Skocz do zawartości

Archie - Manifestation(VIP) | ANIMATION


Recommended Posts

Witam! W ciągu kilku poprzednich tygodni zrobiłem(zjadłem słowo sry) ciekawą animację do utworu Archie'go - Manifestation(VIP) pochodzącego z płyty The Dessolation Of Archie, która to była nagrana z pomocą znanych piosenkarzy z naszego fandomu (dlatego postanowiłem, że ten filmik wstawię w tym a nie w innym temacie). Polecam oglądnąć (jeśli ktoś nie ma epilepsji albo czegoś w tym stylu) w jakości Full HD (1080p) i w 60 klatkach na sekundę (60FPS), a także skomentować lub/i polubić jeśli się podobało lub nie.

 

 

Pozdrawiam,

Miszcz Tenczy

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

> W ciągu kilku poprzednich tygodni ciekawą animację do utworu Archie'go - Manifestation(VIP) pochodzącego z płyty The Dessolation Of Archie

 

Nie mogę znaleźć orzeczenia D: W każdym razie Archie jest moim ulubionym muzykiem z fandomu, a wizualizacje są zacne ^^ Jak rozumiem Ty jesteś autorem tego wideo, tak więc parę pytań ode mnie:

1. Ile zajmuje stworzenie czegoś takiego?

2. Czy tworzysz takie rzeczy na zamówienie?

3. Lubisz masło?

Edytowano przez Masłolot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minuty temu Masłolot napisał:

> W ciągu kilku poprzednich tygodni ciekawą animację do utworu Archie'go - Manifestation(VIP) pochodzącego z płyty The Dessolation Of Archie

 

Nie mogę znaleźć orzeczenia D: W każdym razie Archie jest moim ulubionym muzykiem z fandomu, a wizualizacje są zacne ^^ Jak rozumiem Ty jesteś autorem tego wideo, tak więc parę pytań ode mnie:

1. Ile zajmuje stworzenie czegoś takiego?

2. Czy tworzysz takie rzeczy na zamówienie?

3. Lubisz masło?

W adobe after effects zajmie ci to maksymalnie (Maksymalnie!) godzinę.:squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ComingTrueMusic said:

W adobe after effects zajmie ci to maksymalnie (Maksymalnie!) godzinę.:squee:

?! Wytłumacz się proszę :D

 

2 hours ago, Masłolot said:

> W ciągu kilku poprzednich tygodni ciekawą animację do utworu Archie'go - Manifestation(VIP) pochodzącego z płyty The Dessolation Of Archie

 

Nie mogę znaleźć orzeczenia D: W każdym razie Archie jest moim ulubionym muzykiem z fandomu, a wizualizacje są zacne ^^ Jak rozumiem Ty jesteś autorem tego wideo, tak więc parę pytań ode mnie:

1. Ile zajmuje stworzenie czegoś takiego?

2. Czy tworzysz takie rzeczy na zamówienie?

3. Lubisz masło?

Co do zdania -> zjadłem słowo :D

1. Animacja tych kwadratów nie była aż tak czasochłonna, lecz biorąc pod uwagę to, że wybrałem dopiero 3 efekt który wymyśliłem, to zajęło to z dobrych parę godzin. Razem z tymi poprzednim próbami to było około (nie liczyłem zbytnio) 6 do 9h

2. Daj mi parę lat to może dojdę do momentu w którym będę w stanie takie rzeczy robić bez zastanowienia, ale teraz robię takie filmiki pod wpływem weny twórczej i słuchania tego samego utworu w kółko (i w sumie concept filmiku miałem od jakiegoś miesiąca, ale przez pół miesiąca musiał dojrzeć żebym go mógł był w stanie zrobić).

3. Nie mam masła w lodówce ... wyleciało ... i teraz do mnie pisze ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...