WilczeK

Brony
 • Zawartość

  1323
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1072 Legenda Forum

O WilczeK

 • Ranga
  Technik Lotniczy

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Internet
 • Zainteresowania
  W sumie to lubię kucyki i wszelkie latadła.
 • Coś o sobie
  Człek, rocznik 96.
 • Ulubiona postać
  Mi-24

Ostatnio na profilu byli

30981 wyświetleń profilu
 1. To i ja coś od siebie wrzucę, przynajmniej to co mi zostało po resecie telefonu, no i to co mogę spokojnie na legalu pokazać.
 2. Noc, a nocą gdy nie śpię

  wychodzę chodź nie chcę spojrzeć na

  chemiczny świat...

   

  Dobra, chyba czas iść spać.  XD

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [1 więcej]
  2. WilczeK

   WilczeK

   Ale był by z nas zwalisty duet.

  3. WilczeK

   WilczeK

   Jedyna forma ''śpiewu'' dla mnie. :ming: 

    

  4. Kruczek

   Kruczek

   Cóż, ja lubię pod prysznicem, po drodze rowerem, kiedy sobie biegam, czasami też improwizuję disnejowskie piosenki zależnie od tego w jakim jestem nastroju. Ale to tylko jak jestem sam w domu. 
   A duet, hihi, z Tobą zawsze :x 

 3. @Talar Trzeba patrzeć z dobrych stron. Jak walną atomówki to masz potencjał do pozostania przywódcą pewnej grupy niespokojnych pustelników - miłośników motoryzacji.
 4. @jasiulo Bo wypada 7-dmy dzień i jest nowa populacja, jak w heroes'ach 3.
 5. Po 3 latach wreszcie piszę prezentację i historię swojego OC'ka. 

  Zamieszam dać wątek zmarłych rodziców, pokrzywdzenia przez los no i shipu z którąś z mane6. 

  A zapomniałbym. Będzie się ciął.

   

   

  1. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Nie jest alicornem? Jak możesz... :drurrp:

  2. WilczeK

   WilczeK

   Ej, dobry pomysł! 

 6. Zapewne zrobił to za pomocą laserowej dzidy. Nie widzę innego wyjścia. :ming: 

  72fedce4a1758.jpg

  1. WilczeK

   WilczeK

   Najprawdopodobniej jakiś dziennikarzyna źle przetłumaczył stwierdzenie ,,shoutdonw''. XD Kocham takie gagi. 

 7. A wy, gdzie należycie?

  00eebac021f99.jpg

  1. Talar

   Talar

   Czym jest mniejszość w ogóle? I ile jest mniejszości?

