Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Lot Planet


PrinceKeith

Recommended Posts

Bitwa trwa o twoją duszę w lidze

Ten ostatni raz obiecaj, że cię widzę

 

Stoicie na przeciwko siebie. Stoi i lekko drży. Nie jesteś pewny co się dzieje. Zauważasz jak drga jej warga. A dookoła was znajduje się morze gwiezdnej przepaści. Nie wiadomo czy ktoś kiedyś do niej wpadł. Jest ona wkońcu na górze, nie na dole świata. Zwiesza lekko głowę, coś się dzieje ale nie jesteś pewny co. Czy ona cierpi? Wiatr bawi się waszymi włosami a dookoła brzmią dzwonki. Każdy dźwięk jest spokojny ale brzmi nienaturalnie, jakoś imaczej. Dookoła was przelatuje kilka świetlików. Jednak znikają one tak szybko jak się pojawiły. Wzdycha cicho. Podnosi głowę i otwiera usta by coś powiedzieć, jednak nie jest w stanie. Z jej ust wychodzi tylko głuchy krzyk. Widzisz jak jej błękitne oczy zaczynają się szklić. Do jej oczu płyną łzy.



- Przepraszam… - mamrocze po chwili milczenia która przewijana jest pojedynczymi dźwiękami dzwonków. Nie jesteś pewny o co jej chodzi. Podchodzi do ciebie i przytula się do ciebie. Czujesz od niej zapach cynamonu i cytryny. Jej długie, białe włosy łaskoczą twoją twarz, jednak milczy. Szlocha cicho, drży lekko. Niepewność. Niezrozumienie. - Przepraszam tak bardzo… Ja dłużej, nie wytrzymam. Nie chciałam, wybacz… Tak wyszło. Przypadkiem - powiedziała szlochając. Zdziwiłeś się. Twoje oczy momentalnie rozszerzyły się. Nie wiedziałeś o co jej chodzi. To bolało cię najbardziej. - Oddałam wszystkim po kolei twoją duszę by uregulować swoje długi w lidze. Jestem okropna. Nie, nie mów, że mi wybaczysz. Odchodzę, nie szukaj mnie proszę. Uciekaj, gdziekolwiek rozumiesz? Zaszyj się gdzieś gdzie nikt cię nie znajdzie. W lidze trwa wojna o twoją duszę. Zrozum… Jestem potworem. Odchodzę, rzuciłam już kości. Ale pamiętaj o mnie. Pojawię się zawsze gdy zamkiesz powieki… - wymamrotała. Potem poczułeś się dziwnie lekki. Dlatego, że nie było jej w pobliżu. Zostawiła cię, odeszła. Czy na zawsze?

 

Słowa wstępu mamy za sobą. Więc o co chodzi? Świat League of Legends,kraj jakiekolwiek. Mężczyzna umawiał się z kobietą która była w lidze. Wykorzystała go ona by uregulować swoje długi w społeczności bohaterów. Podpisała z wieloma osobami papiery które upoważnia ich do odebrania duszy naszemu bohaterowi. I tu wchodzi akcja. Błąkanie się po świecie, mnóstwo niebezpieczeństw… I uczucie które dalej trwa. Jak to się zakończy? To twoje decyzje zdecydują.

 

Miano:

Wiek:

Płeć:

Pochodzenie:

Rasa:

Charakter:

Wygląd:

Umiejętności:

Historia:

Dodatkowe:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...