Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Mates

[REQUEST][OC] Ponysona współlokatora Grzesia xD

Recommended Posts

Siemanko! :D

Sprawa jest prosta:

Mam najlepszego współlokatora na świecie, bo nie dość że mu nie przeszkadza, że jestem bronym, to jeszcze kiedyś oglądał MLP i produkcje StalinaCWHC :)

Więc pomyślałem,że napiszę tu req na jego Ponysonę, bo nie umiem rysować i nigdy nie umiałem :PPP

Wygląd:

A zróbcie mu jednorożca :) Pracuje przy konserwacji maszyn w fabryce, trzyma różne narzędzia, pracuje nimi, a kuce nie mają rąk, tylko kopyta xDDD Little Pip miała róg, to Grzesiu też będzie miał :) Oprócz tego może być oczywiście uśmiechnięty, ale nie za szeroko :P

Poza? Dowolna, byleby nie stał dęba, ani nie leżał na plecach :) Co do cutiemarka: najlepiej jakiś klucz francuski i zębatka :) Coś, żeby się kojarzyło z naprawą maszyn :)

Kolor tej ponysony może być jakimś nie oczo-jeb### odcieniem zielonego :) A grzywa ciemny blond, bo taki Grzesiu ma kolor włosów :) Uczesanie dowolne, tylko żeby nie miał kudłów xDD

Akcesoriów i innych bajerów nie musi być :)

Nie mam czym zapłacić... Wiem, że za niektóre req trzeba płacić $$, ale ja naprawdę nie mam, bo mam ciężko teraz :PP Na PCG, albo VIII Wrocławskim piwko postawię xDDD

Termin jest na jak-najszybciej-możecie, ale nie poganiam XDD Do następnego weekendu byłoby super :D Jak ktoś może wcześniej, to spoko :D

W razie jakichkolwiek pytań/jakbym czegoś nie napisał, to piszcie tu w temacie :D

Może jak Grzesiu zobaczy siebie jako kuca, to w końcu dołączy do stada?xD Nie namawiam go, ale PMV-ki i reszta fandomu mu się podobają xD Nawet śmiał się z "Smile HD" xDD

Piszcie jak coś i pzdr :D Czekam na wieści :D

Właśnie teraz Velvie napisał:

Ja mogę, może się trochę zmotywuję do pracy i nauczę się rysować zębatki.

Dobrze Velvie zrób to :D Super, dzięki :D