Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Coldwind

Brony
 • Content Count

  527
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Coldwind

 1. Przypominam o odbywającym się w ten weekend "Pisaniu na setkę"! Potrzebne informacje znajdziecie w poście wyżej.
 2. Rozkład jazdy najbliższych spotkań: Piątek, 02.10 i sobota, 03.10, godz. 20 - Pogawędki przy piórze. Aktualnie coś piszecie i potrzebujecie dobrej rady? A może chcecie po prostu pogawędzić o pisaniu? Nie mogliście lepiej trafić! Jak mówi nazwa, w ten weekend zbierzemy się wszyscy podczas pisania naszych dzieł, dzieląc się poradami i postępami. Nie wstydźcie się i przybywajcie tłumnie! Piątek, 09.10, godz. 20 - Pisanie na setkę, edycja XIII. Jakby ktoś nie wiedział, “Pisanie na setkę” to cykl mini-konkursów na najlepsze drabble - opowiadania o długości do stu słów. Pisanie drabbli to świetna zabawa, a przy tym dobre ćwiczenie swoich zdolności, zatem śmiało, jeżeli do tej pory nie braliście udziału, zmieńcie ten stan rzeczy i spróbujcie swoich sił. Sobota, 10.10, godz. 20 - Poprawinowe pisanie na setkę, edycja XIII. Edycje poprawinowe są polem do różnych eksperymentów. Raz limit słów może być większy, raz mniejszy, kiedy indziej zamiast górnego stosowany jest dolny… To tylko niektóre z pomysłów na urozmaicenie. Jeżeli nie boicie się wyzwań, to poświęćcie chwilę czasu - a nuż uda się wam coś zdobyć? Zapraszamy gorąco do udziału w naszych spotkaniach i udzielania się w dyskusjach na naszym serwerze (kliknijcie tu, by wejść).
 3. Rozkład jazdy najbliższych spotkań: Piątek, 25.09 i sobota, 26.09, godz. 20 - Przyszedł czas na dyskusję o fanfiku cieszącym się ostatnio naprawdę dużym zainteresowaniem - mam tu na myśli “Kruchość Obsydianu” autorstwa @Ghatorr (link dla zainteresowanych), dzieło, które w klubowym plebiscycie zostało ogłoszone najlepszym fanfikiem rozpoczętym w 2019 r. A wy, drodzy czytelnicy, co o nim sądzicie? Zbierzmy się w weekend i sprawmy autorowi przyjemność dużą frekwencją. Im nas więcej, tym lepiej. Piątek, 02.10 i sobota, 03.10, godz. 20 - Pogawędki przy piórze. Aktualnie coś piszecie i potrzebujecie dobrej rady? A może chcecie po prostu pogawędzić o pisaniu? Nie mogliście lepiej trafić! Jak mówi nazwa, w ten weekend zbierzemy się wszyscy podczas pisania naszych dzieł, dzieląc się poradami i postępami. Nie wstydźcie się i przybywajcie tłumnie! Zapraszamy gorąco do udziału w naszych spotkaniach i udzielania się w dyskusjach na naszym serwerze (kliknijcie tu, by wejść).
 4. Rozkład jazdy najbliższych spotkań: Piątek, 18.09 i sobota, 19.09, godz. 20 - Omówienie fanfików z konkursu literackiego “Czarna Śmierć”: “Memento Mori” autorstwa @Youkai20 (link) “Czerwona Wstęga” autorstwa @D.E.F.S (link) “Zaraza” autorstwa @Snowi (link) Niedawno omawialiśmy najlepsze opowiadanie z tego konkursu, czas wziąć na rożen kolejne. Razem z jury konkursu będziecie mogli pogadać o plusach oraz minusach tych dzieł, a także dostarczyć feedbacku, który mógłby pomóc autorom w ich udoskonaleniu. Będzie masa rzeczy do przedyskutowania przez dwa wieczory, zatem wbijajcie! Piątek, 25.09 i sobota, 26.09, godz. 20 - Przyszedł czas na dyskusję o fanfiku cieszącym się ostatnio naprawdę dużym zainteresowaniem - mam tu na myśli “Kruchość Obsydianu” autorstwa @Ghatorr (link dla zainteresowanych), dzieło, które w klubowym plebiscycie zostało ogłoszone najlepszym fanfikiem rozpoczętym w 2019 r. A wy, drodzy czytelnicy, co o nim sądzicie? Zbierzmy się w weekend i sprawmy autorowi przyjemność dużą frekwencją. Im nas więcej, tym lepiej. Zapraszamy gorąco do udziału w naszych spotkaniach i udzielania się w dyskusjach na naszym serwerze (kliknijcie tu, by wejść).
