Skocz do zawartości

Recommended Posts

Charakter pochodzi z World of Equestria. Pomysł na kolory zaś zrodził się w czasie pisania karty postacii do sesji.

Czekam na wszelakie sugestie i poprawy.

Imię - Zawsze mówiono na mnie "Robin". Nie wiedziałam co owe imię oznacza, aczkolwiek podobało mi się.

Wiek - Dziewiętnaście wiosen!

Stan Cywilny - Wolna...

Charakter - Tutaj oddam głos mojemu twórcy, wie lepiej. Robin, klacz żywa i optymistyczna. Od zawsze marzyła o zostaniu "kimś więcej". Jest lojalna i, wbrew pozorom dość inteligentna. Niestety, posiada ona krótkotrwałą pamięć, więc może nie pamiętać sytuacji, nawet takich, które wydarzyły się dzień temu.

Wygląd - Klacz, o smukłej sylwetce, jak i szarej (stojącej na pograniczu z białą) sierści. Ma ona, lekki głos, o energicznym wydźwięku. Kolory w jej grzywie są odpowiednie - żółte, i granatowe, zaplecione w lateksową gumkę. To nie wszystko. W lewym uchu, nosi malutki, srebrny kolczyk, zaś na szyi, mały, bezwartościowy wisiorek, służący jako latarka. Zwykle zakłada też czarną bluzę, z której zwisają dwa, czerwone kawałki materiału.

Historia - Ekhm... Pozwolę sobie powrócić, do wygłaszania monologów. Urodziłam się w Trottingham, w spokojnej rodzinie. Wychowywałam się tam dobrze, żyjąc w pokoju z starszym bratem. Nasi rodzice byli dobrymi wychowawcami, przynajmniej tak sądziliśmy. Sam dom był duży, miał wiele pokoi, jak i ogromną bibliotekę. I wiecie co? To było moje ulubione miejsce! Uwielbiałam czytać. A szczególnie czytać o przygodach. Były takie prawdziwe! Takie zadziwiające! Te pułapki, złoczyńcy czychający na każdym kroku! Zawsze chciałam zostać jednym z nich... I nadszedł ten dzień. Osiemnaste urodziny, w które wyjechałam z rodzinnego domu, by zaznać smak przygody. Zamieszkałam w Baltimare, po czym... Nieuwierzycie! Zaczęłam przyjmować wyzwania na przygody! Na początek nie było nic... Aż... Tak. Zaczęło się. Kocham życie...

Kiedyś dopiszę coś o znaczku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...