Skocz do zawartości

Kącik imprez - co, gdzie i jak? - Regulamin i wyjaśnienie


Szeregowa WW

Recommended Posts

Hejka~!

Witajcie w Kąciku imprez~!

 

Wiesz co to za miejsce? Zapewne nie~

Otóż już Ci objaśniam :333

 

Kącik imprez to miejsce w którym będą odbywać się wszystkie sesje, oraz imprezy tematyczne np. "Impreza z okazji pożegnania wakacji". Było kiedyś coś takiego w tym dziale nieprawdaż? :33

Otóż teraz będzie tutaj więcej takich imprez~

 

Regulamin sesji~

 

1. MG jestem ja, lub opiekunka Octavii, lub wybrana przeze mnie osoba

2. MG ma zawsze racje

3. Gdy MG nie ma racji patrz punkt 2

4. Kierujemy tylko swoją postacią

5. Zakaz gore, clop, rasizmu, kłótni i innych takich~

6. Jeśli macie zamiar się kłócić to a kysz na PW!

7. Jeśli chcesz się wypowiedzieć, tak po prostu, bo coś tu jest nie tak czy coś to proszę by tekst był zawarty w [ ] lub (( ))

8. Przestrzegamy regulaminu forum i działu

9. Proszę by nie przeklinać, co drugie słowo. W porządku jeśli ktoś powie "cholera" czy coś w tym rodzaju ale bez przesady

10. Szanujemy postaci innych użytkowników. Bez czepiania się "aaaa bo ten jest emo, wywalcie go" czy coś w tym stylu. To ja tu decyduję kto jest przyjęty do sesji a nie wy i bez dyskusji.

11. Jeśli masz jakiś problem to masz problem :333, lub pomysł na sesję czy cuś to pisz do mnie na PW :33

12. Nie zakładaj własnych tematów

 

Regulamin imprez tematycznych~

 

1. Założycielem imprez jestem ja, lub opiekunka Octavii

2. Tematy są wasze. Możecie wstawiać tam utwory, które kojarzą wam się ze świętami, wakacjami, chwalić się, rozmawiajcie tu o wszystkim co dotyczy danego tematu imprezy (czyli jak święta, to święta, a wakacje to wakacje), możecie biegać, rzucać ciastkami czy coś tam. Ogólnie możecie robić tu co chcecie, tylko bez zbyt dużego chaosu pls :33

3. Obowiązuje tu oczywiście regulamin działu i forum

4. Jeśli wstawicie jakąś muzykę z YT to proszę, aby nie było w nich żadnych scen gore/clop

5. Bez kłótni

6. Dobra zabawa przede wszystkim :333

 

Jeśli chodzi o regulamin to tyle~

Niebawem powstaną tu jakieś tematy. :33

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...