Skocz do zawartości

Nerd i magiczne skarpetki [Oneshot][Comedy][Mature][Random]


Recommended Posts

Opowiadanie napisane z moim znajomym jako coś zupełnie głupiego i losowego. Jest chaotyczne, w zasadzie to wrzucam na prośbę kumpla bo jest on ciekawy reakcji.

Pisane pod słowa kluczowe widniejące pod tytułem.

 

 

Cytat

Tego dnia skarpetki nie były jeszcze dziurawe. Nikt nie przypuszczał, że kiedykolwiek stan tej materii ulegnie zmianie. Beżowa klacz je uwielbiała. Były sekretną drogą do serca jej miętowej koleżanki więc bardzo o nie dbała. Wyprała je i wystawiła aby się wysuszyły przed wieczorem. Wiedziała, dzięki nim nie musi się przejmować lubieżnymi spojrzeniami Roseluck w kierunku Lyry.

Szok jaki przeżyła kiedy okazało się, że zaginęły jest nie do opisania.

 

 

Powodzenia.

https://docs.google.com/document/d/1GOmLi82PsWjN5SxL-HZCpQ8xEn7IKtzeUznyn6EjekQ/edit?usp=sharing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można się uśmiechnąć, ale moim zdaniem te nawiązania do MLG są bynajmniej żałosne. Przed oczami mam wygląd takiego (nie chce tu nikogo urazić) dziecka z porażeniem mózgowym które zobaczyło kilka memuchów i musi je wszędzie wstawiać. Nie zrozum mnie źle ten "fik" jest moim zdaniem naprawdę niezły i jeśli komuś się nudzi to myślę że jest to własnie fik na takie okazje. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma. Zadu nie urywa. I tak właściwie można to opowiadanie opisać.

Nie jest złe, ale że dobre też nie powiem. Kilka razy się uśmiechnąłem (zwłaszcza w jednym momencie, który uważam za najlepsze zdanie opowiadania), ale nie ratuje ten fakt całości. Pomysł moim zdaniem mógł być naprawdę zabawnym i dobrym opowiadaniem, gdyby udało Ci się napisać go w sposób, czy ja wiem, inny niż jest? :shrug:

W każdym razie mogła to być spoko komedia, ale nie wyszło.

Pod względem technicznym jest dobrze. Nie przeszkadzało mi nic w czytaniu, może poza brakiem wyjustowania tekstu.

 

Podsumowując, jak ktoś ma chwilę, może przeczytać. Można się uśmiechnąć, a potem zapomnieć.

Pozdrawiam :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi dokładnie o ten fragment:

"Nadmiar nowych informacji i wysiłek umysłowy włożony w dywagacje tak mocno przytłoczył bohatera, że ten dosłownie osunął się na oczach Velvet. Klacz przewróciła oczami i dokładnie przyjrzała się swojemu nowemu wybrankowi. Powstrzymała się jednak od komentarza."

Trochę, pierwsze zdanie zwłaszcza, trąci mi Światem Dysku, które to książki z tego uniwersum są świetne.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...