  2. Lemi

   Lemi

   Średniość

  3. Mielcar

   Mielcar

   czy broniacze należą do mniejszości? :v

 8. I tak mogło być od razu. Perv, z tym się z tobą zgadzam. Te postacie są schematyczne jak tabliczka mnożenia. Jednak często się z tym argumentem spotykałem. Czy był pisany świadomie, czy nie? Tego nie wiem. W sumie, temat jest trochę dziwny i faktycznie na początek myślałem, że to jakiś nonsens. Jednak pomyślałem trochę nad tym i teraz jestem zdania, że tak naprawdę jakiekolwiek przyznanie pozytywnej cechy mane6 wiążę się z, mniej czy bardziej bezpośrednio do przyznania racji Krzyśkowi. Bo w końcu to najczęściej pozytywne cechy definiują ideał.
 9. O cholera, ale rajd na kolegę @Krzysztof. No, ale jednak mlppolska mało się różni od grupek na fb. Jak komuś można łatwo pojechać, to się jedzie. (Tak wiem, będzie hejt, łzy i nienawiść) Dodając swoje kilka groszy... Raczej nie sądzę, żeby tak było. Jednak z drugiej strony ''cholera wie''. Można poprzeć tą teorię jakimiś argumentami. Np. Tym, że większość widzów to jednak faceci. Dodając do tego wyjątkowe duże natężenie powalonych clopów. (tzn. ponad przeciętne) Niby nic, ale pokazuje to jakiś stosunek tych ludzi do bohaterów. Jakikolwiek by on był... Generalnie jak dla mnie temat jest zbyt złożony, aby osądzić go w kilkanaście minut. Zacznijmy od tego, że ''ideał kobiety'' jest dla każdego inny, a więc ''jako-tako'' założony stosunek bohaterek do tego wzoru, musiałby być wielowymiarowy i złożony. Czyli coś co jest jednocześnie za i przeciw teorii. O co chodzi? Tłumaczę. Niemal, że kuce musiałby nimi być, to jednocześnie wstrzelać się w konkretne gusta, zakładając, oczywiście, że jest to prawda. Czyli jednak coś nie za bardzo pasuje. Jednak z drugiej strony, mimo, że przekreśla to szanse na przyciągnięcie dużej liczby widzów, założonymi aspektami (ideał kobiety) to gwarantuje, to, że ktokolwiek się zainteresuje z tego konkretnego powodu, jednak była by to mała część społeczeństwa. A tak właśnie jest... Zaczyna robić się ciekawie, jednak są to wciąż tylko 3 argumenty. Podsumowując. Na ten moment uważam, że raczej jest to mało wiarygodne. Jednak przez te 12 minut pisania tego udało mi się podać jakieś argumenty. Może jakby ktoś brną dalej, więcej o tym pomyślał to doszedł by do jakiś ciekawych wniosków. Jednak mi się nie chce... ________________________________________________________________________________________________ A na koniec do innych userów: @PervKapitan Nietrudno stwierdzić, że bohaterki są tępe, no i raczej nikt nie traktuje tego jako cechy kobiety idealnej. A jednak jak ktoś pyta się broniaków o podstawowe argumenty dla czego oglądają ten serial to podają, że są to ciekawe postacie. @ZSRRKnight Jakbyś nie miał powodu, by to oglądać to byś tego nie oglądał. Jeżeli oglądasz to dlatego bo kuce są wg. cb urocze, to dajesz punkt Krzysztofowi, bo jest to jakaś cecha kobiety idealnej. @Myhell To nawet się nie odnosi stricte do tematu, @Cahan Wiem, że raczej chodziło tu o wyszydzenia autora głupim argumentem przeciw. (Bo wiadomo, że chodziło o strefę psychiczną) Jednak dalej jest to głupie wyszydzenie. @Ylthin Maruda W końcu rzetelny kontrargument. Jak dla mnie + Podobnie @Talar i @Nightmare Princess I Na koniec. Nie nie chodzi mi tu o to, żeby się z kolegą Krzysztofem zgadzać, bo sam tego nie robię. Tylko, aby się nie zgadzać / zgadzać na jakimś poziomie. A nie sypać nic niewnoszącymi, nie przemyślanymi postami rodem z grupek na FB, w celu zmieszania kolegi z błotem idąc za grupą.
 10. @BiP W sumie Lambertem z jego charakterkiem mógłbym grać. Ale i tak pewnie wszystko wyjdzie w praniu. @PervKapitan Ja byłbym jeszcze za wersją części poświęconej chłopkowi który wbił widły w brzuch naszemu Wiedźminowi. Warto wiedzieć więcej o tak kluczowej postaci.
 11. W części 4 -tej będziemy grać potworem - pogromcą ludzi.
 12. Widzę, że doszły reakcje pod postami. Niby wszystko spoko, no ale jednak mordki nienawiści dalej nie ma.  To tak jakby pisać maturę bez kremówek. 

 13. Jak ogólnie, jak do tej pory sezon mi się podoba to teraz czuję się trochę zgwałcony. Chociaż, jak to mówią. ,,Dla faceta nie ma czegoś takiego jak gwałt. Jest tylko sex niespodzianka'' Więc idąc tą myślą, udało mi się obejrzeć cały epizod. Więc też nie jest tragicznie (Wcale nie dlatego, że miałem przed sobą prawie 3-godziny drogi i nie miałem co robić.)
 14. To niesamowite na co można wpaść, podróżując po internecie. 

   

  1. Wonsz

   Wonsz

   Teraz widziałeś już wszystko: 

    

  2. WilczeK

   WilczeK

   Jak mój stary komputer, po włożeniu płyty z Wieśkiem 3.