 5. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 6. Jeszcze raz gorąco zapraszam na jutro na godz. 20 na "Pisanie na setkę" oraz na sobotę o tej samej porze na edycję poprawinową!
 7. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 8. Rozkład jazdy najbliższych spotkań: Piątek, 11.09, godz. 20 - Pisanie na setkę, edycja XII. Jakby ktoś nie wiedział, “Pisanie na setkę” to cykl mini-konkursów na najlepsze drabble - opowiadania o długości do stu słów. Pisanie drabbli to świetna zabawa, a przy tym dobre ćwiczenie swoich zdolności, zatem śmiało, jeżeli do tej pory nie braliście udziału, zmieńcie ten stan rzeczy i spróbujcie swoich sił. Sobota, 12.09, godz. 20 - Poprawinowe pisanie na setkę, edycja XII. Edycje poprawinowe są polem do różnych eksperymentów. Raz limit słów może być większy, raz mniejszy, kiedy indziej zamiast górnego stosowany jest dolny… To tylko niektóre z pomysłów na urozmaicenie. Jeżeli nie boicie się wyzwań, to poświęćcie chwilę czasu - a nuż uda się wam coś zdobyć? Piątek, 18.09 i sobota, 19.09, godz. 20 - Omówienie fanfików z konkursu literackiego “Czarna Śmierć”: “Memento Mori” autorstwa @Youkai20 (link) “Czerwona Wstęga” autorstwa @D.E.F.S (link) “Zaraza” autorstwa @Snowi (link) Niedawno omawialiśmy najlepsze opowiadanie z tego konkursu, czas wziąć na rożen kolejne. Razem z jury konkursu będziecie mogli pogadać o plusach oraz minusach tych dzieł, a także dostarczyć feedbacku, który mógłby pomóc autorom w ich udoskonaleniu. Będzie masa rzeczy do przedyskutowania przez dwa wieczory, zatem wbijajcie! Zapraszamy gorąco do udziału w naszych spotkaniach i udzielania się w dyskusjach na naszym serwerze (kliknijcie tu, by wejść).
 9. Przypominam: jutro o 20 zaczynamy omawianie "Wladców Wiatru" autorstwa Verlaxa, link znajdziecie w poście wyżej. Nieważne, czy już przeczytaliście, czy dopiero macie zamiar - wszyscy jesteście mile widziani, każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do udziału!
 10. Wreszcie zaktualizowałem spis o drabble z jedenastej, urodzinowej edycji "Pisania na setkę". Zapraszam do lektury!
 11. Uwaga, uwaga! Po dłuższej przerwie Klub Konesera wraca do organizacji spotkań oraz eventów! Rozkład jazdy najbliższych spotkań: Piątek, 4.09 oraz sobota, 5.09, godz. 20 - Omówienie fanfika “Władcy Wiatru” autorstwa @Verlax, dostępnego pod tym linkiem. Pierwszym opowiadaniem, które bierzemy na rożen po ostatniej przerwie, będzie najlepsze dzieło z konkursu “Czarna Śmierć”, współorganizowanego przezekipę Klubu. Nie ważnie, czy już przeczytaliście tego fika i chcielibyście o nim podyskutować, czy dopiero się nad tym zastanawiacie i chcielibyście poznać przed tym opinie innych - wszyscy jesteście mile widziani. Piątek, 11.09, godz. 20 - Pisanie na setkę, edycja XII. Jakby ktoś nie wiedział, “Pisanie na setkę” to cykl mini-konkursów na najlepsze drabble - opowiadania o długości do stu słów. Pisanie drabbli to świetna zabawa, a przy tym dobre ćwiczenie swoich zdolności, zatem śmiało, jeżeli do tej pory nie braliście udziału, zmieńcie ten stan rzeczy i spróbujcie swoich sił. Sobota, 12.09, godz. 20. - Poprawinowe pisanie na setkę, edycja XII. Edycje poprawinowe są polem do różnych eksperymentów. Raz limit słów może być większy, raz mniejszy, kiedy indziej zamiast górnego stosowany jest dolny… To tylko niektóre z pomysłów na urozmaicenie. Jeżeli nie boicie się wyzwań, to poświęćcie chwilę czasu - a nuż uda się wam coś zdobyć? Poza tym maczamy swoje palce w innych inicjatywach, np. evencie komentarzowym, którego szczegóły możecie znaleźć tutaj, czy też Fanfikowej Lidze Konkursowej, której szczegóły niebawem poznacie (powiem tylko jedno, do listy powodów, dla których warto brać udział w konkursach literackich, dojdzie kolejny), a która zainaugurowana zostanie wraz z najbliższą edycją "Pisania na setkę". Zapraszamy do udziału w naszych spotkaniach i udzielania się w dyskusjach na naszym serwerze (kliknijcie tutaj, by dołączyć).
