Skocz do zawartości

Nastaly mroczne czasy


Ciastek

Recommended Posts

Witam! Chcialbym poprosic aby w tym temacie ktos mi opisal kazda strone konfliktu, wiecie te Imperia I inne rebelie. Sam juz sie pogubilem w tym wszystkim, a zaciekawilo mnie.. jest jeszcze jakis Sombra (on czy ona) I ten Teczowy koles z jajka tak? Nie ogladalem juz baaardzo dlugo MLP I wiele mnie minelo albo pozapominalem.

Niech ktos scharakteryzuje kazda Armie, bardzo bym prosil. Mysle ze innym Tez sie to Przyda : ) z góry dziekuje :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o serial, to...

Jedyna "armia" istnieje jako straż przyboczna Księżniczek i jest bardziej na pokaz, niż do walki.

Frakcje, a raczej "główne" rasy, to kucyki (ziemne, jednorożce, pegazy i Alicorny), gryfy, smoki, Changelingi i bawoły(?).

Imperia... Istnieje tylko jedno miejsce, które można nazwać tym mianem i jest to Equestria, którą władają Siostry.

Sombra to antagonista, upadły jednorożec, który zniewolił Kryształowe Kucyki, onegdaj wygnany na banicję przez Siostry, powrócił razem z Kryształowym Królestwem i jego mieszkańcami, by dostać po dupsku od Elementów.

"Tęczowy koleś z jajka" to Changeling, który nauczył się dawać, miast brać.

Szczerze polecam nadrobić serial, bo warto :D

 

Jeżeli zaś chodzi o fikcję i wytwory fanów... Cóż, ile tworów, tyle frakcji/imperiów/armii/etc. Strony konfliktu w stylu "imperia i rebelie" to wytwór czysto fanowski i jeśli chcesz zgłębić tą wiedzę, to odsyłam do opowiadań fanów, gdyż streścić tysiące fików jest... no... wyszłoby długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah! Czyli chodzi Ci o Equestriańską Wojnę.

No cóż, z przykrością stwierdzam, że ów temat umarł już śmiercią naturalną i szanse na jego wskrzeszenie są bardzo nikłe. Jakbyś przybył tu ze dwa-trzy lata temu... :c

Ogółem, można to było porównać do gigantycznego PBFa (Play-By-Forum) dla dziesiątek osób jednocześnie, gdzie każdy z dostępem do działu był teoretycznym graczem. Niestety ludzie się wykruszyli i wszystko siadło, a dział został udostępniony publicznie. Co poradzić :c

 

I ten, nie pisz mi "per pan" proszę, bo czuję się staro :rainderp:

 

 

All Hail Luna, and the New Lunar Republic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...