Skocz do zawartości

Urban Rivals


Testar

Recommended Posts

Zakładam taki temat, aby można było pogadać o kartach, nie spamując w moim temacie, z kucykowymi kartami. Może na początek wyjaśnię o co chodzi. A więc UR jest przeglądarkową grą karcianą w języku polskim. Przeglądarkowa, nie oznacza polegająca tylko na klikaniu paru okienek. Naprawdę gra wymaga myślenia i umiejętności blefu. Zasady w skrócie:

Każdemu z graczy podczas walki losują się 4 karty. Każdy też zaczyna z 14 życiami i 12 Pillzami (pastylki takie). Każda karta ma: Moc, obrażenia, umiejętność i bonus. Zaczynający wybiera kartę i w tajemnicy daje jej określoną liczbę Pillzów następnie to samo robi drugi gracz. Moc*liczba pillzów to atak. Karta która ma więcej ataku wygrywa i zadaje obrażenia. Następnie role się zamieniają, drugi gracz zaczyna, a dokłada pierwszy. Gra kończy się gdy skończą się życia lub miną 4 rundy.

Jakby kogoś zarejestrowało to ma tu link: LINK (w okienku "sponsor" wpisać "TestarPL")

Mam pytanie do ludzi którzy już grają. (a jest tu takich parę.) Jakim klanem gracie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rhed i Sting to beznadzieja. 3* za Rhed to Talijon, Andsom, Baba, Tydd... 4* za Sting to już lepiej Kirstin Ja z koleji: (chronologicznie) Deck Jungo: Askai/Nahema Buba Radek Rodney Scopica Boohma Wendy/Mindy Pegh All Stars: -Asparov -Alexei -Quinn -Randy -Nathan -Amelia -Loretta -Ashley/Jessie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najlepszy"... Na który tryb? Jeśli mi podasz fundusze i TRYB, na którym chcesz grać, to ci pomogę. Przykładowo: Na Deathmatch dobry jest Michael, Zeke i np. Sandro Na DT podobnie Na Elo Aylen, Dwan, Manfred Na Survivor niezły jest (według mnie; nie sprawdzałem Skeelz na survivor) Corvus, Sasha, Aylen, Chiara, Danae,... Wiesz, o co chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że 3. Tyle, że w miejsce Deeblera daj Lornę. Jeżeli jednak masz trochę kasy (ja na przykład nie mam), to możesz zrobić half-decka. Skeelz dobrze sobie radzą w sytuacjach 3-1, bo nie tracą wiele na braku bonusu. Nie posiadają również wiele wsparć (2), a te które są, mają swoje wymienniki. Na koniec tylko dodam, że nie grałem Skeelz (szczupłe fundusze), dlatego moje rady są z pewnością bezwartościowe. Nie sugeruj się mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem ze Skeelzami poczekać aż stanieją po wyjściu LD i skonstruowałem deck La Junta. Są to: - Bryan - Arnie - Isatis - Trish - Wyre/Archibald/Masamu - Laura - Thormund - Toliver I tu jest problem: Którego pana wybrać. Właściwie jest to wybór między: SoA, +2 Dmg i +2 Pillz. Zasatanwiam się głównie nad Wyre i Archibaldem (Na razie gram tym pierwszym) gdyż dwa SoA w decku to może trochę za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...