ryma2001

Brony
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutral

2 Followers

About ryma2001

 • Rank
  Nieśmiała mistrzyni magii defensywnej
 • Birthday 03/14/2001

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Jazda konna, czytanie książek, rysowanie, śpiewanie i pisanie opowiadań
 • Ulubiona postać
  Flutershy

Recent Profile Visitors

1,175 profile views
 1. Ale długo już mnie nie było. Pewnie nikt nie jest już moimi pracami zainteresowany, ale mogę zrobić malutki update. -Te dwie prace to lekkie Gore!!! ,więc podaję tylko linki. Jest tam trochę krwi, dlatego ostrzegam wszystkich, którzy nie chcą takich rzeczy oglądać, by nie wchodzili: http://ryma2001.deviantart.com/art/Always-Smiling-534803510?q=gallery%3Aryma2001%2F45757041&qo=10 http://ryma2001.deviantart.com/art/Pewd-s-Secret-Creepy-Cry-537899339?q=gallery%3Aryma2001%2F45757041&qo=3 -Teraz moje nowe OC i jednocześnie Ponysona (teraz już wstawiam jako obraz w spoilerze) Teraz już normalne prace: Plus, ponieważ jest to wątek ogólny, dodam także małego animatica, którego stworzyłam na potrzeby konkursu na FGE, ale który także znalazł się nawet w jednym z postów na EquestriaDaily.com
 2. To ja powiem, że będę, i jeśli ktoś jest zainteresowany spotkaniem ze mną (nie wiem czemu miałby być, ale to inna sprawa) to tutaj są wszystkie informacje: http://ryma2001.deviantart.com/journal/Spotkajmy-sie-na-Vistulianie-542045312(normalnie jestem taaaaaaaaaaaaka sławna)
 3. Mój drugi ulubiony serial po Avatarze, za to tuż przed MLP:FIM, ponieważ ma bardziej związaną fabułę..... no i oczywiście przez Billa, czyli moją ulubioną postać animowaną wszechczasów (w ogólnym rozliczeniu wolę 11 doktora z serialu Doctor Who). No, i ostatnio zrobiłam też własną małą ponyficację Billa:
 4. Jak dla mnie po prostu taki średni. Nie było nic jakoś super ciekawego, ale też nic zbyt złego nie było. Chociaż morał przypomina mi trochę ten z Twilight Time. Jak dla mnie 6/10 za budowanie świata i parę ciekawych wprowadzonych elementów.
 5. Tutaj:
 6. Nie wiem, czy to naprawdę było w odcinku, czy jakiś żartowniś to wstawił, ale mam coś "interesującego"
 7. Pewnie będzie tu zaraz shitstorm, ale co tam, mogę się wypowiedzieć. Mi odcinek bardzo się podobał. Trochę fanservice się rzucał w oczy, ale mi to nie przeszkadzało. Najbardziej mi się podobał moment z gummym, istne mistrzostwo.
 8. 1. Nie mam nic przeciwko nim, ale nie są to moje zwierzęta. 2. Chyba animowany familjny albo młodzieżowe science fiction, ale mogę obejrzeć wszystko, co nie jest kompletnie nudne. 3. Lubię kryminały, młodzieżowe, oraz powieściowe odpowiedniki serialu Adventure Time (z tym humorem i randomowością ). 4. Niestety nie przepadam. Ja także pozdrawiam i życzę miłego dnia .
 9. 1) Nie lubię, ale myślę, że żadnego bym nie lubiła 2) Jakiejkolwiek, która jest tłem speedpaintów, ale najbardziej lubię takie, które mają wesołą melodię i smutne/przerażające słowa 3) Zdecydowanie matma/plastyka, nie umiem zdecydować 4) Czytuję, ale teraz już rzadziej. Moja ulubiona to Toby, pewnie nie jest Ci znana, a tak ogólnie to serię Felix, Net i Nika, a także kryminały Agaty Christine (przynajmniej zdaję mi się, że się tak nazywa)
 10. Wreszcie uświadomiłam sobie, że jeszcze nigdy nie założyłam tematu powitalnego, więc to zrobiłam..... po dwóch latach bycia na forum.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Mordoklapow

   Mordoklapow

   Ja w sumie też nigdy żadnego nie zakładałem. Może czas to zmienić?

