Skocz do zawartości

Bry


M3ICHU

Recommended Posts

Siemanko! Jestem nowy na forum i postanowiłem się przywitać. Może powiem wam coś o sobie. Mieszkam na Dolnym Śląsku w niewielkim mieście - Świdnicy. Mam 16 lat i bardzo lubię muzkę klubową i fandomową - moja ulubiona nutka z fandomu -

Jestem bardzo wstydliwy a że jestem Bronym wiem tylko ja sam i ludzie którzy czytają ten post :flutterblush: . Jako Bronies jestem od około 2 miesięcy jednak serial poznałem znacznie wcześniej - poprostu nie uważałem się jako członek fandomu, nawet niewiedziałem że w polsce jest on tak rozbudowany i liczny (nie w moim mieście :fluttercry2:). Moje ulubione kuce to Lyra, DaringDoo, Vinyl Scratch, RD, AJ, TS i Lightning Dust.

Potrzeba coś jeszcze dodać??? Jestem otwarty na pytania. Siemka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :brohoof: . Czy mógłbyś bardziej sprecyzować pytanie "kogo oglądam na yt" chodzi ci o youtuberów???

A moim hobby jest motoryzacja (szczególnie ta cięższa) ciągniki siodłowe (czyt. tiry) busy itp.

Film podam wieczorkiem - lecę do lekarza głupi obojczyk :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita,Witam :3

Mam nadzieję,że na tym forum będziesz się dobrze czuł :fluttershy5:

Kilka pytanek ode mnie :

-Ulubiony odcinek z G4?

-Co sądzisz o Rarity?

-Co sądziz o tym,że Twilight została księżniczką?

-Masz jakiś ulubiony kolor?

-Co lubisz robić w wolnym czasie?

-Jakiego kucyka lubisz najbardziej?

-Czy swoim charakterem przypominają któregoś z kucyków?

Mam nadzieję,że zostaniesz tu na dłuuugo! :aj5:

Pozdrowionka :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FirstChoice

O jesteś ze Ś-cy??? Ja i tak raczej nawet na jakiegoś małego "meeta" bym nie wyszedł z powodu połamanego obojczyka damm it.

 

No to biorę się za odpowiadanie na pytania, słuchafony na uszy puścić dobrą muzę and "let's get this party started" :pinkie3:

@Branthos

Youtuberów nie oglądam ale czasami serie ngw od BartkaGM obejrzę albo odcineczek z ets-a od WujkaBohuna można więc powiedzieć że jestem jaroszem :yay:

Filmy - Jestem otwarty na filmy (oprócz babskich seriali itp) lubię n.p Transportera, Szybkich i Wściekłych gdzie wozy mają tyle biegów co tiry :ppshrug: albo na porycie głowy Wściekłe pięści węża :yay:

Do hobby można dodać że jestem wielbicielem basu i hałasu przez co raz w niedziele nawiedziła mnie sąsiadka :fshug:

 

@SayaSuu

 

Ulubiony odcinek - hmmm sonic rainboow lub read it and weep nie mogę się zdecydować 50/50

Rarity - Piękna biała klacz o fioletowej grzywie - bardzo ją lubię mogłem ją wstawić na listę ale ze łba mi wyleciała :RPHVO:

Twilight Księżniczka - mi to osobiście nie przeszkadza jest skromna sprawiedliwa mądra a niech jej niech se będzie księżniczką :twilight4:  (kurde fajne te emotki).

Kolor kolor hmmm - :lyra: Lyra ma fajny kolor sierści xd

Ulubiony kuc - i teraz dylemat Lyra czy Daring Doo (czyt. dzielna do) chyba bardziej lubię... Lyre

Charakter - po części Fluttershy  :fluttershy5:  jestem wstydliwy ale na jakiegoś meeta do Wrocka kiedyś bym chciał wpaść, i PinkiePie uwielbiam imprezy i głośną Muzykę. :wrWgR:

 

To chyba wszystko. Zadawajcie pytania ja nie gryzę a napewno na nie odpowiem - nudzi mi się :lyrawalking: 

Edit: Aha dzięki jeszcze za ciepłe powitanie - niespodziewałem się aż tak miłego przyjęcia :]

Edytowano przez DaringDo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KamilPL 94

Witaj Witaj Witaj :pinkie2: dzięki za babeczke.

1 - Uwielbiam Pinkie Pie

2 - Chrysalis

3 - Luna - ma genialny kolor sierści :lunalaugh:

4 - Hmmm chyba jako Alikorn zawsze lubiałem "latające" stworzenia

5 - Fanart

Muzyka na dziś -

:yay:

P.S Dzięki za radę!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj przybyszu. Odniosę się do tego co napisałeś ^^

 

 

 

Jestem bardzo wstydliwy a że jestem Bronym wiem tylko ja sam i ludzie którzy czytają ten post

 

Spokojnie, nie wstydź się, moi kumple z gimby przyjęli to dobrze  :NjdaT: i problemów z tym, że jestem bronym nie mam  :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że u mnie jest tak że jak oglądasz coś różowego to jesteś pedał i ciota takie ocenianie bez sprawdzenia tego, stereotypy i.t.p inaczej można nazwać to hejtem w moim mieście raczej się tak otwarcie pogadać nie da, trza do wrocka na jakiegoś meeta kiedyś wpaść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez z początku nie było aż tak łatwo jak napisałem wyżej, jak o tym powiedziałem to oczywiście na początku śmiechy, beka i te sprawy, jednak z czasem troszeczkę osłabło. Wtedy tłumaczyłem im, że oglądają to również ludzie dużo starsi, kto to brony itd. Skończyło się na tym, że kilka osób przyszło do mnie aby razem obejrzeć kilka odcinków, żadnego jednak to nie przekonało do zobaczenia pozostałych, ale po tym te całe podśmiewanie się ze mnie zniknęło. 

 

A tak na boku to powiem Ci, najpierw poinformuj rodziców o tym, że jesteś bronym, pogadaj o tym z nimi. Ja tego nie zrobiłem i jak przyszła do mnie banda kolegów aby oglądać mlp, i mama wbiła wtedy do pokoju to to... aż nie chce mi się pisać o tym (spokojnie z domu mnie nie wygoniła i nie zaczęła uważać mnie za geja  :evilshy:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...