 12. Przyszedł wreszcie czas, bym zaczął się wywiązywać od umowy zawartej z Cahan, więc oto jestem i wracam do komentowania po dosyć długiej przerwie. W fanfikach siedzę już szmat czasu, no i cóż, miałem też tą wątpliwą przyjemność lektury crapów większego kalibru m. in. Świętej Trójcy (czy może Czwórcy, zależy co do tego niesławnego grona można by zaliczyć). Wydawać by się mogło, że toczenie beki ze złych opowiadań nie jest czymś szczególnie trudnym; Ok, jeden czy dwa żarty mogą przyjść łatwo, ale napisanie całej parodii to nie jest bułka z masłem - kpiny kpinami, ale podane nieumiejętnie tracą wiele. No dobra, daruję już sobie rozpisywanie na ten temat i przejdę do sedna. Czy się udało? Jak najbardziej. Tego fanfika zdarzyło mi się przeczytać wiele razy, także i w czasach, gdy nie miałem styczności z największymi crapiszczami - i wtedy śmieszył, acz teraz, po masie przeczytanych opowiadań na liczniku, zyskuje jeszcze bardziej. Na początku ocena poszczególnych aspektów fika nie wydawała mi się w tym przypadku celowa, poza tym zwyczejnie mi się nie chciało. Przemogłem się jednak i postanowiłem coś napisać dla świętego spokoju, choć nie będzie tego zbyt dużo. 1. Fabuła i humor: Te dwa aspekty postanowiłem ocenić razem, bo pierwsze służy drugiemu. Wszystkie żarty stanowią logiczną całość, nic nie wydaje się wrzucone na siłę. Chociaż nie, polemizowałbym jednak z określeniem "logiczna" w przypadku fanfika, z którego absurd wylewa się hektolitrami. Jak wcześniej wspominalem, opowiadanie można w pełni można docenić wtedy, gdy miało się styczność z co bardziej złymi tworami fandomu (choć część z nich ostała się już tylko w prywatnych archiwach - czy to dobrze, czy też nie - oceńcie sami). Sztampa goni sztampę, absurd goni absurd, ale taki był zamiar - pewne pomysły mogą zadziałać jedynie w parodiach. 2. Bohaterowie: Tu nie będę się rozwodził - wyszło lepiej niż w pierwowzorach. Nie jest to może wielka sztuka - ale fakt, że parodystka miała na nich lepszy pomysł, powinien co niektórym dać do myślenia. 3. Forma: Pomijając celowe zabiegi wydaje mi się w porządku - znalazłoby się zapewne coś do poprawy, prawda, ale byłem tak zajęty śmianiem się z kolejnych żartów, że nie zwociłem uwagi na nic poważniejszego. Lektura sprawia przyjemność, to najważniejsze. Ostateczna ocena: 9/11 Z mojej strony to by było na tyle. Fanfik odfajkowany, a przy okazji odkopany po pięciu latach - zachęcam do lektury, skoro jest do tego dobra okazja.
 13. Coldwind

  Moje oceny konkursowych fanfików możecie znaleźć tutaj: https://docs.google.com/document/d/1l9K8uKR6w6KJQQPbE8GPP7w5HoeIpHyjqAt4nG9GGQw/edit?usp=sharing Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział i zachęcam do pisania także na kolejne konkursy literackie.
 14. Wszystkiego najlepszego!

 15. Pamiętajcie: już jutro zaczynamy trwający do niedzieli event z okazji trzecich urodzin Klubu! Program w telegraficznym skrócie: piątek - urodzinowa dyskusja i wielka fiesta; sobota - urodzinowe drabble; niedziela - inauguracja kącika analiz. Przychodźcie śmiało, to także wasze święto, drodzy Klubowicze. Zapraszamy!
