Skocz do zawartości

Witam :) Opowiem Wam swoją historie.


Bronek

Recommended Posts

Ziomek niesamowicie cie rozumiem :bronies:

Sam miałem podobnie, pierwsze odcinki kucyków pony oglądałem w środku nocy kiedy miałem 200% pewność że nikt mnie nie zobaczy a i tak jak tylko uslyszałem najmniejszy dźwięk to na komputerze był juz tylko pusty pulpit. Myślałem ze to przejdzie. oczywiście myliłem się, z każdym dniem wciąga mnie to bardziej.

pytania odemnie 

1. Grasz w coś?

2. Lubisz czytać?

3 Wieś czy miasto?

Miłego pobytu na forum :bronies:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Zeus napisał:

Ziomek niesamowicie cie rozumiem :bronies:

Sam miałem podobnie, pierwsze odcinki kucyków pony oglądałem w środku nocy kiedy miałem 200% pewność że nikt mnie nie zobaczy a i tak jak tylko uslyszałem najmniejszy dźwięk to na komputerze był juz tylko pusty pulpit. Myślałem ze to przejdzie. oczywiście myliłem się, z każdym dniem wciąga mnie to bardziej.

pytania odemnie 

1. Grasz w coś?

2. Lubisz czytać?

3 Wieś czy miasto?

Miłego pobytu na forum :bronies:

 

 

1. Aktualnie gram tylko w Heroes of the Storm, może kiedyś wrócę do Skyrim. Gdzieś wcześniej już pisałem o grach.

2. Lubię czytać, ale nie czytam :(

Mam za mało wolnego czasu.

3. Mieszkam na wsi. Też już pisałem ale napiszę jeszcze raz. Wieś Rafałówka, gmina Zabludów, najbliższe duże miasto to Białystok - stolica nietolerancji.

 

Widzę, że każdy chyba miał podobny scenariusz co do stawania się bronym. Jak już pisałem - to przeznaczenie. Coś ciągnie do kucy i nie można się oderwać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...