Skocz do zawartości

Moje OC - Blaze i Blitz


Recommended Posts

Dane Blaze 

 

Imię: Blaze

Rodzaj: Pegaz

Wiek: 16 lat 

Znaczek:  Książka

Kolor sierści: Żółty

Kolor włosów: Pomarańczowo- niebieskie 

Charakter: Blaze jest miły, ale czasem wkurza swoją siostrę, Blitz, mówiąc jej kąśliwe uwagi na jakiś temat. Blaze jest także pomocny, chociaż wielki z niego niechluj.

Zainteresowania: Lubi czytać książki, co pokazuje jego znaczek,  i pomagać w czymś swojej siostrze.

Historia: Blaze urodził się w tym samym szpitalu co Blitz w Ponyville. I tam dotąd już nie wracają. Siostra jest starsza od niego, chociaż i tak się jej nie słucha. Kiedy mieli zaledwie parę lat, ich rodzice zginęli w wypadku. Bardzo było im smutno i nikt nie chciał się nimi zaopiekować, lecz sami sobie ze wszystkim poradzili. I dotąd, jak są smutni, patrzą na zdjęcie zmarłych rodziców.

 

Dane Blitz: 

 

Imię: Blitz

Rodzaj: Pegaz

Wiek: 17 lat

Kolor sierści: Lekko brązowy

Kolor włosów:  Niebiesko-Pomarańczowe

Znaczek: Niebieska błyskawica

Charakter:  Blitz lubi brać udział w wyścigach, za to jak wygra, nie lubi się przechwalać. Też lubi czytać książki, chociaż nie jest to jej ulubionym zajęciem. Nie lubi się uczyć, i straszny z niej nieuk. Czasem leniuchuje, ale kiedy Blaze zabrudzi dom, szybko wyczyszcza go, bo nie lubi brudu.

Zainteresowania:  Lubi brać udział w wyścigach i czasem leniuchować.

Historia: Blitz urodziła się w tym samym szpitalu co Blaze w Ponyville. I tam dotąd mieszkają. Blitz, chociaż jest od niego starsza, nie słucha się jej. Kiedy mieli zaledwie 7 lat, ich rodzice umarli w wypadku. Bardzo było im smutno i nikt nie chciał się nimi zaopiekować, lecz sami sobie ze wszystkim poradzili. I dotąd, jak smutni, patrzą na zdjęcie zmarłych rodziców.

 

Wygląd: 

7ef88dd04b.jpeg

Rysunek zrobiony przez mnie.

Edytowano przez Stworek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pomagać w czymś jego siostrze

Usunąć "w czymś", zmienić "jego" na "swojej"- będzie poprawniej.

 


Blaze urodził się w tym samym szpitalu co Blitz w Ponyville. I tam dotąd mieszkają.

W szpitalu mieszkają? Jeśli nie, to drugie zdanie trzeba gruntownie przebudować.

 


Kiedy mieli zaledwie 7 lat

Oni są bliźniakami? Bo wiek u każdego podałaś inny...

 


jak są smutni, ze smutkiem patrzą na zdjęcie

To "ze smutkiem" jest zupełnie zbędne, wywnioskować to można z pierwszej części zdania.

 

W zasadzie nie wiem czemu dwa razy tą samą historie umieściłaś, ale ok. W zasadzie można by je trochę rozbudować, to postacie stałyby się ciekawsze. Charakter jest fajnie opisany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć "w czymś", zmienić "jego" na "swojej"- będzie poprawniej.

 

 

 

W szpitalu mieszkają? Jeśli nie, to drugie zdanie trzeba gruntownie przebudować.

 

 

 

Oni są bliźniakami? Bo wiek u każdego podałaś inny...

 

 

 

To "ze smutkiem" jest zupełnie zbędne, wywnioskować to można z pierwszej części zdania.

 

W zasadzie nie wiem czemu dwa razy tą samą historie umieściłaś, ale ok. W zasadzie można by je trochę rozbudować, to postacie stałyby się ciekawsze. Charakter jest fajnie opisany.

Dzięki, poprawię. Chciałam pierw, żeby byli jednorożcami, ale jest ok. Wolę pegazy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...