 16. Przypominam: już w ten weekend odbędzie się specjalny event z okazji naszych trzecich urodzin. Program możecie znaleźć w poście wyżej. Na serwerze zaczęliśmy już zbieranie propozycji i głosowanie na fik do zanalizowania w niedzielę, możecie w każdej chwili się jeszcze dołączyć. A poza tym... zaczynamy planować parę rzeczy, z którymi chcielibyśmy ruszyć może już w tym miesiącu. Zamierzamy teraz stawiać bardziej na świeże pomysły, zatem jeżeli chcecie coś nam zaproponować, to śmiało, dawajcie. Pozdrawiam i zapraszam do udzielania się!
 17. Ok, po miesiącu życia swoim tempem, pora zorganizować w Klubie kolejny event. Okazja jest nie byle jaka: nasze trzecie urodziny. Ta, nie spodziewaliście się, że aż tyle przetrwamy, co nie? Prawda, bywało lepiej, bywało gorzej, ale żyjemy i posiadamy dużą społeczność. Event urodzinowy odbędzie się w dniach 14-16 lutego, a oto program: Piątek, 14. lutego, godz. 20 - Świętowanie czas zacząć, najlepiej dobrą dyskusją. Czas podsumować naszą działalność, wyciągnąć wnioski, może też przedyskutować plany na przyszłość... Niech przybędzie i udziela się każdy, kto tylko ma czas, to święto przede wszystkim Klubowiczów, w końcu bez nich Klub byłby niczym. Sobota, 15. lutego, godz. 20 - Pisanie z Klubem, edycja urodzinowa - Tak, napsaliśmy ostatnio kupę drabbli, ale ich akurat nigdy dość (choć może Dolar miałby inne zdanie). Czas na integrację i wzajemną rywalizację w przyjaznej atmosferze przy tym, co nas wszystkich tu zaprowadziło - czyli pisarstwie rzecz jasna. Tradycyjnie już: do piór... gotowi... start! Niedziele, 16. lutego, godz. 20. Kącik analiz - inauguracja działalności. Oto nasz pierwszy nowy projekt w tym roku. Po pisaniu przyjdzie czas i na czytanie, tym razem w bardziej aktywnej formie. Nasi Klubowicze przeczytali i skomentowali już wiele fików, do tej pory jednak jedno albo drugie robili zazwyczaj we własnym tempie. Co jednak może się stać, gdy i jedno, i drugie, odbywa się symultanicznie? Najwyższy czas się o tym przekonać. Niedługo rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń, spośród których jeden fik pójdzie na pierwszy ogień (i nie, hejt dla czystego hejtu nie będzie akceptowany). A, niedługo ruszymy też z co najmniej dwoma kolejnymi eventami, z których jeden planowany jest już od bardzo dawna, ale już najwyższy czas, by w końcu ruszył. Zapraszamy do udziału.
 18. @Foleywszystkie drabble napisane podczas naszych zawodów możesz znaleźć pod tym linkiem. Przy każdym są też wypisane laury, jakie zdobył, więc możesz też porównać gust swój z moim, tudzież innych userów. Możemy zaryzykować, czemu nie, zawsze będzie o jednego czytelnka drabbli więcej. Twoje zdanie jednak powinno się liczyć jednak nie tyle dla mnie, co dla samych autorów, ja jestem jednynie organizatorem. O tym, że mój gust co do fanfików różni się czasem dosyć wyraźnie od tego innych, miałem szansę już wiele razy się przekonać. Nie sprowadzajmy tego do walki o to, czyje zdanie można sobie wsadzić w cztery litery. Drabble są zabawą, to prawda, ale przynajmniej dzięki nim niektórzy coś piszą. Same zawody trwają godzinę, może półtorej, i odbywają się raz na jakiś czas, więc nie zabierają jakoś bardzo dużo czasu piszącym. Spokojnie są oni w stanie poświęcić czas i na "bieg długodystansowy". Uważam, że lepiej jest aktywizować tak, niż wcale. Z wyrazami szacunku, Coldwind
