Skocz do zawartości

FAQ, zasady i inne v.09


Cipher 618

Recommended Posts

Witajcie w zupełnie nowym dziale. Na wstępie dziękuję administracji za utworzenie go. Będą pojawiać się w nim składanki 2CD. Jedna z płyt będzie poświęcona Vinyl, druga zaś Octavii. Już jutro, postaram się napisać FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Na dzień dzisiejszy proszę o odrobinę cierpliwości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Po przeszukaniu YT play uległy drobnym zmianom. Oto FAQ / Zasady:

1. Dlaczego nie ma klasyki? Gdzie są klasyczne utwory? To także kącik Octavii!!!


Niestety znalezienie czegokolwiek, co pasowałoby pod jej klimaty graniczy z cudem... Po dwóch godzinach trafiłem na DWA utwory  :sab: Obiecuję - pogrzebię jeszcze

2. Czy mogę pobierać i nagrywać utwory na CD?

Legalnie? W większości przypadków nie. Czytaj opisy utworów lub pisz do autorów. Nielegalnie - to twoja decyzja.

3. Czy mogę zasugerować utwór?

Pewnie, że tak :) Macie od tego specjalny wątek. Liczą się linki do YT oraz SoundCloud.

4. Co tu robią aż takie starocia?

Odrobina "klasyki" nie zaszkodzi.

5. Czy pojawią się PMV?

Nie.

6. Dlaczego tak mało utworów?

Wychodzę z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Kto wie, czy w przyszłości nie będą to 2CD, tak jak zakładałem. 

7. Dlaczego raz jest spokojnie, raz z "je...m"?

To początek... cierpliwości. Jestem tylko człowiekiem ;)

8. A dubstep to gdzie?

W koszu. A tak na serio - nie znam zbyt dobrze tego gatunku. Jeśli zasugerujecie utwór, być może trafi na składankę.

9. Coś się tak czepił tego Gretiny?

NIENAWIDZĘ "robocich" wokali, które dominują u innych. Jeśli znajdę godne utwory - wrzucę je.

10. Mogę zadać pytanie, narzekać, biadolić itp?

Jasne. "Propozycje - czekają na wasze... propozycje :)

 

11. Kiedy następna część?

 

Po premierze Equestria Girls 3. A tak na serio. Na pewno po ogłoszeniu naboru na Avatara Lyry. Jeśli nie przejdę (co jest wielce prawdopodobne), będę przeszukiwał YT. Mam nadzieję, że z waszą pomocą. Pamiętajcie - dział propozycje. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...