Skocz do zawartości

Kanał na YouTube proszę o wypowiedź


Pony Writer

Recommended Posts

Jeżeli nie wystarczają ci odcinki MyLittlePony to serdecznie zapraszam na kucykowe teorie w postaci filmików

https://www.youtube.com/user/MrSuperMINECRAFT123

(nie zwracaj uwagi na nazwe w rzeczywistości jest inaczej ale html się nie da zmienic). Jak byście mogli napisać jakiś miły komentarz :fshug:

Zapraszam również do pana podspodem 

Edytowano przez Pony Writer
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... twoje materiały nie są złe, są... po prostu trzymają ten dobry poziom. Jednak do czego mógłbym się przyczepić? Tak jak mówiłem na pewno nie do materiałów (są spoczko), ale do intra. Ja rozumiem, że fajnie jest mieć jakiś wstęp do filmiku, ale trochę więcej samokrytyki, bo jeżeli intro jest słabe to już lepiej żeby go nie było (bo nie oszukujmy się - jest słabe). Co innego outro - jest zrobione bardzo ładnie, ale jest jedno "ale" - muzyka w outrze trzeszczy.

Ale muszę też pochwalić, że nie robisz filmików na odwal. Chodzi mi o to, że dodajesz wycinki z filmów, zdjęcia i muzyczkę w tle (:twiface: Psst! Muzyczka w twoim materiale o źrebakach jest trochę za cicha). Jak na chwilę obecną oceniam kanał na plus.

Życzę też powodzenia na przyszłość i żebyś miał chęć, bo wiem jak ona jest ważna. Sam robiłem filmiki, ale przestałem bo nie miałem tej chęci ich robienia.  

:rdblink:

Edytowano przez Zexel !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki to tylko remix wiec to nie jest kwestia trzeszczenia tylko widzimisie autora. W sumie na intro nie patrzyłem, ale skoro tak mówisz to pomyślę, a jeżeli chodzi o muzykę w filme to równiez zobacze co się da zrobić. A pozatym jest nowy odc :soawesome:

6 minut temu Zexel ! napisał:

Hmmm... twoje materiały nie są złe, są... po prostu trzymają ten dobry poziom. Jednak do czego mógłbym się przyczepić? Tak jak mówiłem na pewno nie do materiałów (są spoczko), ale do intra. Ja rozumiem, że fajnie jest mieć jakiś wstęp do filmiku, ale trochę więcej samokrytyki, bo jeżeli intro jest słabe to już lepiej żeby go nie było (bo nie oszukujmy się - jest słabe). Co innego outro - jest zrobione bardzo ładnie, ale jest jedno "ale" - muzyka w outrze trzeszczy.

Ale muszę też pochwalić, że nie robisz filmików na odwal. Chodzi mi o to, że dodajesz wycinki z filmów, zdjęcia i muzyczkę w tle (:twiface: Psst! Muzyczka w twoim materiale o źrebakach jest trochę za cicha). Jak na chwilę obecną oceniam kanał na plus.

Życzę też powodzenia na przyszłość i żebyś miał chęć, bo wiem jak ona jest ważna. Sam robiłem filmiki, ale przestałem bo nie miałem tej chęci ich robienia.  

:rdblink:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...