Skocz do zawartości

Z życia smoka chwil kilka [Oneshot], [Slice of Life], [Comedy]


Youkai20

Recommended Posts

Witam wszystkich ponownie!

Zapraszam na festiwal skopanych, brzmiących sztucznie dialogów, nadmiarowych przecinków w dziwnych miejscach oraz humoru tak czerstwego, że największe suchary brzmią przy nim zacnie! :)

A poważniej - przedstawiam Wam moje drugie dziełko, krótki fanfik, w którym Spike gra pierwsze skrzypce. Miał być super-duper zabawny, wyszedł raczej SoL, zatem tag Comedy wylądował na końcu. Możecie zostawiać komentarze (czy tam "sugestie", bo chyba tak się to zwie), jeśli zobaczycie literówki, błędy ortograficzne i inne dziwności. Starałem się aby żadnych nie było, ale w razie czego wszystkie poprawię.

 

Krótki opis:

 

Spike jest już zmęczony harówą u Twilight. Ciągła praca niezwykle go męczy, więc sprytny smok wpada na pomysł, który może go odciążyć. Czy zdoła przezwyciężyć przeciwności losu i zrealizuje swoje plany?

 

Zapraszam do lektury. Youkai20

 

http://bit.ly/2eyit5I

Edytowano przez Youkai20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję Ci Out of Odder Zandi za opinię. Jeśli uważasz, że Comedy dominuje, to cieszę się niezmiernie, gdyż tak oczywiście miało być. Wychodzi na to, że niepotrzebnie ustawiłem tag SoL jako pierwszy, ale mniejsza z tym. Nie będę przy nich gmerał, aby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania. Najważniejsze, że się podobał. Ponownie dziękuję za napisanie komentarza. To bardzo miłe i budujące.

Pozdrawiam. Youkai20

 

Przy okazji - dziękuję za wszelkie sugestie w samym fanfiku. Dokument poprawiłem. Mam nadzieję, że dzięki temu lektura "Zzschk" będzie przyjemniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...