Jump to content

Poszukiwana artystka/artysta muzyk


SPIDIvonMARDER
 Share

Recommended Posts

Bardzo mi przykro, ale ten projekt jest już nieaktualny :( Osoba, która poszukiwała artystów zawiesila swoją działalność w fandomie.

 

 

Witam!

 

 

Zapewne nie tylko mnie trochę boli, że Polska pod względem muzycznego wkładu do światowego fandomu kiepsko sobie radzi. Mamy kilku dobrych muzyków, jak Niklas, Celestorm, Eiwel, ale to nadal stosunkowo niewiele osób.

 

Mój fandomowy przyjaciel Ishy poszukuje kogoś do kooperacji przy kilku broniaczowych-muzycznych projektach. Sam jest multiinstrumentalistą, trochę też wie na temat wokalu. Potrzebuje kogoś, z kim mógłby współkomponować muzykę i wykonywać napisane kawałki.

 

Wymagania:

1. Jakiekolwiek ogarnianie gry na gitarze akustycznej

2. Tak samo wokalu

3. Odrobina odwagi w sobie, aby nie bać się umieścić w internecie wspólnego dzieła

 

Jak widać, nie trzeba wcale wymiatać na wiośle jak Jimmy Page, lub czarować głosem niczym Tarja Turunen. Chodzi przede wszystkim o minimum umiejętności i chęci.

 

Uwaga: Ishy w swym zamyśle najchętniej widziałby damski głos, lecz nie jest to obligatoryjne.

 

 

Z założenia projekty dotyczyłyby zarówno komponowania całkowicie własnych utworów, jak i robienie kucykowych transformacji już istniejących tekstów i melodii.

 

Tak więc osoby zainteresowane proszę o nadsyłanie PW lub odpisywanie w tym temacie. Sądzę, że byłoby świetnie, jakby polski fandom dodał coś więcej, do broniaczowej światowej sceny muzycznej.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...