Jump to content

Szonszczyk

Administrator Wspierający
 • Posts

  806
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Szonszczyk last won the day on June 13 2019

Szonszczyk had the most liked content!

About Szonszczyk

 • Birthday December 15

Kontakt

 • Discord ID
  Szonszczyk#0001

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe:
  - AR59 Genshin Impact
  Programowanie w JS (zmuszają też czasem do Powershella i vba...).
  Polityka, ale i tak o niej nie chcą gadać, więc... :<
  Wkurzanie niektórych użytkowników discorda.
 • Ulubiona postać
  Daj kuca a nie xD

Recent Profile Visitors

29117 profile views

Szonszczyk's Achievements

Koń

Koń (6/17)

968

Reputation

 1. Cześć mam na imię Krystian Jurek miło cię poznać.

  Chcę wiecieć czy ten forum jest aktywny i czy mogę z kimś tutaj rozmawiać

 2. Spłoń :V Myślę, że szukasz głębi tam gdzie jej nie ma, ale to tylko moja opinia. Ja oglądając bardziej skupiłem się na fabule i zrozumieniu czemu bohaterowie zachowują się tak a nie inaczej. Oglądnąłem w dwa dni (drugi raz to oglądam) i dalej uważam, że jest to naprawdę świetne anime (tylko jeden odcinek mnie wkurza, ale pcha fabułę to przodu więc muszę go jakoś przeżyć). Powiem szczerze, że miałem dokładnie to samo zdanie co Ty. Trzeba się przyzwyczaić po prostu. Zbyt dużo człowiek traci wkurzając się na takie rzeczy... To jest anime z 2008 roku, trochę się zestarzało i nawet na netflix czasami widać artefakty co lekko psuje odbiór tego anime. Trzeba też brać pod uwagę, że różnice w wykonaniu i użytej technologii mogą się różnić diametralnie od anime do anime. Weźmy pod uwagę, choćby i kolejne anime, które chcę sobie przypomnieć: Beastars, tam naprawdę jest bardzo płynna grafika, a do wyrenderowania postaci użyto technologii 3d, a tła są w większości 2d.
 3. Otóż... z braku innych pomysłów na oglądanie czegoś na netflixsie, powtarzam sobie właśnie to anime. A cieszę się przy nim tak, jakbym to pierwszy raz oglądał :V W moim osobistym rankingu jest to jedno z najlepszych anime, które oglądałem. Idealne połączenie komedii i romansu w niezbyt unikalnym jak na klimaty japońskie, szkole, ukazane w bardzo dobry sposób, gdzie każdy kolejny odcinek pokazuje rozwijanie się postaci i ich relacji. Przepraszam, ale cooo xD Dec nie jest zadowolony z Twojego wyboru ścieżki dźwiękowej :V W sumie jak sobie powtarzam to mogłem angielski sprawdzić... aczkolwiek brak CC dla angielskiego dubbingu byłoby bardzo wkurzające...
 4. Wszystkim osobom poddanym przymusowej albo nieprzymusowej kwarantannie polecam Path Of Exile. Dzisiaj o 21 rusza nowa liga.

  Na ogarnięcie gry potrzeba wielu godzin, ale to chyba teraz mamy w dostatku :NjdaT:

  1. Decaded

   Decaded

   LoLek/HotS lepszy :kappapride:

  2. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   O czyżby Cię złapali? :godpony:

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   W końcu będzie czas na WoW'a :fsscream:

 5. Wiem, że już się kończą walentynki, ale zawsze mnie to dziwiło, dlaczego Celestia mając tyle lat, chciałoby się powiedzieć "możliwości", nie wybrała sobie ogiera z którym chciałaby przeżyć resztę życia. Więc pytanie do Was: kogo byście typowali jako partnera do Celestii nie biorąc pod uwagi jej długowieczności i faktu, że rządziła Equestrią? Wszystkie opcje dozwolone, jeśli oczywiście jesteście w stanie je dobrze uzasadnić! Ps. możecie też odpowiadać po 14.02...
 6. Ktoś pamięta Evening Stara i chce sobie przypomnieć jego muzykę?

   

