Jump to content

Z Archiwum Drżypłoszki - mapy dawnych lat


asie
 Share

Recommended Posts

qR4m

 

Witajcie! To znowu ja, wasz znienawidzony ukochany administrator serwerów Minecraft na modach, w których główną rolę odgrywały nieduże pastelowe koniki.

 

Dziś mam dla was coś specjalnego - coś, co miało zaczekać na 4. urodziny Fluttercrafta (to już 14 lipca!), ale nie jestem wystarczająco cierpliwy. Otóż posprzątałem trochę na dysku i zapakowałem w przystępną formę mapy i paczki prowadzonych przeze mnie i Bohena (a w przypadku nie-drżących głównie Bohena) serwerów. Zawierają one kopie map (lub mapy, w zależności od tego, ile posiadamy) oraz przystosowane do działania paczki. W paczkach unikałem aktualizowania modów poza klienckimi, jeśli nie było to konieczne, aczkolwiek zostały dodane też nieliczne mody (wyłączenie ognia, poprawka do RedPowera i spadającego piasku w 1.4.7, dodanie NEI i minimapy do poza tym vanillowej paczki BronyCrafta).

 

Aby skorzystać z archiwów, należy pobrać launcher MultiMC i użyć w nim przycisku stworzenia nowej instancji (lewy górny róg), w którym to można załadować z pliku lub adresu URL paczkę. (Oczywiście, konieczna jest legalna kopia Minecrafta.) Wszystkie paczki zawierają w sobie potrzebne mapy. W przypadku Fluttercrafta 1.0, 3.0, 5.0, BronyCrafta i TwiCrafta mapy były zgrywane po wyłączeniu serwerów, natomiast w przypadku Fluttercrafta 2.0 i 4.0 musicie zadowolić się ostatnimi kopiami z mojego dysku. Mapy nazywałem na bazie informacji, jakie posiadałem, jednak nie gwarantuję, że daty zgadzają sie ze stanem faktycznym.

 

Proszę o tworzenie mirrorów, gdyż transfer na moim serwerze jest ograniczony! Życzę ciepłego powrotu do wspomnień sprzed (kilku) lat.

 

Download: (Ze względu na brak miejsca na VPSie, linki nie są już sprawne. Proszę pytać o udostępnienie kopii "na żądanie", jeśli zaistnieje taka konieczność.)

 

 

Jeśli chodzi o mapę serwera Fluttercraft 4.3, proszę pisać do Bioware55. Z tego, co mi wiadomo, mapa CelestiaCrafta nie przetrwała do dnia dzisiejszego. Mapa Sunrise Fields też nie ma kopii. Co do reszty serwerów nie posiadam informacji.

Edited by Siekierkaarin!~
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

... Halo? Ktoś tu jeszcze jest?

 

Dorzucam jedną rzecz, którą w sumie miałem ale nie zarchiwizowałem: skiny graczy! Z uwagi na kwestie prywatności zdecydowałem się na usunięcie z nich pseudonimów właścicieli; rzecz jasna, zachowują oni prawa autorskie do swoich OCków.

 

https://asie.pl/files/Skins_of_Fluttercraft.zip

Edited by asie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...