Skocz do zawartości

[Konkurs] Kostium na Nightmare Night


Spring Apricot

Recommended Posts

Witajcie kuce.
Discord ostatnio ciągle się zastanawia, jak przebrać się na Nightmare Night. Nie wpadł jednak jeszcze na żaden pomysł, który wystarczająco by mu się spodobał. W końcu zdesperowany poprosił nas o pomoc.
Dokładnie. Ten, kto zaprojektuje dla mnie najlepszy kostium na Nightmare Night zostanie przeze mnie hojnie nagrodzony!
Tak, dobrze zrozumieliście! Pan Chaosu ogłasza konkurs dla plastyków na zaprojektowanie mu przebrania! Możecie je narysować, wykleić, uszyć, ulepić z modeliny - technika jest dowolna. Swoje prace możecie nadsyłać do 14 listopada a 3 prace, które Discord uzna za najlepsze zostaną nagrodzone forumowymi odznaczeniami i uściskiem szponów Discorda.
Tak więc do dzieła, forumowicze, czekamy na wasze prace!

Standardowe biadolenie o zasadach:
- Praca musi się odnosić do tematu.
- Zakaz gore i clop.
- Konkurs kończy się 14 listopada. W razie czego przedłużę go do 21.
- Zakaz plagiatu.
- W jury wchodzę ja, Spring Apricot i Arceus.
- Prace nadsyłacie do mnie lub do Spring.
- Przypominajka o regulaminie forum i działu.

To wszystko. Życzę powodzenia. :)

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Z okazji przedłużenia eventu, przedłużam także i konkurs do końca miesiąca. Macie jeszcze sporo czasu by wziąć w nim udział i nadal możecie wyrażać tutaj swoje chęci do wzięcia a także pytać o nieścisłości gdyby takie zaistniały. Przypominam także że samo wzięcie udziału może wam pomóc zdobyć nagrode za aktywność w evencie a także pomoże zdobyć za ogólną aktywność w dziale :) No i że 3 pierwsze miejsca są także nagradzane. Edytowano przez Sajback Gray
Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...