Jump to content

Pony Writer

Brony
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

About Pony Writer

 • Birthday 12/29/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Wadowice
 • Ulubiona postać
  Jak można mieć ulubioną ? :o

Recent Profile Visitors

3129 profile views

Pony Writer's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

13

Reputation

 1. Jako, że od dłuższego czasu nagrywam filmy na youtube chciałem was poniaczy poprosić o pomoc. A w czym, zapytacie? Od jakiegoś czasu mam w głowie projekt, który mógłby być pięknym filmem z okazji swoistej jesieni fandomu. Ma on opowiadać o historii Equestri jednak chronologicznie. Od razu mówię, że inspirowałem się tym filmem : https://www.youtube.com/watch?v=VxouoTF_3Ks&t=1s Dlatego też chce was prosić o pomoc. Do projektu potrzebowałbym ludzi znających dosyć szczegółowo historię w serialu (więc nie chodzi mi osoby, które w pewnym momencie przestały oglądać serial) oraz osoby znające się na programach do obróbki video oraz grafiki. Nie mówię, że musisz posiadać wszystkie te 3 cechy, wystarczy jedna. Co do projektu mam zamiar nie długo zacząć, ale muszę zebrać ekipę. Piszcie tutaj: [email protected]
 2. 100 lat! :D Baaaardzo spóźnione

 3. Najlepszego!!!!! :D:D:D

   

  Troszke spóżnione :D

 4. Happy Birthday zią :party:

 5. Najlepszego!!!  ^^

 6. Witam cię również ciepło. Jak zaczęła się twoja przygoda z mlp?
 7. Dzielna Do w Świątyni Maklatungi "Mogła teraz przytulić te wszystkie wspomnienia w jednym czasie. Otworzyła jeszcze na chwile oczy, by ostatni raz zobaczyć, że dzieje się to naprawdę i później je znowu zamknęła. Przeklęła swoją nieuwagę w myślach. Czekała na koniec w milczeniu." Od autora: Dzielna Do spędzała właśnie miłe po południe u Twilight, gdy przyszedł do niej list. Było tam napisane, że jej rodzice zostali porwani przez Ahuizotla i zamierza ich zabić. Twilight i Rainbow postanawiają jej pomóc. Czy rodziców Dzielnej Do uda się uratować? Uwagi końcowe: Jako, że na swoim kanale opowiadałem o tym ficku to postanowiłem wystawić go również tutaj. Wystawiam go również dlatego, gdyż chce usłyszeć opinię ludzi, którzy prawdopodobnie wiedzą trochę więcej ode mnie. Tak, więc przyjmę każdą opinie, a co do posta to mam nadzieję, że wszystko jest dobrze.
 8. 1. Ulubiona postać z Mlp 2. Ulubione anime 3. Oglądasz jakieś mlp na youtubie?
 9. Pony Writer

  Witam

  Poniaczeł a ode mnie masz reputacje
 10. Pony Writer

  Witam

  Weż ty go zostaw, a co do cb to zapraszam cię serdecznie na mój kanał http://www.youtube.com/c/PonyWriter
 11. Na pomysł ten wpadłem oglądając jeden z kabaretów. Niechodzi tutaj, aby podawać swój prawdziwy wiek, ale wymyślić wydarzenie z nim związane np. Jestem tak stary, że trzymałem głowe Piłsudskiego do chrztu. Następnie pytasz się Jak stary jesteś?
×
×
 • Create New...