Skocz do zawartości

Recommended Posts

Imię: Blue Sparkle

Rasa: Jednorożec

Płeć: Klacz

Wiek: 16 lat

Umiejętności: Ma niesamowity, czysty głos i potrafi go modulować za pomocą magii (było, Velvet Remedy, tak wiem :P)

Znaczek: Jedna, duża, fioletowa gwiazda i kilka mniejszych

Cechy charakteru:

wredna, uparta, nieprzewidywalna, szczera, wygadana, ma poczucie humoru i zawsze się śmieje

Historia:

Urodziła się w Ponyville. Była jedną z nielicznych przyjaciółek Brighta Spotlighta i jako pierwsza się na nim poznała. Połączyła ich miłość do muzyki. Mieszka z rodzicami niedaleko butiku Rarity. Wygrywa wszystkie możliwe konkursy talentów, w których trzeba śpiewać. Pomimo sprzeciwu jej rodziców, co do osoby Brighta była jego najlepszą przyjaciółką (chociaż nigdy u niej nie był, ona u niego tak), a potem jego dziewczyną. Gdy Bright wyjechał do szkoły talentów Ponyland w Manehattanie, pojechała razem z nim. Jej rodzice ciągle kręcili na to nosem, ale w końcu się na to zgodzili, bo zrozumieli, że rozwijanie jej talentu (śpiew) jest dla nich najważniejsze. Nigdy nie była dobra w magii, chociaż potrafi ją wykorzystać, żeby "urozmaicić" swój głos. Nie znosi rapu i wielokrotnie mówiła pegazowi, że nic z nim nie nagra.

Co dalej?:

Fanfic, of course :D

Obrazek: (Będzie więcej)(Dzięki @Dayan!!! :))

56db23fdec7bd_BlueSparkle.thumb.jpg.0705

Przypis Matesa xD:

Tak wiem. Blue Sparkle=Twilight Sparkle, a umiejętność modulowania głosu za pomocą rogu zajeżdża FoE i Velvet Remedy. Na to drugie nie mam wyjaśnienia, bo istotnie się na tym wzorowałem, za to z jej imieniem było tak, że siedziałem ze znajomymi i ładowarka do tela fajnie świeciła w ciemności (ma niebieską lampkę) Stąd wzięło sie Blue Sparkle=Niebieska Iskra.

Blue Sparkle to Ponysona mojej byłej dziewczyny, Kamili, stąd jej związek z moim OC Brightem, który też jest moją Ponysoną:

 

Wiem, idealnie nie jest, ale przynajmniej Blue Sparkle nie jest alikornem, hehe :D

Pzdr! ^^

Edytowano przez Mates
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię może i nie jest oryginalne, ale ileż to mamy kuców, których imiona są równie proste? :squee:

Historia zwyczajna, ale w porządku, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. OC'ek ma trochę zalet, ma też wady. Co nieco potrafi, co nieco nie potrafi. Cóż więcej mogę napisać? Po prostu jest ok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...