Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

DemonRat

Brony
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About DemonRat

 • Rank
  Demoniczny szczurek domowy.
 • Birthday June 6

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Skaczące pająki, kreskówki, grafika komputerowa, psychika człowieka, zwierzęta, mitologia
 • Ulubiona postać
  Księżniczka Celestia, Fluttershy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DemonRat

  "Lookin' good today" - powiedział oglądając się w lustrze. (Po tym uśmiechu wywnioskowałam )
 2. DemonRat

  Szczerze mówiąc, to powiedziałabym, że lenistwo, ale jest coś gorszego. A chodzi tu o ZBYT WIELKĄ wrażliwość do zwierzątek. Nigdy nie mogę przyjąć do wiadomości tego, że świat jest niesprawiedliwy, i nie ważne, co zrobię, to będą cierpieć. :( Nie ważne, gdzie idę, to jak widzę przejechanego gołębia to się okropnie czuję. Mam tak nawet do "niechcianych" gości w domu (np. komary), i nie mogę ich po prostu zabić. Niby to nic wielkiego, ale to samo mam ze śmierciami "przez naturę", czyli zabicie dla jedzenia albo ze starości.
 3. DemonRat

  Mój pulpit miał być w stylu Vaporwave... Nie za bardzo wyszło, no ale ważne że sam efekt mi się podoba.
 4. DemonRat

  Łał! Na serio super. Jakiego programu używasz? Bardzo podoba mi się te OC/rasa, ma ładne, naturalne kolory, i ten ogonek jest uroczy! Ale co do tego rysunku własnej postaci, to radzę rysować usta wyżej troszeczkę i zaokrąglić pyszczek trochę bardziej. Reszta w tym rysunku jest odpowiednia (jak dla mnie).
 5. DemonRat

  Cukier
 6. DemonRat

  Ach, sny. Uwielbiam je, i pamiętałam praktycznie każdy, ale dużo z nich zapominam... Nie wiem, czemu tak mam. Ale koniec offtopu, (?) tu jeden z zapamiętanych: Śniło mi się, że miałam zwidy (co pewnie wyszło z faktu, że jednym z moich najgorszych koszmarów byłoby zachorowania na chorobę psychiczną wywołującą halucynacje wzrokowe.), i chodziłam po szkole, a co pewien czas, gdy patrzałam na czyjąś twarz to widziałam potwora. Co dziwne, byłam w części świadoma, że śnię, bo "rozkazywałam" sobie, aby przestać o tym śnić, ale mi to nie wychodziło, to samo z budzeniem - nie umiałam się obudzić. Z czasem halucynacji przybywało, a w końcu w szkole wszędzie ze ścian wyrastały dziwne grzyby. Potem (nie pamiętam, jak się tam znalazłam) uciekałam przez las przed tym potworem co wcześniej widziałam na twarzach ludzi, a potem na dodatek musiałam skakać po ogromnych meduzach, podobnych do takich jak w grze The Legend of Spyro: The Eternal Night. Nie doskoczyłam do jednej, zaczęłam spadać, i wtedy się obudziłam.
 7. DemonRat

  Pyszczki powinny być krótsze. Ale naprawdę bardzo mi się podoba Twój styl rysowania oczu, jest cudny. Same włosy są też genialnie wycieniowane. W trzecim obrazku tułów jest za długi, powinien być trochę krótszy. Podobają mi się też kopytka oraz mimika twarzy.
 8. DemonRat

  Moje sny często są bardzo dziwne. Dzisiaj na przykład obudziłam się trzy razy - dwa razy w śnie, i dopiero za trzecim razem na prawdę. Często mam też tak, że jak się budzę, to pamiętam część snu, a potem w magiczny sposób go zapominam, i przypomina mi się w kawałkach. W dzisiejszym śnie byłam w czymś w stylu szkoły dla ludzi o nadprzyrodzonych mocach, a ja o dziwo potrafiłam latać. Nie pamiętam dużo, ale najbardziej w pamięć mi zaszła sena jak się wznosiłam w górę na boisku szkolnym. Był to superowy sen, bo bardzo chciałabym móc latać. Potem, jak byłam w powietrzu, obudziłam się pierwszy raz. Reszty nie pamiętam.
 9. DemonRat

  Mnie śmieszą często rzeczy, które dla innych są dziwne i głupie... albo normalne. Często śmieję się z reklam zabawek dla dzieci, na przykład gdy jest pokazane, jak jakiś chłopiec straszy swoją siostrę sztucznym pająkiem... Albo jak patrzę na te sztuczne uśmiechy na twarzach ludzi w reklamach... Sama nie wiem, co mnie tak w tego rzeczach śmieszy. Lubię oczywiście też suchary, ale tak suche, że nikt się nie śmieje tylko strzela facehoof, typu: Co do czarnego humoru... Może być, dopóki nie dotyczy zwierząt. ^^;
 10. Ojoj! Twoje prace są na serio cudne! Uwielbiam te pyszczki ^^ Cieniowanie też jest cudne.
 11. DemonRat

  Tower Defence? Dawno nie grałam w gry tego typu... Nie jestem dobra w grach tego typu (dlatego tak rzadko gram ), ale myślę, że spróbuję.
 12. DemonRat

  Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale zapomniałam całkiem o tym temacie... Niestety, ale to tajemnica
 13. DemonRat

  Msp

  NOWA GRA! Teraz zamiast Movie Star Planet mamy Blok Ekipa Planet!
 14. DemonRat

  Msp

  Lajk. Zgadzam się na 100%. Sama w to kiedyś grałam, ale ludzie, których napotykałam albo mieli po 10/11 lat, albo byli [email protected], co nadużywają emotek i nie znają zasad Ołotgłafji albo i jedno i drugie. Bez urazy... Wiem, że nie wszyscy tacy są, ale większość...
×
×
 • Create New...