Jump to content

Temat Informacyjny i Regulamin Działu Starlight Glimmer


1stChoice
 Share

Recommended Posts

W dziale "Magiczny Pokój Starlight Glimmer" obowiązują podstawowe zasady netykiety i aktualny regulamin forum. Po za tym proszę o przestrzeganie następujących zasad:
 

1. Zakaz wstawiania treści r34 na temat naszej bohaterki. Po prostu nie.

2. Jesteś antyfanem Starlight Glimmer? Rozumiemy, że nie musisz jej lubić. Jesteś jednym z wielu. Jednak jakikolwiek hejt z Twojej strony, który będzie skierowany do jej fanów bądź kogokolwiek w tym dziale będzie nie tolerowany i usuwany.

3. Starlight od czasu do czasu odwiedzi nas, żeby prowadzić z nami dyskusje w tematach. Jej wypowiedzi będą oznaczone następującym kolorem.

4. Wszelkie propozycje, sugestie czy zażalenia na temat działu proszę zgłaszać do mnie na skrzynkę prywatną. Czytam każdą wiadomość i biorę pod uwagę Wasze opinie.

5. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i pisanie postów na temat. Starlight nie obrazi się za lekki offtop jednak wszystko z umiarem!

6. Tematy w dziale będą dodawane regularnie co kilka dni. W razie większej, nieprzewidywalnej przerwy pojawi się o tym odpowiednia informacja.

 

Z góry dziękuje za aktywność w naszym dziale i mamy nadzieje, że dostarczymy Wam wiele interesujących tematów, które zachęcą Was do wspólnej i ciekawej dyskusji!

 

Podpisano ~FirstChoice i ~Starlight Glimmer

 

Regulamin aktualny na dzień 23 marca 2017 roku. Temat z regulaminem jest i pozostanie zamknięty. W razie pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...