  3. WilczeK

   WilczeK

   Załóżmy klub takich userów.

  4. Downdraught

   Downdraught

   Witam w klubie, ja przypomniałem sobie po roku xD

 11. Well, wreszcie to zrobię, wreszcie..... przywitam się. Nie mam pojęcia czemu nigdy nie zajrzałam do tego działu, jakoś o tym nie pomyślałam. A więc teraz dam wam mój krótki, lecz treściwy opis, dzięki czemu może wreszcie zacznę się udzielać na tym forum. Więc, ekhem, wreszcie, po dwóch latach błąkania się dotarłam tu, by się z wami przywitać. W chwili gdy to piszę mam 14 lat. Chodzę do 1 klasy gimnazjum, i mam w niej przyzwoite wyniki (cóż, przyzwoite, to znaczy prawdopodobna średnia 5.0 na koniec roku, ale teraz jak zwykle zaczynam się przechwalać ). Jestem w miarę miłą i tolerancyjną osobą. Mam pięcioro rodzeństwa, w przedziale wiekowym 20 lat-0,5 roku. Nie jestem zbyt społeczną osobistością (trochę jak TS z pierwszego odcinka), jednak mam z dwóch przyjaciół. Trudno jest za mną wytrzymać, ponieważ jestem strasznie wnerwiająca, a poza tym zawsze czuję się za wszystko i wszystkich odpowiedzialna. Jeśli nikt czegoś się nie podejmie, ja to zrobię, jeśli ktoś będzie się mylił, ja go poprawie (przez to jestem strasznie wkurzająca, ale nie robię tego by cię ośmieszyć, tylko po to byś nie pozostał w błędzie, co jednak nie usprawiedliwia moich akcji), jeśli mi nie zaufa i nie uwierzy, powołam się, na innych, którzy mają większy respekt. Tak to bardzo wnerwiające, i próbuje z tym walczyć, ale nie jest to proste . Jestem też bardzo wrażliwa, płaczliwa i dość empatyczna. Nienawidzę patrzeć na kłócących się ludzi, i nie toleruje przemocy jako elementu wychowawczego. Lubię rysować, i robię to dość na poważnie od 1,5 roku (mój deviantart: http://ryma2001.deviantart.com).Piszę różne rzeczy (dla wtajemniczonych: nie porzuciłam jeszcze mojego fanfika, po prostu potrzebuję czasu), oraz śpiewam, ale raczej dla przyjemności. Jeżdżę konno i kocham zwierzęta. Miałam parę podejść w kierunku animaticów, dzięki czemu skończyłam raz w artykule na equestria daily. Kucyki zaczęłam oglądać w trakcie dubingowania 1 sezonu, nie pamiętam kiedy dokładnie. Jeśli chodzi o moje ułożenie Mane 6 według popularności to: 1.Fluttershy 2.Rainbow Dash 3. Rarity 4. Twilight Sparkle 5. Pinkie Pie 6. Applejack Podsumowując, nie jestem chyba najgorszym człowiekiem na świecie. Robię swoje i żyję. Co jakiś czas popadam też w depresję, chodzę z tym do psychiatry i psychologa. Co jakiś czas pojawiają się też myśli samobójcze, ale mogę z radością stwierdzić, że w tym momencie jest OK. I to chyba wszystko co do mnie. Po tym poście postaram poudzielać się trochę na forum, ponieważ teraz mam trochę więcej czasu, i ogólnie inne rzeczy. Więc życzę miłego dnia i pa pa.
 12. Nie do końca, tylko wciąż zastanawiam się, kiedy do cholery znajdę na to czas, bo rysowanie czegoś takiego zajmie chwilę. W każdym razie, jeśli w ogóle się za to zabiorę, to pewnie dopiero w wakacje.
