Skocz do zawartości

Spektroid [NZ] [Steampunk]


Ampere

Recommended Posts

Tragedią jest choroba każdego młodego kucyka. Wie o tym każdy. Czy więc błogosławieństwem nie byłoby odkrycie metody, dzięki której śmiertelnie chore kucyki nie mogłyby przetrwać? Czy warto igrać z losem?

 

https://docs.google.com/document/d/130Cp-0UwB3RLvxQQWlbnk1RFtQSVCa5V-vrodeiVF60/edit?usp=docslist_api

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchłonąłem w sekundę i :

Za krótkie [emoji14]

Historii nic nie brakuje oprócz objętości, możnaby wtedy dokładniej opisać np pomieszczenia, myśli itd.

Pogłębiłoby to i tak już dość dobrą ,,wczówkę"

Czy mówiłem już że za krótkie?

Jednak przyznam że mimo niewielkiej objętości jest wszystko ok. I dość sporo wpakowałaś. Otwarte zakończenie jest zawsze spoko. Pozdrawiam i życzę więcej takich (ale jednak... Błagam... Dłuższych... ) fanfików!

7,5/10

Pozdrawiam

Leszy

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało objętości w sensie za mało tych małych wszystkich pierdół które budują wszystko...

Zabrakło w moim przekonaniu szczegółów, ale ,,jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził" jednak dalej uważam że bardzo dobrze ci poszło.

czekam na część drugą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moa opinia jest praktycznie tak jak @Simplistic Invention. Dd siebie dodam, że widzę w tekście nieco niezdecydowania: jakby charaktery tych dwóch postaci (bohater i jego wujek) nie były aż tak dobrze przemyślane... a może to tylko przez długość fanfika, mam takie wrażenie.

 

Daję 4/5

Podoba mi się pomysł, ale dla mnie jest nieco oklepany (Doctor Who, Astroboy, itp. ). Liczę na dalszą część!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi użytkownikami!
Fik ... nosz krótki, oj krótki, przez co proszę o dłuższe teksty.
Co prawda zabrakło mi tu nieco opisu ... ogólnie dało się to wyobrazić, ale to opis buduje świat, chcąc nie chcąc.
Mimo to fik był dla mnie świetny. Czułem jak serce mi szybciej bije, skóra pokrywa się gęsią skórką i takie tam inne bzdety.
Pierwszy tekst? Jeśli tak to wyszło wspaniale!
Brawo! Gratuluję i proszę o więcej!
Moja ocena to 8.1/10.
Pozdrawiam z okowów mrozu!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...