Skocz do zawartości

Amazing World of Gumball


XANAXTHOUS

Recommended Posts

Jest to chyba mój ulubiony ówczesny serial na Cartoon Network, więc postanowiłem co nieco o nim napisać. Niesamowity Świat Gumballa opowiada o historii 12 letniego niebieskiego kota, tytułowego Gumballa Wattersona i jego przyrodniego brata Darwina, złotej rybki która wyewoluowała sobie nogi. Pierwsze co rzuca się w oczy, to ciekawy sposób przedstawienia wszystkich bohaterów serialu, który bardzo przypomina mi grę Little Big Planet. Prawie każdy bohater animowany jest w inny sposób. Jest tam typowa animacja 'na papierze', animacja 3d, a nawet aktorzy z krwi i kości. Każdy odcinek opowiada o różnych przygodach. Moim ulubionym odcinkiem jest odcinek 'The Joy'

W którym to nasi główni bohaterowie są zdenerwowani, ponieważ jest poniedziałek. Ich ojciec postanawia ich pocieszyć, dając im "cudowny uścisk", czyli uścisk przepełniony całą miłością i szęściem świata. Gdy Gumball i Darwin idą do szkoły, nie mogąc przestać się uśmiechać. Ich nauczycielka jest tym zaniepokojona i oddaje ich pod obserwację do pielęgniarki, która mówi że chłopcy się uśmiechają, bo po prostu są szczęśliwi. Wszystko się zmienia, kiedy Gumball i Darwin, leżąc na łóżkach szpitalnych umierają(!) ze szczęścia i zmieniają się w najszczęśliwsze zombie na świecie.

Prawie każdy odcinek to osobny scenariusz. Jest odcinek inspirowany postapokalipsą, Jumanji, ale także odcinek o tym, jak sobie radzą z dorastaniem. Serial zawiera bardzo dużo nawiązań do znanych filmów i popkultury oraz przepełniony jest humorem. A wy co sądzicie o tym serialu?

The-Amazing-World-of-Gumball-Episode-34-

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...