Skocz do zawartości

Smutny autobus, dzieci i youtube


ryma2001

Recommended Posts

Cześć. Ostatnio zainteresowałam się niepolskim youtubem, i znalazłam ten o to kanał https://www.youtube.com/user/TheFineBros .

Między innymi wstawiane są tam reakcje dzieci na różne rzeczy. Czy chcielibyście, żeby na kanale pojawił się smutny autobus? Jeśli zasypiemy im komentarze, nie będą mieli wyboru. I jeszcze jedno pytanko. Oglądacie youtube? Jeżeli tak, to wymięcie kilkoro swoich ulubionych youtuberów.

Link do komentarza

Byłoby fajnie, ale wątpię aby zagraniczni youtuberzy zainteresowali się materiałem Polskiego MSW. Więc szansę uważam za nikłe.

 

To się chyba nazywa "szantaż emocjonalny", jak tam chcesz zbierz sobie grupkę kumpli i popróbuj, ja do tego ręki nie przyłożę.

 

A tak poza tym YouTuberzy najczęściej mają gdzieś prośby i lamenty (vide: SKKF, Blow, Czułek, Rezi etc. czyli ci, którzy rzucili się na popularność i tulą kasę).

 

A tak poza tym, proponuję przekształcić ten temat w ogólną dyskusję o YT.

Link do komentarza

Smutny autobus? Nie przejdzie.

 

Zauważyliście, że rejestracja smutnego autobusu wygląda tak: "S4D 2562". Pierwszy człon, jeśli odczytamy go w języku leet speak oznacza "sad", czyli smutny.

Z kolei te śpiące autobusy mają rejestrację "GR34T 892". Pierwszy człon odczytany w języku leet speak oznacza "great", czyli "świetny, dobry, znakomity".

 

Spytacie o drugie człony. Cóż, IllMasoni.

:badass:

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...