Skocz do zawartości

SpeedMist stworzyła Oc: Klawden


Recommended Posts

Imię: Klawden

Wiek: Wiek mane six (Czyli coś koło 20).

Płeć: Klacz.

Miejsce zamieszkania: Ponyville    .

Rasa: Ziemski kucyk.

Znaczek: Na boku ma tatuaż nie znaczek!

Praca: Strażnik zamkowy.

Charakter: Nie lubi dzieci, łobuziarska (wybaczcie nie wiem jak to nazwać), wrażliwa, uczciwa, przyjacielska.

Lubi: Strzelać z łuku, czytać książki, patrzeć na nocne niebo.

 

Nie lubi: Dzieci, kłamców, głośnych imprez

 

Historia: Klawden urodziła się w Ponyville. Od tamtej pory tam mieszka. Matki i ojca nie znała. Ojciec umarł na wojnie a matka tuż po jej porodzie. Po śmierci matki zamieszkała z babcią.  Swojego chłopaka poznała w podstawówce gdy stanął w jej obornie. Była jedynym kucykiem który do końca szkoły nie dostał znaczka. Była bardzo zazdrosna o to że inne kucyki mają znaczki a ona nie, więc postanowiła zrobić sobie tatuaż na boku. W szkole nie miała przyjaciół, jedynie jej chłopaka. Gdy była na wycieczce do Canterlotu poznała Tempest Caela Cumulonimbus.Przypadkowo na nią wpadła. Strażnik próbował ją odsunąć ale Tempest zabroniła mu. Od tamtej pory ich przyjaźń została. W wieku 19 lat podjęła prace na zamku Tempest Caela Cumulonimbus jako strażnik.

 

Wygląd:

mlp_base_by_rainbowdash666666666-d8x51jt



Jej historia będzie rozbudowywana.

Powiedzonka:
''Wiesz dlaczego warto być sobą? Bo nikt nie znajdzie takiej samej osoby jak ty!''


Autor Oc: Ehhh.... Historia będzie jeszcze dłuższa. Nie mam na razie na nią pomysłu... Przepraszam za to że nie ma przecinków mam z nimi problem ;< I co jeszcze mogę dodać?... Jest to moja druga oc ale za to oficjalna. Zapraszam do oceniania!

 

Edytowano przez SpeedMist
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to OC jest niezłe - owszem, może i nie jest to coś bardzo dobrego, ale z pewnością nie jest to też super silny, sztampowy i potężny alikorn. Oryginalny wydaje mi się fakt, że zamiast znaczka posiada tatuaż, chociaż z drugiej strony, co zrobi jak znak się pojawi?

 

 

 

 

Być może dałoby się opisać w jakich okolicznościach to się stało?

 

 

 

 

Nie rozumiem. Skoro jest "wrażliwa, odważna, uczciwa i przyjacielska" to czemu nikt jej nie lubił poza chłopakiem? Nie wszystkie kuce to znaczkowi naziści, a jej charakter

( o którym napiszę za chwilę ) wskazuje na to, że raczej powinna posiadać wielu przyjaciół.

 

Teraz pora na charakter. W tej rubryce wpisałaś same pozytywne cechy, co jest po pierwsze nie zgodne z historią ( o tym już pisałem ), a po drugie z rzeczywistością - każda istota musi posiadać i wady i zalety.

 

 

Jak mówiłam historia będzie rozbudowywana :D A z wadami mam problem :< Nie mogę nic wymyślić ;< Cóż jej znaczek się nie pojawi ;) Jest jak ten kucyk:

Ten%20stary_zps2edcz1zl.png

No może nie jest stara ale chodzi o znaczek.

Dzisiaj spróbuje coś dopisać do historii ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Swojego chłopaka poznała w podstawówce gdy stanął w jej obornie.

*obronie

Mogłabyś napisać co się stało, że musiał stawać w jej obronie i co wydarzyło się potem, że zaprzyjaźnił i związał się z koniem, którego w zasadzie mało kto lubił- z tego co napisałaś tak wynika.

 


jej chłopaka.

*swojego

 


Przypadkowo na nią wpadła. Strażnik próbował ją odsunąć ale Tempest zabroniła mu. Od tamtej pory ich przyjaźń została.

To też wypadało by rozbudować- co ta Tempest zauważyła w Twojej OC, że postanowiła się z nią zaprzyjaźnić.

 

No i skoro jest przyjacielska to paru przyjaciół powinna mieć, bo w przeciwnym wypadku ta cecha jest trochę bezsensu.

Ogólnie nie jest źle. Tylko historie trzeba rozbudować.

 


Przepraszam za to że nie ma przecinków mam z nimi problem

Jaki problem? Jak kompletnie nie umiesz w przecinki to przysiądź i się naucz, kiedy się je stawia, a kiedy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...