Skocz do zawartości

Kielecki pony meet integracyjny.


Arpegius

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich na spotkanie świętokszyskich bronies w Kielach 23 Kwietnia, czyli już za tydzień!
Będą atrakcje typu karaoke (angielskie i fandomowe), gry karciane (Parasprite panic, Kucykowy munchkin, CiutiePox).

 

Miejsce:  Klubokawiarnia Quest Duża 7, Kielce

Czas: Od godziny 14:00

Jako że wynajmujemy salkę to wejściówka kosztuje 10zł (do wydania na barze).

 

Link do wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1081015758623270/

Edytowano przez Arpegius
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Arpegius napisał:

Zapraszam wszystkich na spotkanie świętokszyskich bronies w Kielach 23 Kwietnia, czyli już za tydzień!
Będą atrakcje typu karaoke (angielskie i fandomowe), gry karciane (Parasprite panic, Kucykowy munchkin, CiutiePox).

 

Miejsce:  Klubokawiarnia Quest Duża 7, Kielce

Czas: Od godziny 14:00

Jako że wynajmujemy salkę to wejściówka kosztuje 10zł (do wydania na barze).

 

Link do wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1081015758623270/

 

Warto stworzyć wydarzenie korzystając z zakładki +Dodaj, tak żeby było coś takiego zawsze na wierzchu forum. A, i link do wydarzenia jest pewnie prywatny dla określonej grupy, bo nie mogę do niego wejść - w tym przypadku warto stworzyć ogólne wydarzenie lub dawać wszelkie ważne info na forum, na stronce wydarzenia.

 

I mały tip. Najlepiej ogłaszajcie wydarzenie 2 - 3 tyg. przed samym rozpoczęciem, bo tydzień to zbyt mało czasu jak na taki meet - chyba, że na face'ie już wcześniej go ogłaszaliście to ok, ale info na forum bardzo spóźnione :fluttersad:.

 

     

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu The Silver napisał:

chyba, że na face'ie już wcześniej go ogłaszaliście to ok, ale info na forum bardzo spóźnione :fluttersad:.

 

     

Tak dokładnie wcześniej było na facebooku. 

To nie jest jakiś większy meet, tylko małe lokalne spotkanie.

Dlatego prosiłbym aby potwierdzić że się będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Arpegius napisał:

Tak dokładnie wcześniej było na facebooku. 

To nie jest jakiś większy meet, tylko małe lokalne spotkanie.

Dlatego prosiłbym aby potwierdzić że się będzie.

 

Lokalny z takim rozmachem? Podziw i szacunek z mojej strony. Chętnie bym pojechał, ale nie mogę się wyrywać w każdy weekend na wyjazdy - wystarczy, że Łódzki jest w czasie majówki, mam wolne od studiów i rodzice się zgodzili.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu The Silver napisał:

 

Lokalny z takim rozmachem? Podziw i szacunek z mojej strony. Chętnie bym pojechał, ale nie mogę się wyrywać w każdy weekend na wyjazdy - wystarczy, że Łódzki jest w czasie majówki, mam wolne od studiów i rodzice się zgodzili.  

Z jakim rozmachem? Po prostu się spotykamy w kawiarni ot co. Rezerwacja sali to nie problem, po prostu musimy wydać minimalną kwotę na barze.

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...