Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Fishu

Brony
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Good

1 Follower

About Fishu

 • Rank
  My cure is most effective.

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fishu

  Jak wy możecie wstydzić się kuców???!!! Przecież one są takie męskie!
 2. Fishu

  A ktoś z was kojarzy to ?
 3. Fishu

  Niezła czarna nuta. Aż przypomniał mi się ten utwór
 4. Fishu

  A ja będę oryginalny... Na swój zryty sposób. Lubię rap bitwy. Ale nie takie zwykłe czy podziemne tylko takie epic. Osobiście zamieszczę tu dwie które szczególnie mi się przypodobały i których słucham codziennie Oglądacie na własną odpowiedzialność. Oraz z fandomu (tej mroczniejszej strony) Aha i też uważam że niektóre obrazki niepotrzebnie tam dodano ale może to i dobrze. W końcu jest lepszy klimat.
 5. Fishu

  Dobra dzięki ale chyba starczy tego offtopu, nie?
 6. Fishu

  A jaki on ma numer? Ich są tysiące.
 7. Fishu

  Myślę że gorzej być nie może Dobra cofam! A ja myślałem że już wszystko widziałem... Futa się przy tym kłania
 8. Fishu

  Nie rozumiem co masz na myśli? SCP - 049 Jest bardzo miłą osobą (chociaż nie wiem czy to wogóle człowiek) Dobra dosyć żartów Osobiście nie mogłem jej znaleść gdyż nie znam tytułu, zaś na yt znalazłem fajną piosenkę "You're a mean one, Chrysalis." Bardzo mnie się podoba (w sensie ta piosenka!)
 9. Fishu

  DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz niedość, że mam złamane serce, TO JESZCZE ZRYTY GAR. Przeczytałem 1 rozdział i mózg mi się zamroził! Tożto PRZESTĘPSTWO PRZECIWKO NATURZE! Gar zryty na zawsze
 10. Fishu

  Poligamia jest dozwolona? Bo jak tak to: -Derpy -Twillight -Applejack -Futashy Fluttershy -Luna -Trixie Ale przede wszystkim: Chryzalis (wiem że wydaje się to zryte, ale ona ma bardzo sympatyczną osobowość i poczucie humoru)
 11. Fishu

  W sumie to całkiem logiczne gdyby młoda Flurry Heart siała zniszczenie swoją mocą. Ale powinno być moim zdaniem jeszcze coś a nie tylko ona. Na logikę wydaje mi się, że ktoś mógłby to wykorzystać. Poza tym trailer raczej dotyczy pierwszych dwóch odcinków a nie wiemy co będzie dalej. Jak na razie pozostaje nam czekać.
 12. Fishu

  Przede wszystkim: - Pomiędzy naszym wielo-osobowym towarzystwem zakradł się taki obraz... oczerniający twoją osobowość ... powiedzmy nie za miły. I moje pytanie - czy potrafiłabyś zabić z zimną krwią? A teraz właściwa część pytań: -Jak sądzisz - Ile lat ma Celestia? -Czy da się dogadać z podmieńcami i ich królową? -Jakie jest twoje zdanie na temat lasu everfree (tak to się pisze?). W sensie jakie są plusy a jakie minusy? -(Mam nadzieję że nie uznają tego za gore, bo jeśli tak to przepraszam) Ale czy tęczę robi się z kucyków? Ty na pewno wiesz lepiej od applejack. -Jak wy kuce umiecie tak z biegu śpiewać??????
 13. Fishu

  Droga Applejack... Po 1 - Co uważasz o legendach takich jak Sweet Apple Massacre czy Experymenty Twillight Sparkle? Po 2 - Czy są one prawdziwe? Po 3 - Ile lat ma księżniczka Celestia? Po 4 - Czy uważasz, że da się zaprzyjaźnić z Chryzalis i podmieńcami? Po 5 - Czy tęczę na prawdę robi się z kucyków? Po 6 - Jaki jest twój stosunek do ustroju w Equestrii - czy monarchia jest lepsza niż demokracja? Po 7 - Czy lubisz piosenkę, która jest podobno o tobie a leci jakoś tak " Who's a silly Pony? Applejack!" Po 8 - Czy mimo tych chorych pytań nadal chciałabyś być moim przyjacielem?
 14. Fishu

  A ja mam świetny pomysł: Będą to flim i flam, którzy osiągnął moc tireka i zbudują maszynę odbierającą znaczki kucom, a następnie przejmą Equestrię. A tak na serio myślę że to będzie coś w stylu "final countdown", czyli wielkiej walki kończącej cały serial. Mam tylko dwie nadzieje Pierwsza - że dokręcą potem siódmy sezon, co w sumie i tak by się im opłacało, zaś druga - że wystąpi przepiękna Chryzalis (dla tych co nie wiedzą - jest to królowa podmieńców). W sumie to nawet byłoby logiczne gdyby to ona za wszystkim stała. Ja naprzykład zrobiłbym coś takiego: Z zewnątrz atakuje ten król co zniewolił kryształowe królestwo ( za cholerę nie pamiętam jak on się nazywał), zaś od wewnątrz znikają kuce zastąpione przez podmieńców i wreszcie wiśnia na przysłowiowym torcie - Chryzalis "przebrana" za Celestię. Dobry pomysł nie? Ja powinienem kręcić ten serial!
 15. Fishu

  142 Udusił się powietrzem
×
×
 • Create New...