Skocz do zawartości

Doniczka El Sadzonki


El Sadzonka

Recommended Posts

Witam w mojej doniczce.

Nie jestem ani młody (jak na standardy forum), a już na pewno nie utalentowany, ale może akurat okaże się, że wygram konkurs młodych talentów i będę się pławił w kasiorze :D Artów mam za mało i za słabe na własny temat w dziale z twórczością, więc zacznę tutaj.

Grafiki rysowane ręcznie, następnie wektorowane w Gimpie. Same kuce. Na ogół Applejacki. Mój startowy poziom to było zero absolutne w obydwu tych dziedzinach, dlatego wybaczcie wszystkie błędy anatomiczne kuców, nieproporcjonalność i co tam jeszcze popełniłem - moją zasadą tu jest "I'm learning by doing" :D

Początkowo porobiłem trochę drętwawych wektorów, ale były słabe nawet jak dla mnie, więc je sobie odpuszczę, przedstawię z nich tylko ostatni element:

1. Twilight Sparkle

Dołączona grafika

Już nie pamiętam, czym ona się tak miała przerazić, ale sądzę, że jest to jakiś suchar, więc dobrze, że nie pamiętam. Dla picu zastosowałem jakieś filtry na poziomie przedszkola. Spieprzyłem zupełnie anatomię tylnich kopyt i kilka innych rzeczy, no nic.

Potem się wziąłem za przerabianie plakatów propagandowych:

2. Applejack - kuc z zasadami

- To jak Applejack, napijesz się ze swoim wiernym fanem?

- Jak by ci tu powiedzieć Sadzonka, ale ja...

Dołączona grafika

- Dołączona grafika

Podstawa

3. WARA!

Dołączona grafika

Przerobiłem mój ulubiony plakat, z Kampanii Wrześniowej - już od x lat wisi nad moim łóżkiem :D Wiem, że się nie umywa do oryginału, ale kiedyś, jak już coś będę umiał, zrobię go jeszcze raz na poważnie.

Cześć i chwała Bohaterom Września! (i Października)

Podstawa

4. Wyzwolenie (?)

Nie, nie, nie, pany, to nie shipping... :lie::lie::lie:

Podstawa

Dołączona grafika

- I jak tam AJ, czujesz już się wyzwolona?

- No wiesz co, jeszcze coś tam odczuwam uciemiężenia, powyzwalaj mnie jeszcze trochę.

:D:D:D

Wiem, że to antypolski plakat z okresu agresji ZSRR na Polskę, ale... naprawdę nie mogłem go tak zostawić ;)

Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...