Skocz do zawartości

(Serial) Breaking Bad


Recommended Posts

 Witam :untz: A więc zacząłem przeglądać dyskusje na tymże dziale i nie zauważyłem nigdzie dyskusji na temat jednego z najlepszych seriali jakim właśnie jest tematowy ,,Breaking Bad''. Serial opowiada historię Waltera White'a. Człowieka, który zachorował na raka płuc. Ponieważ wiedział, iż został mu rok, lub dwa lata życia postanowił coś zrobić w swoim życiu, a raczej chodziło mu o dobro rodziny. Był on nauczycielem od chemii, więc postanowił gotować metaamfetaminę. Jego wspólnikiem został Jesse, jego były uczeń, który zajmował się właśnie tymi sprawami. Walt, nauczył Jessiego gotować metę i razem zrobili wspólne zamieszanie na rynku. 

 Nie wiem, czy ktoś go oglądał, więc na tym krótkim opisie zostanę. Co więc z wami? Co sądzicie na temat tego serialu? Podzielcie się swoją opinią !  :ajawesome: Chętnie porozmawiam na temat serialu. Pozdrawiam !

Link do komentarza

Szczerze mówiąc, znudził mnie w połowie 3 sezonu. Muszę kiedyś do niego wrócić, ale na razie mam lepsze rzeczy do roboty. Pod względem aktorstwa, dialogów i przedstawienia postaci stoi na mistrzowskim poziomie, tyle, że przez kilka odcinków tego 3 sezonu nie działo się kompletnie nic interesującego, i dlatego przestałem oglądać.

Link do komentarza

Właśnie zaczęłam oglądać czwarty sezon :) Uważam, że to najlepszy serial, jaki do tej pory oglądałam. Tak trzymająca w napięciu produkcji nie zdarza się często ;) I nie mówię to u tanich horrorach, ktore co prawda straszą, ale nie maja nic ciekawego do zaoferowania. Breaking Bad doskonale pokazuje złożoność sytuacji życiowych, głębię charakterów, dylematy moralne, kłopoty osobiste i przemianę postaci. Uwielbiam, dla mnie majstersztyk.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...