  1. Wonsz

   Wonsz

   Evening Star kozak

 7. Może ktoś tam w końcu zlitował się i wynalazł grawitację?
 8. Od pewnego czasu mam problem z napisaniem nowego tematu, a wiecie dlaczego? Bo ktoś mi zarąbał mój dział! Stał się księżniczką całego tego pałacu! Jak ja Cię dorwę Twilight, zrzucę Cię z tronu i zaprowadzę stare porządki! Przecież tyle lat, co najmniej 1000 cholernych lat rządziła platforma Księżniczka Celestia, ludzie kucyki mieli ciepłą wodę w kranie i było im dobrze, wiesz dlaczego? Ta woda była podgrzana w blasku Celestii, tym samym, którego Tobie brakuje! Gdzie się pchasz do rządzenia Twilight?! Zwykła bibliotekarka bardziej z ambicji niż z doświadczenia. Najniższa krajowa to było za mało co nie? Nawet najniższej nie było? Mniej książek wypożyczyło całe Ponyville niż ty sama! Takie porządki zaprowadziłaś! Weszłaś w kuper księżniczkom to dostałaś posadę! Tyle czasu Cię karmiły i doglądały, a ty im pokazałaś gdzie ich miejsce. Pytasz gdzie? No w domu spokojnej starości, a gdzie?! No gdzie według Ciebie mogły znaleźć się dwie najpotężniejsze klacze w Equestrii po stracie swojego pałacu? U mamusi? No chyba nie... Nie myśl, że teraz ktoś Ci podwórze pałacowe dmuchawą do liści przejedzie, wypucuje posadzkę, zagrzeje siedzisko podczas Twojej nieobecności... cały ten mój trud na nic! Czemu mi to zrobiłaś, no czemu?
 9. Poszukiwani opiekunowie działu! Witam Was w ten piękny dzień. Jak już zdążyliście zauważyć, szeregi naszych opiekunów się kurczą, więc podjęliśmy decyzję, by otworzyć specjalną rekrutację na opiekuna działu. Od dzisiaj przyjmujemy WSZYSTKIE zgłoszenia / podania / chęci na zostanie opiekunem działu postaci istniejącej w uniwersum MLP (czyli bez OC), aczkolwiek utworzenie nowego działu będzie możliwe tylko i wyłącznie na podstawie dobrego podania. Pewnie chcecie wiedzieć gdzie jest haczyk, otóż... po otrzymaniu od Was podania, nadamy Wam specjalną rangę na 30 dni, w trakcie których będziemy sprawdzać Waszą aktywność i zaangażowanie w dziale. Na zachętę wtrącę jeszcze, że każda osoba która będzie chciała zostać opiekunem działu może liczyć na wsparcie od mentorów w postaci naszych obecnych opiekunów działu! W przygotowaniu są również materiały jak dobrze zacząć i prowadzić swój dział, którymi zamierzamy się podzielić z Wami w najbliższych dniach. Złóż podanie na moim PW już dziś! (albo u Deca) Dziękuję za uwagę, Szonszczyk
 10. Całkowity problem z aktywnością i chęcią. Tym bardziej, że nie chce mi się zbierać ekipy z uwagi na możliwość, że mi się nie uda. Nie, nie zostało porzucone, tylko zamrożone do bliżej nieokreślonej daty.
 11. Tak widzę to co wypisujesz. Rozumiem Twój zapał do pracy, chciałbym taki mieć, a także podejście "a to wystarczy to i to", ale... po to jest forum byśmy byli na forum. Nie jesteśmy tu tylko po to by oceniać lub rozmawiać o jednym i tym samym kanale na yt, ponieważ nie jesteśmy dodatkiem do jakiegoś kanału yt, twitch i tak dalej. Gdy YouTube byłby całkiem dobrym planem wypromowania naszego forum, to stwierdzenie "idźcie i róbcie" tj. żeby jakaś osoba, charytatywnie, poświęciła setki swoich godzin, tworząc od nowa kanał, jest stwierdzeniem zakrawającym o fantazję, nie mówiąc też o przyjmowaniu na siebie łatki hipokryty wbijając na forum i nic de facto nie robiąc, by to forum jakoś "rozkręcić". Następnym razem radzę się zastanowić przed napisaniem kolejnych pustych frazesów, a także przed wysłaniem postu, czy aby wszystkie błędy interpunkcyjne, składniowe, ortograficzne itd. zostały wyeliminowane. Kolejny Twój post o tym samym poziomie języka polskiego nie pozostanie bez odpowiedzi od moderacji. EDIT: Może spóźniłem się o tą minutę, ale to jest ta odpowiedź od moderacji o której pisałem!
 12. Zastanawialiście się kiedyś, czy kucyki Equestrii płacą podatki? Albo czy pałac dostaje artykuły na takie śniadania dla księżniczek, za darmo? Poza uwielbieniem swoich poddanych, co jeszcze może otrzymywać taka księżniczka? Czy Cadance dostaje kryształy od swoich poddanych? Może macie swoje własne przemyślenia na temat tego, co księżniczki otrzymują od poddanych? Czy Luna jest w ZUS? :V Piszcie!
 13. Ohh no... muszę Cię zatrzymać na chwilę, bo to za chwilę przerodzi się w coś, w czego przerodzenie się, nie chciałem Porozmawiajmy, no nie wiem, czy wyznawcy Celestii mieliby coś takiego jak wielkanoc? Albo "boże ciało" byłoby wysławianiem cielesności Celestii... dobra, może lepiej pomińmy to ostatnie... Śmingus dyngus byłby zakazany, bo woda może zniszczyć piękne oblicze Celestii ukazujące ogień... chyba. Nie wiem. Po prostu wyjdźcie z tematów za które modki mogą się wam przykleić do czterech liter
 14. Nie mamy 100% pewności, że jeślibyśmy mogli robić rzeczy, które wymieniłeś powyżej, religie by nie powstały. Magia świata Equestrii nie wytłumaczyłyby takich pytań jak "skąd się wzięliśmy" i "dokąd zmierzamy". Słońce też jest tu ciekawą rzeczą (gwiazdą), bo niby księżniczka Celestia może ją przesuwać, to nie może jej zbadać. W starożytnych czasach bardzo często władcy byli kultywowani na równi z bogiem, bo, między innymi, mogli pokazać innym, że więcej od nich potrafią. Celestia może być ukazana prawie jak bóstwo, nawet jeśli kucyki same o tym nie wiedzą. Kult słońca na ziemi był w prawie każdej antycznej religii, więc czemu ma nie być go w Equestrii tym bardziej jeśli jest ktoś, kto potrafi się nim posługiwać? Magia nie może być odpowiedzią na wszystko. Same kuce muszą studiować latami by nauczyć się najprostszych zaklęć. Tu w sumie dotykamy tego jednego wielkiego problemu Equestrii jakim jest "jak działa magia", ale to temat który gdzieś już był poruszany, a jak nie to znajdzie się miejsce na niego w jakimś innym temacie.
×
×
 • Create New...