Skocz do zawartości

Ogłoszenia działu Daring Do


Recommended Posts

fu5ovq.png

 

Jak na ironię, temat zakładam w ostatnim dniu mojej "służby" działowi, bo wcześniej jakoś nie był potrzebny. A więc jedziem z ogłoszeniami!!!

 

1. Bardzo miło spędziłam czas jako avatar Daring Do i niechętnie odchodzę, ale rezygnuję z forumowej posadki, ponieważ mam mnóstwo ważnych rzeczy do ogarnięcia we własnym życiu i minimum czasu na forum. 

 

2. Zostawiam tu trochę wskazówek dla następnego avatara, żeby mu było łatwiej z działem kiedy zacznie:

  • Zostawiam tu banner działu bez nazwy aktualnego avatara. Jeśli się wam podoba, wystarczy poprosić jakiegoś grafika by dopisał imię nowego avatara na dole.

2zg57c9.jpg

  • W subforum z grami są 2 gry bardzo zaniedbane tylko dlatego, że nie mogłam się zabrać za prowadzenie ich. Nie ma potrzeby ich wywalać.
  • W dziale brakuje zapytajki - warto by było założyć.
  • Brakuje tematów powiązanych z archeologią lub starożytnymi kulturami. Jakoś nie wymyśliłam niczego sensownego.
  • Zostawiam pomysł na dyskusję/ grę mającą w temacie coś o podwójnej tożsamości. Nie wiem jednak, co dokładnie miałoby to być - kmińcie sami.
  • Zostawiam też sugestię nowego konkursu działowego. Temat: "Pomocnik Daring Do". Forma: myślałam o rysunku połączonym z krótkim opisem postaci. Można też zrobić konkurs na idealnego zwierzaka dla DD.
  • Punkty za aktywność podliczamy co 3 miesiące chyba, że nowy avatar zarządzi inaczej. Nowe podliczanie należy zacząć od daty 1go lutego.
  • Jedynym tematem wymagającym więcej pracy jest "Kopytkując przez świat", gdzie avatar powinien wysyłać priv do otagowanych userów. Wysyłałam wiadomości do 34 postu w tym temacie - osoby otagowane w następnych to już robota kolejnego avatara. ​

Zwykle treść takiej prywatnej wiadomości brzmiała jakoś tak:

Temat: Kopytkując przez świat

Treść: <nazwa użytkownika> otagował cie w temacie: <link> Zapoznaj się z zasadami z 1go postu i opisz swoją przygodę! Udział nieobowiązkowy, ale mile widziany. Odpisujesz kiedy chcesz. ^^

Ostatnie 2 zdania podaję, ponieważ ludzie czasem pytają czy to konieczne lub jak szybko powinno się tam odpisać.

 

To chyba tyle. Temat zamykam i podpinam, ale komentarze i sugestie będą bardzo mile widziane tutaj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...