 13. Właśnie, nawet gdzieś na deviantarcie widziałam twój komentarz, ale teraz gdzieś mi uciekł :/. Możesz dać mi do niego linka (oczywiście jeśli wciąż chcesz). Anyway, z chęcią przyjmę woje zamówienie, ale wolałabym ustalić szczegół na deviantarcie.
 14. Cześć, witam ludzi szukających ludzi przyjmujących requesty. Ja jestem właśnie osobą, którą możecie poprosić o swój wymarzony rysunek.. Moją ofertę kucykowych rysunków możecie znaleźć tutaj: http://ryma2001.deviantart.com/journal/Commissions-the-new-offer-526257603 Ale ta oferta obejmuje tylko kucykowe rysunki. Jednak mam dla was także coś lepszego, wspanialszego, wzniośleższego. W tym temacie możecie też sugerować mi różne rzeczy do narysowania, ponieważ zamierzam stworzyć na moim kanale (https://www.youtube.com/channel/UCPZExIQiZL_MJ1U6Si-wvgQ) serię, polegającą na mnie, rysującej wasze randomowe propozycje (coś jak to ) Ogromny edit Ponieważ mamy wakacje zaczęłam robić comisze za darmo. Wszystko co chciałbyś wiedzieć na ten temat: http://ryma2001.deviantart.com/journal/Commisions-for-free-vacational-offert-546998961
 15. Avaleme obserwowała poczynania mężczyzny za spokojem. Na tym poziomie walki jego ciosy teoretycznie mogłyby zadać jej jakiś ciosy, jednak była prawie pewna, że to się nie stanie. Wszakże nie rozgryzł układu jej działań, i ona nie zamierzała mu go zdradzać. On zaś podążał ślepo za jej każdym krokiem, jakby dokładnie wiedział, co ma zrobić by przegrać. Klacz sekundy po tym, jak jej oponent zaczął wysysać powietrze zrozumiałą jego tok myślenia. Ponownie próbował ugasić jej ogień, lecz tym razem poddał się własnemu toku myślenia. Gromadząc wokół siebie dużej ilości powietrza (wykonując coś w rodzaju tornada) umożliwił jej szybki atak z zaskoczenia. Gdy na arenie zaczęło już brakować tlenu Avaleme, wciąż w postaci ognia, przeniosła się na jego ostatnie resztki, i podążając tunelem powietrznym, który stworzył jej oponent wspięła się aż na jego wysokość. Następnie wmieszała się w tornado, które stworzył wokoło siebie jej oponent. W ten sposób otoczył go mocny, niezwykle silnie zasilany ogień, którego klacz nie miała zamiaru pozwolić zgasić. Sama jednak, zostawiając resztę płomieni w wirze powietrznym zmieniła swą postać, zostając magiem powietrza. Następnie uniosła się nad jej przeciwnika, i stworzyła tunel powietrzny. Nie zabierał on tlenu od ognia, tylko pozbawiał on go jej przeciwnika. Po chwili w miejscu głowy przeciwnika była już tylko próżnia. Wtedy Avaleme zgasiłą płomienie poprzez wyssanie tlenu. Teraz jej przeciwnik, którego uwage wcześniej miał właśnie odwrócić ogień był w próżni. Klacz odczekała 3 sekundy i wystrzeliła strumień powietrza w dół, mając nadzieje, że jej przeciwnik popchnięty tą energią spadnie na arene, aktywując płapkę, którą zostawiłą w ziemi. Nie zapomniała też oczywiście o próżni, którą stworzył wcześniej mężczyzna na arenie. Wszystkie jej akcje trwały razem nie całą minutę, nie dając prawie jej przeciwnikowi czasu do namysłu.