Jump to content

Konto Zamknięte

Brony
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About Konto Zamknięte

 • Birthday January 1

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Recent Profile Visitors

1013 profile views

Konto Zamknięte's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

3

Reputation

 1. Więc... Musiałam usunąć stary temat z powodu pewnej aktualizacji, to znaczy, w starym temacie była mowa o pracach wykonywanych myszką, gdy tutaj mam wykonywanie tabletem graficznym. No cóż... Na początek: ?
 2. O mój ty, zadziałało, przepraszam za zbędną wypowiedź. Zbytnio nie korzystam z GoogleDocs i wszystko mi się myli.
 3. Jakiś buc (niejaki Nikodem Fru) zniszczył to opowiadanie... Miałam zapisać sobie poprzednią wersję do czytania "offline", ale zapomniałam. To znaczy może dałoby sie je przekopiować, albo napisać od nowa.
 4. Virtual Riot- Idols... Zwłaszcza w wersjii [PMV] I Muse- Madness [PMV] A inne: Adele- Hello... Naughty Boy- Runnin' Kitsune^2- Avast your ass.. I Kitsune^2- Rainbow Tylenol Nie mogę przestać tego słuchać. Zwłaszcza dwóch pierwszych PMV Dodałabym filmy, ale nie chce mi się ich szukać... W razie czego sami znajdziecie.
 5. Na PC Win 8.1: Losowe foldery, szkice, różności... I jeszcze się nie pytałam gdzie co jest.^ Android 5.0.1, podstawowa tapeta^
 6. Bardzo tajemnicze. Podobają mi się ciemne kolory.
 7. Ech, nazywam się Klaudia, mam 16 lat, jestem z woj.Lubuskiego, szkicuję, pogrywam na pianinku w telefonie, interesuję się informatyką, elektroniką, muzyką, filmem i animacją 2D i 3D... Chciałabym zostać kiedyś animatorem lub kimś podobnym w jakiejś bajce, albo stworzyć jakąś własną. Jestem pesymistką, i ciągle wydaje mi się, że robię coś źle, lub ktoś źle o mnie myśli. Często jestem smutna z byle powodu. Moja ulubiona muzyka jest różna.. Jak mi się coś spodoba to polubię. I lubię oglądać Sparta Remixy i PMV. Moje ulubione kolory to granatowy, fioletowy, morski i czarny. Dopiero co zaczynam z grafiką, ale mam deviantart: http://maroondew.deviantart.com Nie wiem co napisać.
 8. Scootaloo + ołówek, myśle, że pyszczek jest zbyt duży^ Prawie wypisany długopis i moje OC-Coś, myślę że wygląda jak Fluttershy... I tak zmieniam jej wygląd^ To test cieniowana długopisem.. Nie wiem co to ma być, ma ZBYT krótką szyję i ciało... Dziwne nogi... ALICORN
×
×
 • Create New...