Skocz do zawartości

Budujemy boisko!


Battlebird

Recommended Posts

O co chodzi: moja (była) szkoła bierze udział w konkursie o nazwie "Kolorowe Boiska". Szkoły, które wzięły w nim udział, miały za zadanie nakręcić 3-minutowy, 1-ujęciowy filmik promocyjny.     I, przynajmniej moim zdaniem, mojej starej dobrej "Jedyneczce" wyszedł on PRZECUDOWNIE. Można go znaleźć w spoilerze, oceńcie sami :aj5:  Teraz trwa drugi etap konkursu, w którym potrzebuję waszej pomocy - Głosowanie, które trwa do 17 czerwca. Jeżeli ktoś ma chwilkę i/albo jego szkoła nie bierze w tym udziału, to bardzo prosiłabym o wsparcie. Do wygrania jest remont boiska, obecnie wylanego żelbetonem. W tym momencie szkoła ma drugie miejsce w rankingu (przegrywa tysiącem punktów), ale głos można oddać każdego dnia, i z góry dziękuję za każdy :fshug:  http://koloroweboiska.pl/glosuj/47

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Battlebird napisał:

O co chodzi: moja (była) szkoła bierze udział w konkursie o nazwie "Kolorowe Boiska". Szkoły, które wzięły w nim udział, miały za zadanie nakręcić 3-minutowy, 1-ujęciowy filmik promocyjny.     I, przynajmniej moim zdaniem, mojej starej dobrej "Jedyneczce" wyszedł on PRZECUDOWNIE. Można go znaleźć w spoilerze, oceńcie sami :aj5:  Teraz trwa drugi etap konkursu, w którym potrzebuję waszej pomocy - Głosowanie, które trwa do 17 czerwca. Jeżeli ktoś ma chwilkę i/albo jego szkoła nie bierze w tym udziału, to bardzo prosiłabym o wsparcie. Do wygrania jest remont boiska, obecnie wylanego żelbetonem. W tym momencie szkoła ma drugie miejsce w rankingu (przegrywa tysiącem punktów), ale głos można oddać każdego dnia, i z góry dziękuję za każdy :fshug:  http://koloroweboiska.pl/glosuj/47

 

 

Ukryta zawartość

 

 

Nie zagłosuję (wolę być neutralny), ale...
...propagujcie to wszędzie. Nie tylko tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu WilkU napisał:

Psss, nawet jeżeli jakaś moja była szkoła bierze udział w tym konkursie, to chętnie zagłosuje by jej dokopać. :ming: 

Poza tym, chętnie biorę udział w różnego rodzaju przewałach. 

 

Yay, dzięki! :fshug:

 

10 godzin temu Dabrowski napisał:

Fałszowanie wyborów :D

Prawdziwa rosyjska technika . Stalin byłby dumny . Z chęcią wezme udział

 Dzięki za udział. :fshug: I za komplement... Chyba komplement. :lunathink:

 

3 godziny temu Kuracyja napisał:

Nie zagłosuję (wolę być neutralny), ale...
...propagujcie to wszędzie. Nie tylko tu.

 Powiem tak- nauczyciele, "z lekka wkurzeni" zaangażowaniem ludzi pierwszego dnia: I zrobili zmasowaną akcję propagandową na facebooku (i stąd wiem ja), II powysyłali e-maile wszystkim rodzicom, rodzinie, kto komu mógł, III powiesili transparent z filmu (2:49) na szkole z adresem internetowym kolorowych boisk. Ale chyba tylko coś koło dwustu osób z naszego miasta coś to obchodzi, więc... :dunno: 

 

57 minut temu Virtual_Wolfy napisał:

Zagłosowałbym, ale... jakoś nie mam zamiaru podawać im imienia i maila (nawet, jeśli wpisałbym Wilczek i mail, na którego nie wchodzę xD). Wybacz, tak to bym zagłosował :fluttersad:

 

Jeśli nie czujesz się z tym komfortowo, to w porządku, przecież nie zmuszam :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Virtual_Wolfy napisał:

Zagłosowałbym, ale... jakoś nie mam zamiaru podawać im imienia i maila (nawet, jeśli wpisałbym Wilczek i mail, na którego nie wchodzę xD). Wybacz, tak to bym zagłosował :fluttersad:

Aż tak nie lubisz imienia które nadali ci rodzice? Zawsze możesz iść i sobie zmienić kto broni

Prawdopodobnie jest setki ludzi z twoim imieniem , a ja np swoje podać mogę wszędzie , to nie nazwisko

Władysław jestem , miło mi!

 

BTW: Zawsze możesz podać inne imię , kto broni?

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Battlebird napisał:

 

 

 Powiem tak- nauczyciele, "z lekka wkurzeni" zaangażowaniem ludzi pierwszego dnia: I zrobili zmasowaną akcję propagandową na facebooku (i stąd wiem ja), II powysyłali e-maile wszystkim rodzicom, rodzinie, kto komu mógł, III powiesili transparent z filmu (2:49) na szkole z adresem internetowym kolorowych boisk. Ale chyba tylko coś koło dwustu osób z naszego miasta coś to obchodzi, więc... :dunno: 

 


Spróbuj na Wykopie. Tylko nie wygadaj że ja ci powiedziałem, bo mnie zjedzą tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Dabrowski napisał:

Aż tak nie lubisz imienia które nadali ci rodzice? Zawsze możesz iść i sobie zmienić kto broni

Prawdopodobnie jest setki ludzi z twoim imieniem , a ja np swoje podać mogę wszędzie , to nie nazwisko

Władysław jestem , miło mi!

 

BTW: Zawsze możesz podać inne imię , kto broni?

Tak, nie lubię tego imienia, choć nie tak bardzo, jak nazwiska. Imienia nie lubię między dlatego, że jest (było kiedyś przynajmniej), jednym z najczęściej nadawanych imion, plus dość dziwnie brzmi. Teraz już takiego urazu do niego nie czuję, jako że pewien mój znajomy, epicki raper, nosi takie samo. Ale nazwiska dalej nie znoszę, :P i tego nic nie zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...