Skocz do zawartości

Siemano


demotywatorking

Recommended Posts

Witam wszystkich. Zarejestrowałem się kilka dni temu, ale dopiero dzisiaj znalazłem chwilę czasu, żeby tu coś napisać.:derp2:

Mam na imię Wojciech (ale nie przepadam za nim :P), wiek: prawie 22 lata. Studiuję informatykę na Politechnice Wrocławskiej, ale pochodzę z Radomia i dużo bardziej wolę to miasto.

Kucyki oglądam od połowy listopada tego roku. 

Ogólnie lubię oglądać bajki i kreskówki, ale MLP:FIM jest moją drugą ulubioną zaraz po Pokemonach, na temat których jestem jeszcze bardziej "podjarany" (czy jak to inaczej napisać?) :D

Nie wiem co jeszcze mógłbym tutaj napisać, jakby ktoś chciał wiedzieć to niech pyta w tym temacie :fluttershy4:

 

PS. Wszystkiego dobrego w nowym roku :crazytwi:

Edytowano przez demotywatorking
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, demotywatorking said:

Witam wszystkich. Zarejestrowałem się kilka dni temu, ale dopiero dzisiaj znalazłem chwilę czasu, żeby tu coś napisać.:derp2:

Mam na imię Wojciech (ale nie przepadam za nim :P), wiek: prawie 22 lata. Studiuję informatykę na Politechnice Wrocławskiej, ale pochodzę z Radomia i dużo bardziej wolę to miasto.

Kucyki oglądam od połowy listopada tego roku. 

Ogólnie lubię oglądać bajki i kreskówki, ale MLP:FIM jest moją drugą ulubioną zaraz po Pokemonach, na temat których jestem jeszcze bardziej "podjarany" (czy jak to inaczej napisać?) :D

Nie wiem co jeszcze mógłbym tutaj napisać, jakby ktoś chciał wiedzieć to niech pyta w tym temacie :fluttershy4:

 

PS. Wszystkiego dobrego w nowym roku :crazytwi:

A witam, witam. I od razu mam do cb pytanie: który rok studiów? Bo możliwe, że na polibudzie się minęliśmy, bo ja też tam studiuję informatykę (elektronika). Piszesz, że od połowy listopada oglądasz? To chyba masz tak dużo do nadrobienia, że nawet nie miałeś czasu napisać posta na naszym szanownym forum :yay:  To kolejne pytanie: Jak namówić swojego kolege który bardzo lubi pokemony by jednak oglądnął kuce? I w sumie jeszcze jedno: jakieś zainteresowania? Grasz w coś na kompie? Co ostatnio zaprogramowałeś :fluttershy4: ?

 

10 hours ago, demotywatorking said:

Mam na imię Wojciech (ale nie przepadam za nim :P),

Autokrytyka poziom: Wojciech. :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 I od razu mam do cb pytanie: który rok studiów? 

Pierwszy, ale ja na innym wydziale jestem :)

 

Cytuj

To chyba masz tak dużo do nadrobienia, że nawet nie miałeś czasu napisać posta na naszym szanownym forum :yay:

Najpierw obejrzałem wszystkie odcinki serialu, dopiero potem zacząłem się interesować forami itp.:squee:

 

Cytuj

Jak namówić swojego kolege który bardzo lubi pokemony by jednak oglądnął kuce?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ostatecznie zawsze zostaje możliwość przywiązania do krzesła i zmuszenia do obejrzenia :crazytwi:

 

Cytuj

jakieś zainteresowania?

Praktycznie poza szeroko pojętą informatyką, pokemonami i MLP to chyba nic godnego uwagi.

 

Cytuj

Grasz w coś na kompie?

Ostatnio wróciłem po kilku latach do Gothica 3 :D A tak na stałe to tylko gram w przeglądarkową grę o pokemonach :P

 

Cytuj

Co ostatnio zaprogramowałeś :fluttershy4: ?

Ostatnio się wziąłem za programowanie webowe, ale nic godnego uwagi nie napisałem jeszcze. Poza tym tylko rzeczy których ode mnie wymagają na programowaniu na uczelni, a że tam mam język C, to mi programowanie zbrzydło :fluttercry2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...