęba 2: "Choć jestem malutka, skok mam doskonały. Z kim się zaprzyjaźnię, tego swędzi dzień cały. Czym jestem?"
 10. I ząbek leci do @Darkbloodpony RANKING: 1- Starszy Dentysta PervKapitan (25 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta Darkbloodpony (2 ząbki) 9- Stażysta MLPFan (1 ząbek) Który następny?
 11. Nie ma porozumienia to ja wybiorę 3 Pytanie brzmi: "Bywam czyste, bywam świeże, chociaż w wielkich miastach do powyższych nie należę. Czym jestem?"
 12. Poprawna odpowiedź to kolczyki Więc ząbek oraz awans leci do @PervKapitan!! RANKING: 1- Starszy Dentysta PervKapitan (25 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Który następny? @Youkai20 Prowadzę Lunarny tryb życia ok? Nie interesuj się co robię po nocach XD I nawet nie próbuj wszczynać śledztwa bo będzie degradacja
 13. Zagadka do zęba numer 5: "Zawisnę tam, gdzie igłą się wkujesz. Od razu wszystkich uwagę przykuję. Czym jestem?"
 14. Poprawna odpowiedź to lalka Ząbek leci do @Cheerful Sparkle! RANKING: 1- Dentysta PervKapitan (24 ząbków) 2- Młodszy Dentysta Cheerful Sparkle (16 ząbków) 3- Pomocnik Dentysty Youkai20 (13 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbków) 6- Stażysta Starlight Sparkle (4 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Który ząbek następny?
×
×
 • Create New...