Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń


Parabellum Edge

Recommended Posts

Jako, że zgodnie z zasadami panującymi tu i ówdzie jestem zobligowany do stworzenia takowego tematu... To go robię... Będzie on zawierał wszelkie informacje o sesjach, moich nieobecnościach, kontakcie, etc. Zresztą osoby ograne wiedzą do czego to służy. Do rzeczy:

 

1. Kontakt i główne założenia.

Założenia są takie aby jakość postów była jako taka. Prosiłbym was byście sprawdzili pisownię co najmniej raz, a także upewnili się, że post jest zrozumiały. W waszych odpowiedziach preferowałbym z waszej strony narracje pierwszoosobową, ale to wasza osobista sprawa, jak wam wygodniej. Jeśli macie jakieś pytania, sugestie, przemyślenia i inne cuda wianki to proszę byście dali znać w odpowiednim temacie. I to tyle.

 

Skontaktować się można ze mną na następujące sposoby:

-Wiadomość na forum, czyli PM

-Gadu-gadu - numer w profilu

-Skype - podam jeśli ktoś będzie nalegać.

 

2. Niestety wkrótce wyjeżdżam a mój powrót nastąpi dopiero między 27, a 29 sierpnia :/

 

3. Powoli zaczynam prace nad kolejną sesją, tym razem w klimacie Sci-Fi. Będzie można latać statkiem, uzbrajać go, samemu biegać po planecie i się strzelać itd. Nie oznacza to jednak, ze porzucę pracę nad rozwojem obecnej sesji stalkera.

 

4. Dla ciekawskich - Mam dwa wolne miejsca w sesji "Czarna droga" :) Podania można złożyć w odpowiednim temacie.

 

~~KONIEC PRZEKAZU~~

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga!

Niestety mój powrót zostanie opóźniony o tydzień. Jest to spowodowane wyjazdem na działkę ze znajomymi, na który ustawiamy się od pól roku :/ Wszystkich za te opóźnienia przepraszam. Gdy tylko wrócę otrzymacie odpisy jeszcze przed egzaminami poprawkowymi. (Pierwszy ma  9 września).

 

~~ KONIEC PRZEKAZU ~~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...