Skocz do zawartości

Litery jako kawałek mnie.


Arjen

Recommended Posts

Raz kozie śmierć... Może ja zacznę, wtedy inni się posypią i jakoś wspomogę Systemka :hug3: na start.

Siemanko, mamy tu konkurs talentów, ale nikt nie mówił, że trzeba mieć talent do tego co się przedstawi (Tak samo jak nasza ukochana CMC na swoim Konkursie Talentów) :P Przedstawię coś co uwielbiam robić, jest moją pasją, ale chyba już nie talentem, bo nie wydaje mi się, żebym był w tym dobry - ale najważniejsze w tym konkursie to robić coś i się tym bawić.

Jeśli ktoś się interesuje analizowaniem tekstu, może znajdzie coś dla siebie, bo moją formą jest pisanie kawałków (Hip-Hop). Wiem, że to mocno niepopularny gatunek na tym forum (a wręcz miejscami wprost nielubiany) ale cóż, bawmy się :luna: Staram się przekazać coś więcej niż ogół artystów promowanych w telewizji, i nie zawsze pisze o tym wprost. Nagrywam także własne kawałki, ale ich niestety nie dam wam do wglądu :yay:

Przedstawię wam moje teksty, a jeśli ktoś chciałby bardziej się wczuć, tudzież spróbować swoich sił, dodam do tego prosty podkład. Teksty są napisane dobrze sylabicznie, rytmiczne (trzeba tylko "po mojemu" :rainderp: )

Uwaga! Masz zamiar krytykować? Przeczytaj, pomysl, i pomóż mi - wysil się nad krytyką. Klikamy jedynie "Click here to start download from sendspace". Jeśli komukolwiek zechce się sprawdzać :rainderp: Oczywiście mowa o zawartości tekstowej.

Tekst 1 - Bezczynność

Tekst 2 - Zgubmy...

Podkład 1 - Bezczynność

Podkład 2 - Zgubmy...

Możliwe, że kiedy to będzie ktoś czytał, ja będę pozbawiony internetu na jakiś czas... no, jakieś 2mc :ming: Ekhem... miłego :rainderp:

Dorzucę też moje tłumaczenia:

The Tale of Flux

Korzystając z okazji (i wykradzionego laptopa) chciałbym wytypować laureatów. Moim zdaniem w zakresie muzycznym szansę ma jeden z naszych userów którego wykonanie utworu "Czarny chleb" bardzo przypadło mi do gustu. W kategorii malarskiej chętnie zobaczyłbym na pudle Magentę i Frifraczka :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...