Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
MisysMama

Off-Topic

Recommended Posts

Ja osobiście najbardziej lubię mieć wersję pudełkową z dodatkową możliwością pobrania, tak jak jest zresztą z każdą grą na Steamie i Originie. Może i pudełkowe są najczęściej nieco droższe, to jednak lubię to uczucie, że kupuję realny przedmiot, a także gdy patrzę na półkę i widzę tam tytuły, które tak bardzo lubię ;) Zresztą czasem zdarzają się ewenementy, gdzie wersja pudełkowa jest tańsza od cyfrowej... No ale to akurat wyjątki.

A wracając do sedna - Jak wam się podoba beta? :D

• Upvote 1

3 minuty temu Cluvr napisał:

ak wam się podoba beta?

Dopiero zaczynam grę, ale już wiem, że ta gra jest mega dobra!

• Upvote 1

Zdecydowanie się zgadzam :D Wreszcie, po tylu latach pojawił się naprawdę przyzwoity FPS w realiach, które jak najbardziej mi odpowiadają ;>

Teraz tylko ćwiczyć, żeby przestać robić z siebie pośmiewisko na polu bitwy, a potem czekać na premierę ;3

Właśnie teraz Cluvr napisał:

Teraz tylko ćwiczyć, żeby przestać robić z siebie pośmiewisko na polu bitwy,

Fakt, jako weteran z BF:BC2, gdzie bez problemu strzelam w głowę z niemal każdej odległości, a tutaj mam problemy z trafieniem we wroga... 

Właśnie teraz BiP napisał:

Fakt, jako weteran z BF:BC2, gdzie bez problemu strzelam w głowę z niemal każdej odległości, a tutaj mam problemy z trafieniem we wroga... 

Ja miałem całkiem sporo godzin też akurat w BC2, ale nigdy nie byłem jakiś rewelacyjny... Cóż, tak samo mam z każdym shooterem pierwszoosobowym. Widać nie jestem do tego stworzony x3 Ale liczy się zabawa ;>

Pograłem nieco wczoraj i moim zdaniem konkurencji będzie bardzo trudno zrobić coś lepszego niż BF1.

Witam, wie ktoś może jak się ustawia własny emblemat plutonu w BF1, na PC?