Jump to content

timber

Brony
 • Posts

  684
 • Joined

 • Last visited

About timber

 • Birthday August 1

Kontakt

 • Skype
  twilighthealicorn
 • Gadu-Gadu
  44615428

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  elblg

Recent Profile Visitors

13522 profile views

timber's Achievements

Koń

Koń (6/17)

33

Reputation

 1. hejka,mogę być Tygrysim Pazurem?

   

 2. Czyżby fanka Bohatera Minishów?

 3. Wyniki (a właściwie ustawienie obrazku) przedłużyły się okropnie długo, za co bardzo przepraszam, ale również dziękuję Berette za wspaniałą pracę. Informuję, że praca niedługo pojawi się na stronie głównej. Pragnę również dopowiedzieć, że jestem lekko zawiedziona ilością prac. Ehh... Żegnajcie ludzie, gratuluję Beretce, za chwile wręczę nagrodę. Soon!
 4. FNAF 3! Pozytywnie zaskoczona jestem, nie wyszło aż tak źle + Springtrap. ;3

  1. Show previous comments  6 more
  2. M.a.b

   M.a.b

   Nie powiem, zastosowanie SpringTrapa jako jedynaka było ryzykownym posunięciem, ale te halucynacje na temat reszty ekipy to świetny pomysł. Poza tym największą zabawą tu jest odkrywanie historii pomiędzy grą.

  3. Talar

   Talar

   Wpierw się upewni, nim co zasugerujesz, Cava. Sam chętnie zagrałbym w każdą z tych części, dużo oglądałem i historie jako tako znam. Jednak uważam, że to nie fabuła, lecz "cripi fjury "przeciwnicy"" są przyczyną jej fenomenu. Sama gra nie jest straszna, lecz ciekawa do grania. Fandom tej gry... 90% fanartów to czyste zgorszenie, podchodzące pod furry gónwo, chociaż same postacie z gry pod tą kategorie nie podchodzą.

  4. Cava Herondale

   Cava Herondale

   Polscy są całkiem ogarnięci. A raczej Ci od Mandzia...

 5. timber

  Core

  Konnichiwa, baw się dobrze i... Ten, uważaj na różnych ludzi. I ten, jeszcze, pozdro od Szeregowej.
 6. W takim razie, ta maska wędruje do Sipera. Gratuluję~! A teraz, coś "na czasie" - Toż to Maska Marionetki... Ja chcę~! Zapraszam do gry! Lista skromnie obdarowanych
 7. timber

  Cześć!

  Hej, Hetalia maybe?
 8. Póki co, do 28go lutego (godz. 23:59). Będzie potrzebne przedłużenie? Załatwi się.
 9. Oglądam i mogę powiedzieć że to jedna z fajniejszych kreskówek. Well... Chyba nie ma co więcej pisać.
 10. Spitfire przeszła po pokojach uczniów. - RUSZAMY SIĘ! PIERWSZY TRENING DOPIERO PRZED WAMI! - krzyczała i po chwili dodawała - Wyjdźcie przed budynek Akademii. - Po czym pokierowała się w wyznaczone miejsce, na którym rozstawione były różne sprzęty i maszyny.
 11. Powtarzam się. Timber, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg
 12. Najlepszego Decu~ "THE SHOW MUST GO ON!"

 13. Po punkcie dla Aldera i Elwara. Dla tego pierwszego za wymienienie aż trzech piosenek (w tym jedną złego autora), a do drugiego za nie powtórzenie się ani jednej. Tytuły wszystkich piosenek wyszukałam i jestem pewna co do ich tematyki. Nieźle wam idzie... To może... Uzupełnij nazwę utworu Poni1Kenobiego "Fire...." 2pkt
 14. Hallo! Witam was wszystkich serdecznie, kochani~! Razem z nowym avatarem Soarina, Kacpim, postanowiliśmy ogłosić nowy konkurs w Akademii - Konkurs na obrazek powitalny działu Wonderbolts. Na czym on polega? Zwyczajnie, musicie narysować obrazek (wymiary - 600x338) przedstawiający Soarina, Spitfire i (chociażby na drugim planie) Fleetfoot. Ale nie, nie ma tak łatwo. Obrazek prócz tych postaci, musi być zrobiony w dwóch wersjach. Jakich? Pierwsza wersja zawierać ma trzy postacie i nicki dwóch avatarów - Timber Sprawiedliwej (Spitfire) i Kacpiego01_PL. Druga zaś dokładnie to samo, lecz z nickiem Opiekunki Fleetfoot - Shine Star. Jakieś inne wymagania? A owszem. Obrazek musi przestrzegać regulaminu forum i działowego, jak i być we wskazanych wymiarach (600x338). Chciałam również dodać, że można używać vectorów nie swojego autorstwa, ale należy wypisać ich autorów na pracy. Miło by było, gdyby zaistniał tam też wasz nick. Co jest nagrodą? Wasz obrazek zawiśnie nad drzwiami Akademii i każdy ją odwiedzający zobaczy wasze dzieło! Jedna uwaga dla osób które brały udział w poprzedniej edycji konkursu, tych, którzy zdążyli i tych którym uprzykrzyłam dzień kończąc konkurs wcześniej - Loni, VileRaven, Berette czy Spring Apricot. Chciałam was powiadomić że wiem która z was brała tam udział i od razu mówię, że macie dużo większą szansę na wygraną niż inni. Pozdrawiam, Timber Prace zgłaszamy w tym temacie lub na pw do mnie.
×
×
 • Create New...