 19. @Foleykomentarza do drabbli sam się nie spodziewałem, dzięki, że chciało ci się przeczytać. Czy drabble są niższą formą literacką? Polemizowałbym, podczas "Pisań na setkę" trafiałem czasami na prawdziwe perełki w takim metrażu. Ba, w stu słowach da się stworzyć coś innego niż dowcip/random/komedyjka, regularnie otrzymuję poważniejsze dziełka, które na dodatek często zdobywają laury na kolejnych edycjach. A co do mojej miłości do drabbli... trzeba było jakoś zaktywizować półświatek literacki, a tak się składa, że pisania drabbli cieszą się jakimś tam sukcesem, który jednak mógłby być jeszcze większy, acz nie każdemu taki limit może podchodzić (choć na edycjach "poprawinowych" ekperymentuję z większymi), co jest dla mnie zrozumiałe. Patrzenie na to, co Klubowicze potrafią zdziałać, mając do dyspozycji tylko stosłów i jakiś ogólny temat, sprawia mi przyjemność, i utwierdza w przekonaniu, że jednak warto wciąż działać w fandomie. Tak, ja też chciałbym więcej dłuższych fanfików w dziale, bo kto nie? Póki co jednak ludzie ćwiczą się w pisaniu, co może zaprocentować w przyszłości; drabble otrzymuję od początkujących, piszących regularnie, ale też i czasami od ludzi, którzy wcześniej przez pewien czas nie opublikowali niczego nowego w dziale. Zachęcam cię do zapoznania się z tą całą masą drabbli, które Klubowicze wyprodukowali przez chyba już dwa lata. Nie gwarantuję, że ci się spodobają, każdy ma swoje gusta, ale może uda cie się choć po części zmienić na ich temat zdanie. Pozdrawiam, Coldwind
 20. Witam was wszystkich serdecznie, drodzy czytelnicy. Dziś publikuję pewne opowiadanko, nie do końca nowe, bo pochodzi z Gradobicia sprzed trzech lat. W zamierzeniu miało być lekką kpiną z pewnej znanej wielu historii, jak wyszło, sami oceńcie. Niby było dobrze oceniane, ale chciałem je ulepszyć i wstrzymałem się z publikacją. Nowa wersja ostatecznie nie powstała, więc po latach postanowiłem w końcu opublikować fika w wersji konkursowej. Zaprszam do lektury, repkowania i komentowania! Sztuka wojny wg księżniczki Celestii Pod tym linkiem znajdziecie lektorat fika w wykonaniu Miśka200m, za który mu serdecznie dziękuję
 21. Spam drabblami na rok 2019 już zakończony. Naszym klubowiczom udało się napisać dla Dolara 84 drabble, zatem ilość fików napisanych w tym roku powinna przekroczyć trzy setki. Może to nie jest rekord wszech czasów (413 fików w roku 2015), ale i tak udało się nam przebić zeszłoroczny wynik o ponad połowę. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom. Bez was nie byłoby to możliwe. W Klubie Konesera od dziś do następnej środy do godz. 20 możecie głosować na najlepszego drabbla, do czego szczerze zachęcam.
 22. Ok, będę tu wrzucał wszystkie drabble z tegorocznej edycji naszej akcji, kolejne będą się pojawiać na bieżąco, bo rok się jeszcze nie skończył. Linki do drabbli według autorów: @Kredke: 1. Zakazana księga [Comedy] 2. Zagadka [Comedy] 3. Władza [Comedy] 4. Ostatnie starcie [Comedy] 5. Pszczoła [Comedy] 6. Wiadomości [Comedy] 7. Przyjaźń to magia [Random] 8. Endgame [Dark xD] 9. Nowy samochód [Deja Vu][Comedy] 10. Drift [Deja Vu][Comedy] 11. Brudna Tia [Violence] 12. Pytanie [Ghatorr][Comedy] 13. Nuda [Random][Ghatorr] 14. Sylwester z... [Dark xD] 15. Nowa nadzieja [Random][Grejtest hitz] 16. Dwór Dnia [SoL] @Ghatorr: 1. Spojrzenie [Horror] 2. Non Serviam [Horror] 3. Łowczyni [Comedy] 4. Ostatnia przewaga [Comedy] 5. Coroczny przegląd [Comedy] 6. Bless! Rolowanie! Załamanie! - część 1 [Comedy] 7. Bless! Rolowanie! Załamanie! - część 2 [Comedy] 8. Bless! Rolowanie! Załamanie! - część 3 [Comedy] 9. Celestia, wstawaj...! [Random] 10. Pod