Jump to content

Kathy

Brony
 • Posts

  217
 • Joined

 • Days Won

  2

Everything posted by Kathy

 1. Skończyłam oglądać sezon 4 DW i chciałam zacząć odcinki specjalne, ale podejrzewam, że znowu będę płakać jak bóbr przy śmierci ulubionego Doctora. Lepiej nie
 2. W tej chwili Pinkie. Mogłaby zabrać ze sobą swoją armatkę i wystrzelić prosto we mnie.
 3. Witam, witam miłej zabawy na forum I jedna, mała uwaga-jak już używasz pewnych słów to je zagwiazdkuj czy coś, bo po pierwsze nie ładnie tak się wyrażać, a po drugie możliwe że moderacja będzie reagować.
 4. Bhahahaha Niech ktoś by tylko spróbował dać mi bana
 5. Ja nienawidzę pizzy A tak w ogóle, witaj na forum itd.
 6. Taki się liczy? A tak serio. Niezbyt mnie interesuje ta tematyka, więc nie mam żadnych ulubionych ani nie znam się na ich rodzajach.
 7. Wrzucam kolejny filmik, który ostatnio znalazłam (żeby temat całkiem nie zdechł xD) Trochę stary "trailer", bo z 2016, ale moim zdaniem genialnie zrobiony.
 8. Zdałam wreszcie egzamin na prawko. Cud się zdarzył :D

  1. Lemi

   Lemi

   To gratulacje

 9. Nie chodziło mi o kwestię fandomów tylko ogólnie.
 10. Pierwszy raz przegapiłam premierę nowego sezonu. *Właśnie uświadamiasz sobie że zbliżasz się go tego krytycznego punktu w którym powiesz że ukochana kreskówka, którą oglądasz prawie 4 lata... DA DA DAM...znudziła ci się!* Ok. Bez dramy. Póki co MLP jeszcze oglądam i powiem szczerze że odcinki okazały się lepsze niż przypuszczałam, mimo że bardzo brakuje mi czasów kiedy Mane6 ratowały Equestrię przed wielkim złem.
 11. Słyszałam kroki na korytarzu o drugiej w nocy, a rodzina twierdzi że nikt o tej porze nie chodził.

  Teraz boję się spać :rdderp:

  1. Show previous comments  10 more
  2. WilczeK

   WilczeK

   Tak, jak Cahan mówi. Pociśnij mu po starej. 

  3. Kathy

   Kathy

   @Cahan Następnym razem spróbuję. Dzięki.

  4. PervKapitan
 12. Kathy

  Witam!

  Kolejny fan Doktorka! No, a jeśli chodzi o kuce i fandom to ostatnio trochę z nimi "zerwałam", niemniej jednak cieszy mnie bardzo że pojawiają się nowe osoby. Witaj i baw się dobrze!
 13. Ostatnio zastanawiałam się nad sensem rysowania kucyków pony ale rysunek zacny, to fakt. Cieszy oczy i ogrzewa ciepłem jakie od niego bije w ten zimowy, smutny dzień.
 14. Dobra, dobra napisałam że chemia organiczna brzmi przyjemnie, co nie znaczy że mam ochotę czytać o mieszaninach barwnych To jakiś sposób...tylko że u mnie średnio działa, ale nie poddaję się xD
 15. W sumie to nie do końca prawda... Po prostu próbuję się uporać z tym okropnym, toksycznym uczuciem zazdrości. Nowy rysunek wspaniały. Sprawia że nawet chemia organiczna brzmi przyjemnie (zazwyczaj wzdrygam się na wszystko co związane z chemią lub matmą)
 16. Pojedynek upośledzonych? Bez przesady...
 17. Lubelskie nie lepsze. Mogłoby rywalizować o tytuł "zadupia Polski"
 18. Tak! Zmotywowałaś mnie, żeby wreszcie ruszyć lenia i dokończyć request, który leży zaczęty od dwóch tygodni.
 19. Tylko to jeszcze trzeba na żywo zaprezentować. Na preselekcjach szału nie było, właściwie bardzo słaby występ...
 20. Nie jestem pewna czy się wyróżnimy. Jak słucham niektórych utworów to przy wielu "Light me up" wypada dość blado. Niemniej jednak cieszę się z takiego wyboru (mimo że piosenka zupełnie nie w moim guście). Warto przynajmniej na jeden rok odstawić ballady i spróbować z czymś innym. Kocham piosenkę Danii
 21. Luna niedoceniana? Polemizowałabym A tak w ogóle witaj, baw się dobrze na forum!
×
×
 • Create New...