Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Silicius

Brony
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

387 Wzorowa

About Silicius

 • Rank
  Sner
 • Birthday 06/30/2001

Informacje profilowe

 • Gender
  Neko
 • Miasto
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Interesuję się programowaniem (sztuczna inteligencja, gry itp.), rysunkiem, pisaniem, czytaniem, oglądaniem i... dużo innych rzeczy.
 • Ulubiona postać
  Zwykłem zauważać warte pokochania szczegóły we wszystkim :).

Recent Profile Visitors

32,692 profile views
 1. Beep Boop kucyki mają dwie głowy.

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Which pony's getting the best head?

 2. Oh, zlapales mnie , wlasciwie to pomyslalem ze odwiedze sobie moja poczatkowa dzialalnosc w fandomie. Sam wole pisac nie dla siebie, ale zeby sie podzielic. Jesli kogokolwiek jeszcze obchodzi ten fik, to go skoncze; inaczej bym sie czul jakbym oszukiwal czytelnikow.
 3. Yo, Ktokolwiek czeka na ten fik? Pewnie bym sie zaczerwienil gdybym mial to przeczytac - moj pierwszy fanfik. Ale jak ktos czeka to moglbym go dokonczyc, albo napisac na nowo.
 4. Szukam korektora do tłumaczenia fandomowej karcianki "Twilight Sparkle's Secret Shipfic Folder". Zapraszam na priv.

  Mam już kawałek zrobiony i zamierzam skończyć przed weekendem.

  kisspng-twilight-sparkle-my-little-pony-

 5. bark bark

  hau hau

  yee

  1. Triste Cordis

   Triste Cordis

   eee... błebłebłebłe.... eee... błebłebłebłe

   Spoiler

    

    

 6. Z odrobiną wysiłku można dużo osiągnąć, ponieważ niewiele ludzi się stara. 

  Wysiłek jest jednak trudny... 

 7. Cytat

  Bo jestem Celestią

  Tą co włada Equestrią

  [...]

  ~Celestia

  Pisanie fików to tylko o północy. Wtedy tak mi się nie chce robić niczego innego, że aż piszę - piszę na konkurs 50 pyszczków z najbielszym uśmiechem.

  Zgadnijcie, którą Celestię wybrałem!

 8. Eksperyment pisarki -> https://docs.google.com/document/d/1cfhBKylh0RzlomiWECh_ZeuBUoUpv5Ric5jmcpDO_Ho/edit# <- jako, że nie robiłem żadnym postępów w niczym, to postanowiłem coś napisać w sposób niedestruktywny - czyli nie dotykam żadnego paragrafu, który już skończyłem, zamiast tego staram się następny napisać po prostu lepiej.

  Komentarze są włączone żeby każdy kto czuje się w humorze i o siłach mógł coś tam skrytykować lub dopisać. 

   

  Tytuł opowiadania, jak na razie, to "Ja mój przyjaciel Miś".

   

   

  1. Siwy

   Siwy

   Jak na razie, fajnie się zapowiada ;) Ogólnie dobry pomysł z tym ciągłym pisaniem. Z tym, że późniejsza korekta kilkudziesięciu stron może wykończyć :lol:

    

  2. Silicius

   Silicius

   Jako, że nie zamierzam niczego poprawiać, to oznacza zero korekty. ALe nie szkodzi, ten tekst nie będzie jakoś ambitny ani nawet do wydania...

 9. Glimdonk, pani ma

   

 10. Oto przedstawiamy wam najbardziej poniaczowe wydarzenie tego lata! W lipcu tego roku zapraszamy was na kolejny niezwykły Twilightmeet. Razem z naszą jedyną słuszną księżniczką przyjaźni zorganizowaliśmy wam dwuetapową zabawę: Najpierw każdy uczestnik będzie miał szansę zatracić się w atrakcjach, które przygotowaliśmy wam pod schronnym dachem. Tym razem znowu mamy dla was to co jest znane i uwielbiane (możecie spodziewać się karaoke i trootmani), ale nie baliśmy się też przygotować czegoś nowego - to już jednak będzie niespodzianka . Po całym dniu kiszenia się w budynku przyjdzie czas na małą zmianę scenerii. 21 lipca około 18:00 zaczniemy się przenosić do namiotów by wspólnie zaczerpnąć świerzego powietrza.... przesyconego zapachem kiełbasek z naszego ogniska. Możecie spodziewać się dogodnego dojazdu i atrakcji dostosowanych do całkowicie nowego środowiska. Więcej info znajdziecie w samym wydarzeniu na forum albo na FB (na FB będą przesyłane jeszcze kolejne posty z info).
 11. Silicius

  Przyjacielski Lipcowy Twilightmeet

  until
  Oto przedstawiamy wam najbardziej poniaczowe wydarzenie tego lata! W lipcu tego roku zapraszamy was na kolejny niezwykły Twilightmeet. Razem z naszą jedyną słuszną księżniczką przyjaźni zorganizowaliśmy wam dwuetapową zabawę: Najpierw każdy uczestnik będzie miał szansę zatracić się w atrakcjach, które przygotowaliśmy wam pod schronnym dachem. Tym razem znowu mamy dla was to co jest znane i uwielbiane (możecie spodziewać się karaoke i trootmani), ale nie baliśmy się też przygotować czegoś nowego - to już jednak będzie niespodzianka . Po całym dniu kiszenia się w budynku przyjdzie czas na małą zmianę scenerii. 21 lipca około 18:00 zaczniemy się przenosić do namiotów by wspólnie zaczerpnąć świerzego powietrza.... przesyconego zapachem kiełbasek z naszego ogniska. Możecie spodziewać się dogodnego dojazdu i atrakcji dostosowanych do całkowicie nowego środowiska. WYDARZENIE NA FB (warto zasubskrybować do wydarzenia, ponieważ będziemy publikować więcej info) REJESTRACJA HARMONOGRAM (na bieżąco uaktualniany) REGULAMIN, ZGODA OPIEKUNA (cena wejściówki: 15zł) Organizatorzy: Dmitrij telefon: 791 200 242 email: [email protected] Nicu Silicius
 12. Silicius

  Okres próbny ile trwa?
 13. Problem zaczyna się w momencie kiedy przestajesz wkładać świadomy wysiłek w czytanie w obcym języku. Znam angielski już na tyle dobrze, że często nawet nie zauważam w jakim języku czytam lub słucham - większość gier słownych, idomów itp przez większość czasu traktuję jakbym znał je od urodzenia.... potem próbuję pisać po polsku i kiedy chcę zapisać jakąś idee, to do głowy przychodzą mi konstrukcje co namniej dziwnie brzmiące. Jakiś problem to dla mnie jest, ponieważ ostatnio łapię siebie na częstym myśleniu jakby tu przetłumaczyć dane wyrażenie na polski żeby miało sens - zwykle w zwykłych rozmowach na sprawy techniczne. Chyba nie tylko ja mam taki problem. Kilka dni temu miałem w klasie prezentacje pewnej firmy która oferowała staże; prezentenci byli programistami z tej firmy i często używali angielskich słówek w miejsce oczywistych polskich odpowiedników. Jedynym rozwiązaniem jakie widzę to chyba więcej udzielać się i czytać po polsku.
×
×
 • Create New...