okupacją [Comedy] 11. Rozwiązanie prastarej tajemnicy [Comedy] 12. Śmierć Obsidian [Comedy][Random][Ghatorrowe KO] @Gandzia: 1. Wieszcz z Lasu Everfree [Comedy] 2. Szpieg [Comedy] 3. To, czego boi się Celestia [Horror] 4. Po apokalipsie [Postapo?][Comedy] 5. Automatyka [Comedy] 6. Dumni, waleczni, bezużyteczni [Comedy] 7. Dumni, waleczni, bezużyteczni 2: Elektryczne Boogaloo [Comedy] 8. Mamo! Pieseł! [Comedy] 9. Rak [Random] 10. Operacja: Reputacja [Random] 11. Nowa strategia Equestrii [Random] 12. Korupcja [Comedy] 13. Szkalu iksz Reinbou [Parody][Comedy] 14. Zemsta [Comedy] 15. RTS [Comedy][Czy coś] 16. Teoria spiskowa [Slice of Life][Czy tam horror?] 17. O choinka! [Comedy] 18. Tak tworzy się historia [Comedy] 19. Potop [Comedy][Szkalowanie Celestii] @Malvagio: 1. Zdrajca [Dark][Crossover] 2. Przypowieść [Dark][Wiedźma] 3. Opętanie [Humor] 4. Powrót Króla [Humor] Urwany z choinki: 1. Dodatek specjalny [AU][Wspomnienia wojenne] 2. Potyczka [[Random] 3. Spadek [Comedy] 4. Kryształy dla zuchwałych [Comedy][Niełatwe jest życie gwardzisty] 5. Serwis [Comedy][TCB][Wakacje na Ziemi] @Sun: 1. Strajk [Dwa stare kucoperze] 2. Śmierć w sypialni [Crossover] 3. Janusz [TCB] 4. Kwestia wagi [Kryształowe kuce] 5. Napęd odrzutowy I [Crossover] 6. Napęd odrzutowy II [Crossover] 7. Nowy świat [Crossover] 8. Szkalowanie w pociągu [Comedy][Żart o gwardzistach] 9. Szkalowanie pod szkołą [Comedy] 10. Januszlestia [Comedy] 11. Kontrola pogody [Fallout] 12. Żart o gwardzistach [Comedy] 13. Magiczny napój [Crossover] 14. Szkalowanie pod pałacem [Humor] 15. Adaptacja Netflixa [Humor] 16. O jedną gumkę za daleko [Humor] 17. Prezydent Sombra [Humor] 18. W samo południe [Anthro] 19. Nowoczesna bankowość [Humor] 20. Reklama [Humor][Plot Pay] 21. List [Equestria Girls][Sex Shop] 22. Dostawa [Equestria Girls][Sex Shop] 23. Ujęcie na planie [Normal] 24. Nowy rok [Dwa stare kucoperze] @Nika: 1. Księżniczka i Król [Romans][Dark] @Rarity: 1. Koszty i przychody [Slice of comedy] @Favri: 1. Celestia poleca [Comedy] 2. Da fun [Comedy] Wszystkie fiki mają ponadto tag obowiązkowy [Oneshot]. Stan na godzinę 21:45: 84 drabble
 23. Kolejny raz przypominam o akcjach, jakie odbywają się w Klubie do końca tego roku: 1. Spamowanie drabblami dla Dolara - na tę chwilę mamy już chyba 76 drabbli, ale zawsze może być więcej. Dołóżcie swoją cegiełkę do tegorocznego wyniku! 2. Świąteczny konkurs literacki i event komentatorski z nagrodami. Po więcej informacji zapraszam na serwer (link). Warto uczestniczyć, każdy fanfik i komć jest na wagę złota. Zapraszamy do udziału!
 24. W imieniu całej ekipy Klubu chciałbym z okazji Świąt Bożego narodzenia życzyć wam... dobra, składam wam życzenia in blanco, wymyślcie co chcecie, ja się pod tym podpisuję. Wesołych Świąt! P. S.: A, nasz świąteczny konkurs literacki i event komentatorski zostały przedłużone do końca roku, w obydwu możecie zgarnąć nagrody. Więcej szczegółów na serwerze. P. P. S.: I wciąż spamujemy drabblami dla Dolara, pamiętajcie o tym, by dodać też i coś od siebie!
 25. Ok, raz jeszcze przypominam, że już jutro zaczynają się "Święta z Klubem" - wielka celebracja Świąt w fanfikopisarskim i czytelniczym gronie. W programie dyskusje, konkurs literacki z nagrodami oraz event niespodzianka z szansą na otrzymanie, ale też i danie prezentu. A poza tym, do końca roku spamujemy drabblami dla Dolara. Czy uda się nam pobić rekord wszechczasów w liczbie napisanych fanfików? Z waszą pomocą na pewno! Zapraszamy!
×
×
 • Create New...